698 Shares 3127 views

Średnia prędkość konia dwukołowy i jego rola jest, aby wakacje przyjemne

„Niemożliwe jest, aby zrozumieć ogrom” – napisał rosyjskich klasyków. Te słowa są bardziej istotne niż kiedykolwiek, kiedy jedziemy na wakacje i zaplanować trasę. Jak chcesz zobaczyć wszystko. A zwłaszcza, jeśli masz w Europie i do uzyskania wizy Schengen przez pewien okres czasu z jednym wejściem. Raz w danej miejscowości turystycznej, widzieliśmy turystów, którzy spieszyć się jak szalony, z mapą i przewodnikiem w ręku, umieszczając je „kleszcz” przed miejsc, gdzie odwiedziliśmy. Ale średnia prędkość pieszego jest jeszcze cztery kilometry na godzinę. Można, oczywiście, do sznurka i iść do kłus i nawet polugalop, osiąga prędkość do 7 kilometrów na godzinę, ale które zostały zdeponowane w pamięci? Wieczorem poczujesz się zmęczony konia na torze wyścigowym, a historia będzie tylko „tick” w przewodniku.


Możesz dać sobie przyspieszenie, biorąc jego przyjaciela asystent dwukołowy, ponieważ średnia prędkość rowerzysty jest o wiele bardziej niż szybkość chodzenia – 25-30 km na godzinę. Liczby te są oparte na fakcie, że jedziesz na płaskiej drodze o gładkiej powierzchni, bez bagażu, bez ruchliwej ruchu ulicznego, jesteś młody i zdrowy. Jeżeli jeden z tych warunków nie spada, prędkość przepływu spada natychmiast do 15 kilometrów na godzinę. Dlatego też, jeśli wybierasz się na wycieczkę rowerową, to najlepiej zacząć w swoich obliczeniach ostatniej cyfry.

Jeśli jesteś niedoświadczony kierowca, jako próby sił zbliży kolarstwa jednodniową w przyrodzie. Następnie ustaw zaludnionych obszarach, gdzie odległości między miejsc zamieszkanych przez ludzi (którzy, jeśli cokolwiek będzie w stanie pomóc), nie byłoby więcej niż kilka kilometrów. Dążyć nie naciskając na pedały: 10-15 km niech średnią prędkość – aż do wieczora jest jeszcze czas, aby wrócić do domu. Po pierwszej próbie może zrobić odważny rajd gdzieś w sąsiedztwie (na jeziora lub rzeki, z dokładnością do ciekawego miasta), zabierając ze sobą niewielki bagaż. To może być plecak lub siodło sakwa, wędki lub kosz. Postaraj się przejechać na polnej drodze, wybierz swój sposób pagórkowatym terenie. Uwaga czas spędzony w drodze, a na mapie, należy sprawdzić przebieg, aby zobaczyć jak szybko jechaliśmy w środku.

Po dokonaniu takich próbek i wzmocnienia ich umiejętności pedał, można już poważnie marzyć o kilkudniowych tras rowerowych. Jest to najlepszy wybór dla tej trasy w kraju, gdzie ludzie mogą poruszać się transportem dwukołowy, są przestrzegane. W Wietnamie, na przykład jazda na rowerze jest znacznie więcej niż kierowców, więc cały ruch uliczny dostosowany „do nich.” Ale sterować tłum jest niezwykle trudne, a średnia prędkość roweru nie będzie więcej niż 10 kilometrów na godzinę. Jednakże istnieją kraje, w których dana osoba zostawić samochód i udać się na postaci ekologicznego transportu – rower, powodując rządowi zachwyt. W Stanach Zjednoczonych, Kanada i Europa są wyposażone w specjalne ścieżki rowerowe, które (w przeciwieństwie do naszej smutnej rzeczywistości) nie wolno używać innych użytkowników drogi. Nawet piesi nie mogą iść do nich. Jedyną przeszkodą stojącą na drodze może być wyjątkiem, że innych rowerzystów. Ed siebie i ed!

W wielu miastach europejskich, oprócz torów, władze oferują wynajem rowerów. Posiadanie karty kredytowej, można wziąć na terminalu pojazd dwukołowy, przejechać się na nim, gdzie chcesz i pozostawić ją na zupełnie innym terminalu. Idź do muzeum, pospacerować … Potem wziąć rower, aby utrzymać go na czwarty z trzeciego terminalu. Jest to bardzo wygodne: nie musisz się martwić, że rower został skradziony, nie trzeba wydawać pieniędzy na transport publiczny, a średnia prędkość rowerzystów rośnie w porównaniu do tempa spaceru.

Jeśli jazda na rowerze – swoją pasję, można przejść na prawdziwą podróż ze swoim zaufanym przyjacielem żelaza. Wiele biur podróży oferują szereg wycieczek rowerowych w Europie. Średnia prędkość uczestnika tego podejścia jest najbardziej sparing: około 15-20 km na godzinę. Na drodze na przewodnika rower pokazuje ciekawe miejsca, a następnie samochodem jeździć swój bagaż i całą noc czekając na hotel z basenem, gdzie można wziąć odciążyć zmęczone stopy.