308 Shares 3172 views

Na zewnątrz kask Schuberth: opis i opinie. Na zewnątrz kask motocyklowy „Schubert”

Niemiecka firma Schuberth – uznany lider w produkcji kasków. Ich sprzęt jest uważany za najlepszy na świecie, są one zbliżone do BMW lub Mersedes Benz, ustawić poprzeczkę dla innych i stworzyć model, który będzie na bieżąco standard jakości przez wiele lat, jeśli nie dekad. Lekkie, izolacja akustyczna i doskonała jakość – to cechy wyróżniające firmę Schuberth.


Po „Wzór”

Znany model kasku Schuberth SR1, zaprojektowany z pomocą Michaela Schumachera i zdobył nagrodę jako „Kask 2011”. Słynny jeździec po swoim pierwszym wyjazdem z „Formuła 1” użyte dokładnie kask podczas swojej krótkiej kariery w sportach motorowych. Dlatego Schuberth SR1 posiada cechy „Formuła” sprzętu. A dziś, niektórzy preferują kierowców F1 kaski tej firmy jako ustawodawcy w sferze bezpieczeństwa.

Jeden z naturą

Nadchodzące kaski motocyklowe są często nazywane „kask ¾», jak również na otwartym twarz. Modele te były pierwszymi i są szeroko stosowane w latach pięćdziesiątych ubiegłego wieku. Ich główną cechą charakterystyczną jest brak dolnej rolce przedniej klatki kasku obejmuje główka z przodu, z tyłu i po bokach. Na pierwszy rzut oka wydaje się, że to nie jest bezpieczne, ale ten strój daje większe poczucie wolności, znacznie zwiększają widoczność. Jest to bardzo wygodne i przy niskich prędkościach w środowiskach miejskich, gdzie stale muszą lekko otworzyć osłonę. Jednakże, jeśli kierowca chce to otwarty kask, motocykl arsenał powinny być uzupełnione przez specjalne okulary.

Na zewnątrz kask Schuberth J1 ma różnice w porównaniu z ich odpowiednikami. Posiada mała średnica łuku dodatkowej energii w dolnej części osłony, Siła zamykająca dolną ramę. Komfort kask, aw ogólnej charakterystyki wszystkich produktów tego znaku, ma niski poziom hałasu. Bardzo wygodne, że oprócz głównego daszkiem znajduje się druga, światło ochrona z tonowania. W razie potrzeby można go usunąć w środku. Kolejny model, również otwarty kask Schuberth M1, posiada również dodatkową sztywność łuku. Pasuje również do projektowania zewnętrznej daszka ochronnego, ale hełm może być używany w obu przypadkach. Ma ona także wewnętrzną daszek ochronny światło. M1 ma audiopreparation pod zastrzeżonym zestawem słuchawkowym Bluetooth SRC System.

Komfort i bezpieczeństwo

Duży, prawie pełny przegląd – który zapewni otwarty kask. Kask motocyklowy 3/4 dla tych, którzy wolą jeździć w mieście, ale w złych warunkach pogodowych, takich jak podczas ulewnego deszczu, to może nie być najbardziej praktycznym rozwiązaniem.

Jednym z nich może być włączona do niedociągnięć prawie wszystkich marek kasków Schubert, to znormalizowany profil wewnętrzny. Projektanci firmy nie wydają się brać pod uwagę, że ludzie czasami bardzo znacznie różni się kształtu głowy, a więc tych, którzy nie pasują „standard” może wystąpić pewien dyskomfort podczas noszenia kasku.

Motocykliści skarżą się na przewężeniu w szczęce, ale kasku Schuberth J1 wydaje się być poprawione. Siada lepiej niż inne, być może z powodu braku dysku podbródek. Ze względu na szerszym profilu dużej liczby osób znajdzie wygodny kask Schuberth J1. Cena dla wszystkich modeli tej marki zaczyna się od 25-30 tysięcy rubli, J1 nie jest tu wyjątkiem, mimo że kask otwarty.

nowa część

Odkryty Schuberth Kask jest jednym z prawdziwie innowacyjne rozwiązanie. Ten łuk, aby chronić podbródek wykonane, aby dać większą sztywność. Materiał użyty do produkcji – specjalnego tworzywa sztucznego. Łuk jest umieszczone w specjalnych rowkach po obu stronach. Sygnał, mówiąc, że wszystko zaczęło się układać, to kliknięcie. Aby usunąć łuk, po prostu kliknij na czerwony suwaki są po obu stronach kasku. Mogą odpiąć i jeden po drugim, to nie ma znaczenia, czy kask jest ubrana w odpowiedniej pozycji.

