519 Shares 7694 views

Jak zrobić skarpetę bałwana? Uczymy!

Przejście rzeczy w szafie, często znaleźć skarpetki jedno- lub porcjami puree blisko palców, na pięcie i podeszwie. W górnej części pozostaje całkowicie nienaruszony. Nosić te skarpetki nie jest już możliwe, a czasem wyrzucić szkoda. Więc wymyślić rzemieślników takich elementów specyficznych zastosowań szafy. Na przykład, wykorzystanie do rzemiosła. Skarpetka może nic zrobić. Szczególnie ładny uzyskuje zabawki. Na przykład, bałwanki skarpety. Mogą powiesić na choince lub umieścić pod nim umieścić na parapecie lub na stole.

Co jest potrzebne do rzemiosła?

Przed dokonaniem skarpetkę Snowman, trzeba znaleźć i przygotować wszystkie jego komponenty. Do produkcji rękodzieła przyszłości będą musiały:

  • kolorowe i białe skarpetki (ich u góry);
  • koraliki lub guziki do dekoracji;
  • Kulki czarną skórę;
  • Pręt z pomarańczowym ołówka lub bugle odpowiadającej barwie;
  • Wypełniacz – dopasowanie ziarno lub plewy;
  • wątek, igły, nożyczki, klej.

Jak zrobić skarpetę bałwana?

Przygotowany we wszystkie niezbędne, można przystąpić do procesu produkcyjnego. Skąd się bałwan skarpetkę własnymi rękami? Pierwszym etapem jest cięcie tylko powyżej wkładek białego pięty, prostopadle do kierunku głównego pokrycia. Dolna część może być usuwane z czystym świadomości. Wracając do długości wiązania szczelnie za pomocą gwintu z jego krawędzi. Potem następny Boże Narodzenie bałwan wypełnione jęczmienia lub plew. Jest możliwe, aby korzystać z plastikowych kulek używane w zabawkach lub kamyków. Ale jęczmień jest łatwiej dostępny i tani materiał. Należy wypełnić aż do obrabianego przedmiotu nie dostanie okrągły kształt.

Następnie, drugi zamatyvaetsya krawędzi i zamocowana w ten sam sposób, jak to odbywa się z drugiej strony – napięty za pomocą gwintu. Następnie musisz Snowman ubrany. Po tym wszystkim, zima w zagrodzie. W tym celu trzeba wziąć kolor skarpetek, a jeśli jego jedynym część nie zostanie skasowany i nie jest uszkodzony, pokroić na trzy części. W tym przypadku, segment środkowy. Należy umieścić na ciele bałwana. Następnie należy utworzyć głową. Aby to zrobić palcami wokół obrabianego trzeba deptać wypełniacz i zawiązać nić, ciągnąc ją, by nie zatrzymać się i zostawiając na pewną odległość.

Teraz Snowman ma formę, zostawiła go przyszyć perełki jak oczy i nos z marchwi pasty szklanych paciorków lub pręta pomarańczy. Ten element jest lepiej przymocowane z gorącego kleju.

robimy czapkę

Aby bałwana skarpety wykonane własnymi rękami, wyglądał bardziej elegancko, będziemy tworzyć ładny kapelusz dla niego. Będzie to wymagało żadnego segmentu tkanek. Jeśli dopasowanie części skarpety, a następnie czuć się swobodnie z niego korzystać. Stawiamy na głowę bałwana i zapiąć wątku kilka szwów lepiej wypoczęty. Można modnie ciągnąć ją na bok i zabezpieczyć z koralikami lub koralikami.

snegovichka sweter można ozdobić holograficzne śniegu lub gwiazdy. Zamiast przycisków, dobrego wykorzystania cekinów, dżetów i błyszczącymi koralikami. Śliczne snegovichok gotowy. Teraz będzie można rozkoszować się zima bajki atmosferze.

Oto jak zrobić skarpetę bałwan bez żadnych specjalnych umiejętności. Z tego rodzaju pracy może obsłużyć nawet dziecko.

Uczynienie fundament dla Snowman dziewcząt

W przeddzień ferii zimowych, można zaktualizować swoją kolekcję ozdób choinkowych przez dodanie tych, które nie mogą być złamane. Tak więc możliwe jest, aby Sweet present krewnych i przyjaciół. Dzieci przynoszą prawdziwą rozkoszą jak Boże Narodzenie rzemiosła.

Snowman własnymi rękami , można zrobić trochę trudniejsze. W jaki sposób? Kto pokaże. Rysunek aby uzyskać szerszy i wyższy. Więc to jest możliwe, aby zebrać cały snegovichkov rodziny. Teraz dokładnie gdzie umieścić niepotrzebnego zużycia wiesz. Druga opcja wymaga trochę więcej składników.

Więc jak zrobić bałwana skarpety? Aby zrozumieć to pytanie, konieczne jest przygotowanie elementów niezbędnych dla rzemiosła. Wszystkie powyższe (wszystkich tych samych materiałów, które były w pierwszej wersji), dodać różu kosmetycznego, mały segment tkaniny, kolorowe przędzy Mouline. Należy również dwa białe skarpetki. Zgodnie z powyższym schemacie, zbierać bałwana ciała. Dopiero teraz będzie składać się z głowy i dwie części. Tkanina dolna część maksymalnego rozciągnięcia i wypełnienia ziaren, aż do oporu. Wiązana i następnie przystąpić do drugiej części. To sprawia, że mniejszą objętość. Przekręcać i pełna głowa.

Tworzenie wizerunku bałwana-girls

Następnie uszyć paciorkowate oczy, nos, pastę z marchwi, a na policzkach, stosuje się rumieniec. Na tkaninie można wyciągnąć i gąbki. Snowman będzie dziewczynka. Nici można zrobić włosy. W tym celu, nitka musi być przeprowadzone przez skarpetę w odpowiednim miejscu tie u podstawy i pocięto na żądaną długość. Wszystkie aspekty techniczne są beret lub zakrętki wykonane z długości dzianiny lub pozostałości skarpety. Z kolorowym materiałem może być również usieciowane spódnica lub fartuch, podobnie jak w pierwszym przypadku, sweter i pull ozdobić go z koralikami i cekinami. Od małego palca segmenty trzeba zrobić nogi. Więc bałwan będzie bardziej stabilny. Ręce mogą być wykonane z cienkich gałęzi. To wszystko – elegancka dama Snowman jest gotowy. Należy zauważyć, że bardzo dobre spojrzenie na kolekcję świątecznych rzemiosła. Snowman z rękami w związku z tym wskazane jest, aby w kilku przypadkach. Jak to się mówi, tym lepiej.

wniosek

Teraz, gdy wiesz, jak zrobić bałwana skarpety. Jak widać, technikę pracy sam. Ale istnieje wiele odmian wystroju. W ten sposób dane mogą malować farbami, wklej lub całkowicie schować koraliki zamiast ubrań. Mogą tworzyć różne kształty i rozmiary.

Bałwanki skarpety ozdobić każde wnętrze, nadając domowi świąteczną atmosferę bajki. Ręcznie wykonane, będą ciepłe i przytulne otoczeniu.