314 Shares 9862 views

Dlaczego „Oscar” DiCaprio nie dać? jego opinia

Imię to człowiek nauczył się wraz z wydaniem film katastroficzny „Titanica”. Wydaje się, że nikt inny w roli młodych, ale dzielny Jack nie jest już obecny. Artysta z Leonardo DiCaprio, stał się sławny, jego sława rozprzestrzeniać na całym świecie. Znalazł swoje miejsce w Hollywood, gdzie aktor pozostaje popularny do dziś. Wielu fanów są zaniepokojeni jednej rzeczy – dlaczego DiCaprio nie daje „Oscara”? W tym artykule przypomnimy fakty z jego biografii, przejść przez najlepszych prac, za które mógłby uzyskać upragniony statuetkę i spróbować odpowiedzieć na główne pytanie.


Kto jest ładna chłopiec?

Pochodzący z słonecznej Kalifornii, Leonardo urodził się w 1974 roku. Jego imię otrzymał na cześć wielkiego artysty da Vinci, którego dzieła podziwiał swoją matkę. Na początku wieku facet próbował swoich sił przed kamerą – a on naprawdę się podobało. On wystąpił w reklamie (zgodnie z danymi w swoim arsenale ponad 30 klipów). Gdy miał 14 lat, postanowił znaleźć agenta i zostać aktorem. Debiut praca stal „Critters 3”. Wkrótce potem następuje dramat, „Chłopięcy świat”. Następnie towarzysze dostał Ellen Barkin i Robert De Niro. Jest mało prawdopodobne, że Leonardo był świadomy, że będzie na równi z ostatnich kilku dekad później. Dlaczego „Oscar” DiCaprio nie dać? W tym czasie było to logiczne – obraz nie jest powszechnie akceptowane, co jest prawdopodobne, że gra nie zawiodła młodego aktora. Musiałem czekać.

Trudny człowiek, a pierwsze przebłyski chwały

Oczywiście, zatrzymać obiecujące gwiazdy dzieje. Jako uznany przez Leonarda, w tym okresie, że nie marzę o najwyższym kinowym uznania, ale po prostu chciałem robić to, co lubi. Nadal chcesz wiedzieć dlaczego DiCaprio nie daje „Oscara”? Następnie ruszamy dalej. 1993. Jeden głośnych aktora – jest dramat „Co gryzie Gilberta Grape'a”. Leonardo odgrywa umysłowo brata. Film otrzymał międzynarodowe uznanie widza. Po raz pierwszy ładna twarz młodego Leonardo sprawia mówić o tym poważnie. Pierwszą nominację do „Złotego Globu” i „Oscar”. I pierwszy błąd. Aktor miał wszelkie szanse, aby zdobyć upragnioną statuetkę, ale to nigdy nie zdarzyło. Więc dlaczego nie dać DiCaprio „Oscara”?

Kto nie wie, Leo?

Do końca tysiąclecia aktor staje się ulubieńcem kraju marzeń. W ten jest wspomagany przez poniższym zdjęciu: „Total Eclipse” i zachodnie „Szybcy i martwi”, gdzie jest podobno, że miał krótki romans z Sheron Stoun. Ta informacja nie została potwierdzona, ponieważ urzędnik nie powinno być brane pod uwagę. „Przetrwać w Nowym Jorku” opowiada historię utalentowanego koszykarza i poety, który zacznie się pogarszać z powodu uzależnienia od narkotyków. Jak wiecie, Hollywood uwielbia historie o chorych, ale ten obraz nie jest uważane za godne posągów. Kolejna porażka przechodzi fanów Leo, zadając pytanie dlaczego DiCaprio nie daje „Oscar”.

Nowa szansa na drodze do zwycięstwa

1996 ukazał się romantycznych wstążkami adaptacja słynnej powieści Szekspira „Romeo i Julia”, który przyniósł sukces kasowy. Malowanie „Pokój Marvina” ponownie jednoczy Leo i Robert De Niro. Ponownie, ulubiony przedmiot – DiCaprio gra trudną nastolatką. Rok później w kasie jest „Titanic” – duży obraz, aby naprawić wszystkie z nich dobrze płatnych status gwiazdy.

Dramatyczna historia olbrzymiego statku i pochodzi na pokładzie uczucie uznane wydarzenie kulturalne roku. „Titanic” wziął 11 figurki wyższych naukowców nagród. Ceremonia „przerośniętym” skandalu ze względu na fakt, że Leonardo nie otrzymał nominację dla najlepszego aktora. Co było przyczyną, gdy pozorny sukces „Titanica”, powiedział obowiązkową nominację Leonardo? Co jest powodem jego lekceważenie? Dlaczego „Oscar” DiCaprio nie dać? Oburzeni fani traktować go jako spisku. A sfrustrowani aktor skromnie wzruszył ramionami, mówiąc, wtedy nie ma czasu.