Specjaliści Schuberth zgłosić, że w przypadku uderzenia będzie rozproszyć energię siły łuku, nastawione na brodzie, na całej powierzchni kasku. Na pytanie, czy można go złapać i doprowadzić do urazu szyi, projektanci spotykają że warunkiem takiej okazji: łuk automatycznie odczepić jeśli siła ciągnąca przekroczy dopuszczalnych stężeń. W tym przypadku, niebezpieczny szczep na szyi nie jest to możliwe, jednak w związku z tym nie jest konieczne, aby umieścić w kasku „Schubert” dowolnych obiektów i przewieźć go trzyma łuk: może działać mechanizm samorastseplyayuschiysya które doprowadzą do upadku.

Nowe mocowanie

W najnowszych modelach tej marki nowy typ łącznika jest używany, który w oryginale nazywa szybkiego uwalniania. Opinie różnią się o mądrości. Niektórzy mówią, że stary zamontować lepsze (czyli dwa D-ringi), z drugiej – tzw prosty kompleks Schuberta jest bardziej bezpieczne, ale mniej wygodne. Jeśli kask ma dodatkowej okładziny, to zamknięcie będzie pocierać kark. Jednak część innowacji w naszym życiu od razu, a może w przyszłości projektanci Schubert sfinalizować swój system i motocykliści mają to nazwać bardzo proste i niezawodne. W każdym razie cieszę się, że inżynierowie myśl nie stoi w miejscu.

mikroklimat

Dobra wentylacja i niski poziom hałasu – rzeczy, być może, naprzeciwko siebie, jeśli chodzi o kaski motocyklowe. Jeżeli wysokości jeden, drugi jest słaba, i vice versa. Aby zachować równowagę, nie każdy jest w stanie w tej delikatnej systemu, jednak można powiedzieć, że eksperci z Schubert udało się lepiej niż inne. Można zauważyć hat „Schubert” w SR1, wtedy prawdopodobnie grał jego znaczenie jest, że początki kosztów sprzętu, „Formuła 1”. Nie, ten kask nie zapewnia najlepszą izolację akustyczną, jest nawet gorsze od innych modeli znaku, ale jest inaczej. On ma ogromny stopień wentylowana, a mając to na uwadze, izolacja jest nadal na topie.

Projektanci umieszczono w różnych sytuacjach i dostarczane kask dwa kanały wentylacyjne z otwartymi, jak pożądane przez oddzielne suwaków. Brodą posiada wlot powietrza, ma dwie części: dolną kanał wysoki, a nad nim drugi, oddzielny kanał, który służy do uderzenie wewnętrzną częścią osłony. Tak więc, w kasku ma kondensacji.

Wszystkie otwory są regulowane, to możliwe jest, aby otworzyć je całkowicie, częściowo lub całkowicie zamknięta, ale jest jedną z wad: kratka wlotowa powietrza może przechodzić oddzielne małe owady, które mogą być bardzo frustrujący podczas jazdy z dużymi prędkościami.

dobrze pokazał się również i kask Schuberth S2, która pozycjonuje się jako firma turystycznej.

Co jest ważne?

Wiele już powiedziano na temat marki, „Schubert”, ale coś za którą kochał absolutnie wszystko – jest to masa, a raczej jego brak. Wszystkie niedociągnięcia cofać się w tło, gdy kierowca zajmuje prawie nieważkości kask. Na przykład, masa SR1 o wielkości XS zaledwie 1290 g, a dla XXL – 1400 g (może wariancja 50 g). Nie trzeba dodawać, otwarty kask Schuberth waży mniej niż jeden kilogram! I oczywiście, nienaganna konstrukcja, która zachwyci nawet najbardziej wymagających osoby. Wszystkie kaski są dostępne w kilku kolorach, z wykończeniem błyszczącym lub matowym.