229 Shares 6777 views

Nowoczesny i skuteczny schemat okablowania mieszkania

W dzisiejszym świecie, powinny być bardzo starannie wybrany schemat mieszkania, jakby istnieje wiele urządzeń technicznych jest prawdopodobne wina. Ponadto, gdy urządzenie znajduje się ukryty problematyczny złamaną kontakt. Wielu mieszkańców naszego kraju, którzy mieszkają w domu prowincjalnym, zaznajomieni z sytuacją, kiedy na torze w tym samym pokoju, jak gaśnie światło na wszystkich obszarach mieszkalnych. Sugeruje to, że elektryka okablowania w mieszkaniu nie jest prawidłowo rozłożony. Wszystkie elementy są połączone jednym przewodem środkowym, że w naszych czasach zaleca się unikać, bo w pewnym momencie problem zostanie odłączone cały dom.


Idealnie mieszkanie schemat okablowania dla prawie każdego urządzenia zapewnia oddzielnego gniazdka elektrycznego. Linie specjalne dostarczenie energii elektrycznej do urządzeń takich jak jacuzzi, pralki i pieca elektrycznego muszą być kierowane z planszy. Pożądane jest, aby całkowicie oddzielić od oświetlenia elektrycznego. Wszystkie połączenia są wykonywane bezpośrednio w specjalnych pudełkach (węzeł lub automatyczny). Okablowanie może być wykonane ukryty na podłogach, ścianach lub sufitach. Przy pomocy specjalnej podwójnej izolacji i marszczenia będzie zmaksymalizować bezpieczeństwo.

Wyciągnąć schemat okablowania mieszkania jest dość prosta. Po pierwsze, wszystkie punkty elektryczne są podzielone na grupy, z których każda zawiera kilka linii eyeliner. Oddzielnie połączyć tradycyjne gniazda, oświetlenie i mocny sprzęt AGD. To rozdzielenie umożliwia przeprowadzenie okablowania naprawy jakość w przyszłości, jak również korzystanie z drutu najmniejszego przekroju. Każda grupa wybiera odpowiedni kabel wytrzymywać obciążenie.

Gdy przemyślany schemat mieszkanie okablowanie należy wziąć pod uwagę możliwość jednoczesnego ściągania i kabli energetycznych niskiego napięcia. Tak więc, może to znacznie zmniejszyć ilość pracy, na przykład, umieszczając dwa systemy w jednym pudełku. Dla każdej grupy wybrane wyłączników i zapewnia przestrzeń dla puszek przyłączeniowych. Eksperci radzą, aby stosować się do „standardów europejskich” w miejscu przełączników i gniazd.

Jeśli okablowanie obwodu w domu panelu zostanie przeprowadzona w zupełnie nowej wersji, można wziąć do zapoznania Master Plan przestrzeń życiową na to, aby oszacować miejsce gniazd elektrycznych. Zaprojektowany projekt powinien wziąć pod uwagę, że wszystkie połączenia przewodów są wykonywane wyłącznie w pudełkach, dystrybucji prądu elektrycznego przez punkty. Wtedy będzie możliwość dalszego przełączania obwodów zasilających i diagnostyki. Począwszy miejsce instalacji elektrycznej powinny być traktowane jako rozdzielnicy zainstalowany na podeście. Nie jesteś maszyn otwarcia, monitorowanie dostaw energii elektrycznej do lokalu.