640 Shares 7510 views

Wanny Emaliowanie: Opinie i cechy procesu

Emaliowanie wanien (opinie mówią o tym) jest jedną z najbardziej popularnych metod renowacji. Co więcej, metoda ta jest dość stary i sprawdzony. Ale ma jedną poważną wadę – kruchość wyniku. A wszystko życzę Obecnie proponuje nową opcję – emaliowania kąpieli płynnego akrylu. Taka powłoka będzie trwał dłużej. W tym przypadku, warstwa szkliwa jest grubsza w dolnej osiągnie wartość około 6 milimetrów.


W każdym razie, kąpiele emaliowania (potwierdzają to opinie) jest nadal popularne. Rezultatem będzie wystarczające dla około pięciu lat. A taka przyjemność będzie kosztować około trzech tysięcy rubli. Kąpiel, to będzie trwało dłużej w ciągu dnia. I w końcu stanie się piękny wygląd.

Co jest istotą tego procesu? Na przygotowanej powierzchni jest pokryta specjalną emalią epoksydową. A także w celu uzyskania wysokiej jakości wyników, ważne jest, aby obserwować całą sekwencję działań. Main Stage – Przygotowanie powierzchni. Emaliowanie wanien (Opinie potwierdzić) jest niemożliwe bez niego. A końcowy wynik w dużej mierze zależy od tego etapu. Jest to konieczne, aby oczyścić mechanicznie przy użyciu starej emalii dyszy ścierniwa i wiertła. Co to robi? Trzeba usunąć warstwę powierzchniową fabryce emalii. Po tym wszystkim, to jest tam w trakcie wieloletniej eksploatacji gromadzi rdzę, brud i tak dalej. Ponadto na etapie usuwania usunąć wszelkie nieprawidłowości. I są one zobowiązane do pojawić się w trakcie użytkowania. Jednak czasami można zobaczyć na nowej łaźni niskiej jakości. Jeśli nie usunąć nierówności, późniejsze malowanie będzie krótkotrwały i zawodne. Kiedy szkliwa spiekanych, powierzchnia staje się gładka i równa. Tak więc, jeśli to etap przygotowawczy przeprowadzone niechlujne i źle później, emaliowanie, nierówności i chropowatości będą odczuwalne. Bądź gotów znosić pewne niedogodności w procesie. Gdy wiertło mechaniczne czyszczenie, istnieje duża ilość pyłu. Ponadto, przed malowaniem kąpiel będzie trzeba odtłuścić rozpuszczalnikiem, który ma dość nieprzyjemny i ostry zapach.

A jeśli działa naprawdę profesjonalny, przeprowadzający etap przygotowawczy, konieczne jest, aby zamknąć drzwi do łazienki pokój. Dobry specjalista nadal będą musiały szukać. Emaliowanie wanien w Moskwie – usługa jest dość powszechne. Jeśli jednak spróbować, a także w innych miastach, można znaleźć specjalistów. Ale wielu opuścił zawodu, jako proces emaliowania jest szkodliwe dla zdrowia. A płace nie odpowiadają na takie ryzyko. Szukać firmy z wielu opinii i reputacji normalne, jak to można łatwo do czynienia z brakiem profesjonalizmu.

Niektórzy ludzie wolą iść na rynek i kupić szkliwo za pomocą pędzla, aby samodzielnie wykonać wszystkie prace. W ten sposób ludzie nadzieję uratować. Ale gdy lodówka się zepsuje, nie spróbować go naprawić samemu. Emaliowanie wanien (opinie mówią) ma również swoje własne cechy i żywotność zależy od jakości wykonywanej pracy.