167 Shares 6683 views

Zastanawiam się, co by zapytać faceta?

Prawie wszystkie dziewczyny są z natury bardzo płochliwe i nieśmiałe naturach. A to dlatego, że mają trudności w niektórych sytuacjach, zwłaszcza w relacjach z mężczyznami, jako pierwszego kroku, są niezdecydowani. Jednak nieśmiałość jest dobre w przypadku, gdy obok ciebie bardziej arogancki partnerem, który jest świadomy swoich uczuć, a on czyni kroki do przodu. Ale co młody człowiek, który jest nieśmiały, aby mówić trochę? Oczekiwanie jakby to nie wszystko, więc każda dziewczyna musi wiedzieć o tym, jak rozpocząć rozmowę najpierw zapytać tego faceta może być, a co – jest surowo zabronione. Wiedza ta nie tylko wyzwolony, ale także przyciągnąć uwagę faceta jesteś lubiany, ponieważ prawie każdy mężczyzna kocha przejaw dbałości o danej osobie. Jednak należy zauważyć, że rada oferujemy niższe całkowicie nie są powszechne we wszystkich sytuacjach. I nie w każdej sytuacji jest dopuszczalne, w którym zwróciła się ona do czegoś pierwszy facet, a nie odwrotnie. Dlatego wszystkie nasze wskazówki odnoszą się tylko do emancypacji dziewcząt, którzy chcą dowiedzieć się, jak zachowywać się w społeczeństwie lubiłem faceta i chcą przyciągnąć jego uwagę. Powtarzamy, że wskazówki na co zwrócić faceta nie pasuje na każdą okazję. Dlatego, drogie dziewczę, trzeba dokładnie wiedzieć, co osobą przed sobą, a co mu powiedzieć.


Tak więc, należy rozważyć kilka pytań zadać. Dla facetów, istnieje cała lista z nich. My najpierw podać przykłady obowiązkowych tematów:

  • Zainteresowania i hobby. Jest to główna kategoria pytań, które po prostu trzeba prosić faceta. A nawet jeśli już wiesz, jego odpowiedź, ważne jest, aby wyrazić swoje zainteresowanie dla Ciebie. W żadnym wypadku nie wynika, że ty sam, że jego zamiłowanie do absolutny nonsens. Niech ten przypadek, jednak o tym mówić nie warto.
  • Reguły życia. Jest to dość neutralny temat, i pozwala się świecić umysł, a młody człowiek, aby powiedzieć coś miłego. Jednak nie jest dziewczyną trzeba myśleć o tym, co zapytać faceta, więc nie czuł pochlebstwa od ciebie. Zapytaj go o to, czy mężczyzna lub kobieta, aby być przyjaciółmi, lub każda dziewczyna lubi. Kiedy on odpowiada, można wyrażać swoje poglądy, ale jeśli chcesz, aby przyciągnąć faceta, nawet jeśli nie jest to znacznie różnią się od swoich myśli. Mów bardzo tożsamość nie warto, bo to będzie drażnić faceta, ale stanowczo twierdzą, przeciwnie jest bardzo głupie.

Następnie przedstawiamy listę tych, którzy nie potrzebują rozmawiać do młodzieńca:

  • Dawny związek. Na nich nie można zadać facet w pierwszym lub drugim dniu. Najbardziej optymalny czas dla takich sprawach – kiedy już zaczynają stabilny związek. Jeśli sam facet mówi o swojej byłej pierwszego spotkania z wami, to jest to sygnał, że przeszłość relacje nie są w punkcie końcowym, i kropka, dlatego nie mogą być problemy. A jeśli zdecydujesz się na pobyt z takim człowiekiem, albo przestać komunikować.
  • Pensja. Innym tematem tabu dla tych, którzy nie rozumieją, co się prosić. Pamiętaj, że tego rodzaju rozmowy, które można umieścić ludzi w niewygodnej pozycji, które natychmiast wpływają na jego samopoczucie i nastawienie do siebie. Dowiedz się, jak określić poziom dochodu na własną rękę zapoznać, zwłaszcza, że to nie jest trudne do mądrą kobietą.
  • Problemy. Psychologowie nie zaleca się w okresie cukierek buketny rozmawiać o problemach, zarówno własnych i drugiej połówki. To zaczyna drażnić, bo człowiek nie może uciec, a on po raz kolejny przypomnieć o każdym konflikcie z przełożonymi lub w rodzinie. Niech rozmowa z wami spocznie, nie przesłuchanie, wówczas masz gwarancję pozytywnego wyniku dla niego.