Ważniejsze – przyjemność z pracy

DiCaprio próbuje zapomnieć stale podnosi kwestię wrażliwą i decyduje się skupić na karierze. Jego kolejne projekty są „Człowiek w żelaznej masce” i „The Beach”. W ogólnej populacji obrazy przynieść dobre dochody, ale przyjęte przez krytyków chłodnych. Leo odmawia udziału w "American Psycho" i "Spider-Man". Ale wybierać większe projekty: „Złap mnie”, „Gangi Nowego Jorku”, „Krwawy diament”, „Infiltracja”, „Aviator”. Ostatnio awansował do wyższych składek. Zgadnij, co się dzieje? Leo znowu pozostaje nosem, dając nagrodę Dzheymi Foksu dla dramacie biograficznym „Ray”. Dziennikarze twierdzą ponownie: DiCaprio nie daje „Oscar”! Wydaje się, że stało się regularność.

„Złotego Globu” – ta sama nagroda

Być może to było tak na pocieszenie. Nie tylko „Globe”, ale również inne prestiżowe nagrody wydają się wpaść w ręce DiCaprio, jakby chciał powiedzieć, że nie zapomnę jego talent, a nie dzielić kinoakademikov zachowanie.
W trakcie swojej kariery, aktor otrzymał nagrodę „Srebrnego Niedźwiedzia” na festiwalu w Berlinie, kanał premium MTV i Board of Review of America, a także Australijskiej Akademii. Również w jego arsenale – różne kategorie (Screen Actors Guild, BFTA a nawet "Razzie" dla filmu "The Beach").

Przyjaźń, sprawdzone przez lata

W 2008 roku, w kasie tam, „Droga do szczęścia” na podstawie powieści Richarda Yeytsa. W ramach ponownie spotkał Leo i Keyt Uinslet, tworzą słynny duet z Jackiem i Rose w „Titanicu”. Aktorzy odegrali małżeństwo, marząc o nowym życiu. Dla „Revolutionary Road” zostały nominowane do „Golden Globe”, ale Kate wzięła nagrodę do domu. Dzieje się na scenie, ona podziękowała Leo do pracy zespołowej, ubolewając nad faktem, że taka utalentowana osoba pozostaje bez figurek. Dlaczego „Oscar” DiCaprio nie dać? Jego opinia na ten temat zawsze był zainteresowany publicznego. Aktor stara się odejść od takiego pytania, tak aby nie wzniecać ogień plotki więcej. Nawiasem mówiąc, z jego partnera „Titanic”, że znajomość z chwili jej wydania. Kiedy Keyt Uinslet jest żonaty, Leo był tym, który poprowadził ją do ołtarza.

Tylko najlepsze filmy

W 2008 roku aktor rozpoczyna filmowanie dramat szpiegowski „W sieci kłamstw” i thriller psychologiczny „Shutter Island”, a później Christopher Nolan oferuje eksperymentować ze świadomego śnienia w science fiction, „Home”. Do tej roli, Leo robi niesamowite za opłatą skalę Hollywood – $ 59 dolarów!

Wydaje się, że wybiera najlepsze filmy. Lub dowolnego filmu z jego udziałem staje się takie. Żaden z jego późniejszych obrazach nie przechodzi przez ( "J. Edgar", "Django", "The Great Gatsby"). Co nie jest kolejny powód, aby celować cios figurą?

Natychmiast podwójna nominacja pochodzi z filmu Martina Scorsese „Wilk z Wall Street” – najlepszy aktor i najlepszy film, wyprodukowany przez aktora wykonane. Uroczystość wręczenia nagród w 2014 roku stał się najbardziej dyskutowane i przewidywano. Ogólnie rzecz biorąc, Leo nie był wystarczająco silny rywali, którzy mogliby konkurować. A zatem szanse na wygraną są wysokie. Jednak aktor został ponownie rozczarowany. Jednak szczerze gratulował swojemu koledze Mettyu Makkonahi z wygranej. „Wilk z Wall Street” została zwrócona budżetu przez prawie cztery razy i został ciepło przyjęty przez krytyków. Co się stało tym razem? nagłówki tabloidów: dlaczego DiCaprio nie daje „Oscara” za „Wilka”?

Oczywiście, powodem była różnica w gatunku filmów orientacja-konkurencji. „Witaj w klubie” opowiada historię człowieka umierającego na AIDS, grany przez McConaughey. Jest o wiele bardziej interesujące i bardziej dramatyczny niż historia amerykańskiego maklera na Wall Street.

Dlaczego Leonardo DiCaprio nie daje „Oscara”? inny widok

Z pewnością każdy widz w sercach umyśle zwrócił się do aktora: nie powinien być zdenerwowany, to jest jeszcze przed nami! Rozweselić CAN nowych projektów. Po tym wszystkim, „Oscar” w końcu nie jest ważne. Leo ma wiele milionów armię fanów i luksusowe oferty, które są nie mniej niż przyznawania złota. Niestety, za każdym razem jest ten, kto może konkurować z tym silniejszy i bardziej doświadczony. Wiadomym jest, że Hollywood lubi testować siłę gwiazd. Wielu artystów od kilku lat czeka na skrzydłach przed podjęciem w ręku złotą statuetkę. Więc może Leo zrobił wszystko przed nami? Po tym wszystkim, mimo swoich 40 lat, a następnie długo zakorzenione obraz wiecznie obiecującego aktora.