868 Shares 6179 views

Linie na dłoni Dyskusja o przyszłości

Uważa się, że wróżenie z ręki lub chiromancja jest jedną z najdokładniejszych metod przewidywania. I, oczywiście, ta opinia jest prawdziwa. Mimo wszystko, jeśli myślisz o tym, na całym świecie nie znajdziesz ludzi, którzy mieli z tej samej linii na dłoni, jak również nie stało i ludzi z dokładnie tego samego losu. Chiromancja – jeden z najstarszych systemów wróżenia. W dawnych czasach na ramieniu były w stanie przewidzieć losy Rzymian, Greków, Żydów, Hindusów i Chińczyków, aw wiekach XVI-XVII doktryna ta była dość popularna w Europie. Ale w dzisiejszych czasach zainteresowanie Chiromancja nie gaśnie.


Co zrobić, gdy linie na dłoni? Ludzki palm można powiedzieć o wielu rzeczach – o jego życie spokojny i pełen niepokoju, szczęśliwy jest człowiek, czy jego życie jest monotonne i nudne. Ponadto, linie na dłoni czasami zaskakująco dokładnie przewidzieć przyszłości. Ale nie wszystko jest tak proste, chiromancja – jest nauką z własnymi zasadami i niuansów. Aby nauczyć się „czytać z ręki”, na to potrzeba czasu i praktyki. Jednakże, w celu zaspokojenia ciekawości powierzchni i zrozumieć, że reprezentują linie na dłoni, spróbujmy rozważyć najważniejsze z nich.

linia życia
Głównej linii, które zwykle należy zwrócić uwagę podczas odgadywanie na ramieniu, zaczyna się między kciukiem a palcem wskazującym, a otacza wzgórze kciuk. Długość linii życia, wbrew powszechnemu przekonaniu, nie wskazuje jej trwania. Linia ta opowiada o ludzkiej miłości życia, jego wytrzymałość, siłę i wigor. Jeśli linia jest zbyt blisko do kciuka, możemy powiedzieć, że taka osoba jest pasywny, powolny, cierpi na brak energii i wymagają częstego odpoczynku. Im większy półokrąg utworzony przez linie życia, tym bardziej energicznych i aktywnych ludzi.

To bardzo dobry znak, jeśli linia jest jasne, głębokie i nie został uszkodzony, ale to zdarza się rzadko. Kwadraty na linii życia może zgłosić okresy ludzkiej izolacji – pobyt w klasztorze, czy więzienia, ale jeśli kwadrat jest na linii break – dobry znak. Wysepki mówić o depresji i możliwych chorób, łańcuch wysp dowodów na temat problemów zdrowotnych spowodowanych stanem emocjonalnym. Luki również mówić o zmianach w swoim życiu, a większość krajowych. Ale czasami może to oznaczać chorobę i separację.

linia serca
Pomiędzy środkowym a palcem wskazującym koniec linii serca, która przecina dłoń poziomo. Dobrze, jeśli jest jasno wyrażona – mówi o ludzkiej otwartość, zdolność do wyrażania uczuć. Są ludzie, którzy nie wyściełające wijąca się ku środkowi i palcem wskazującym. Tacy ludzie nie wiedzą, jak otworzyć serce i potrzebę wolności.

Linia serca jest odpowiedzialna za emocje, łańcuch wysp mówi o emocjonalnej przewrót w sferze miłosnej. Linia kończy się pod środkowych punktów palec do osoby egoistyczne. Krzyże na tej linii wskazują na straty, może nawet do śmierci partnera, na Wyspach – z okresami depresji. Double Heart Linia informuje, że człowiek wpadł oddanego i opiekuńczego partnera. Jeśli na końcu linii jest mała równolegle kreska – ludzie będą mogli zbudować silny sojusz i mieszkał tam aż do starości.

szalony linia
Linia, która jest odpowiedzialna za inteligencję, rozpoczyna się pomiędzy palcem wskazującym i kciukiem a dłonią przecina poziomo. Ma wartość kąta nachylenia. Tak więc, jeśli jest w linii prostej przecina dłoń – osoba ta będzie praktyczność. Im mniejszy kąt, tym bardziej rozwinięta wyobraźnia. Jeśli linia ma zagięcie w kierunku nadgarstka, wtedy taka osoba z pewnością ma potencjał twórczy. Na tej linii, można czasami zauważyć widelec Writer – mały oddział na końcu. Długo nic linię, sięgając do krawędzi dłoni, wskazuje na dar przewidywania. Luka w wierszu mówi o okresie bezczynności ludzi, prawdopodobnie kiedy był nieprzytomny. Prostopadłe przecinające kreski wskazują częste bóle głowy.

linia los
Linia ta nie jest w ogóle. Zwykle zaczyna się u podstawy dłoni i przecina go w pionie. Linia wskazuje na obecność celów w życiu, o aspiracjach i sukcesów. Jej obecność jest również uważane za klucz do sukcesu i szczęścia. Tych ludzi wydawało się pielęgnować większą moc, a nie tylko kierować i sugerować właściwe decyzje. Trident na końcu linii jest uważany za pomyślny znak wskazujący sukces. Kwadraty na linii jest pewnego rodzaju amulety chroniące od kłopotów.

Istnieją inne linie na dłoni, są uważane za mniej istotne. Głównymi prognozy są zwykle wykonane na głównych liniach. Pierwsze odgadywanie na ramieniu, należy pamiętać, że nie wszystkie zdarzenia w naszym życiu całkowicie określona. Chiromancja jest dobrze wiadomo, że linie na dłoni może być zmieniana w zależności od wyboru, który sprawia, że ludzie w pewnych okolicznościach, na jego woli i działań.