387 Shares 1519 views

Sintomitsinovaja trądzik maść: opinie, wskazania do stosowania. Inne urządzenia o podobnym działaniu

Sintomitsinovaja trądzik maści, o którym opinie potwierdzają jego skuteczność, jest doskonałym lekarstwem na różnego rodzaju niedoskonałości skóry. Lek ten można znaleźć w każdej aptece. Ponadto, niska cena odróżnia tę maść wielu reklamowanych zasobów.


lek

Główny składnik, który ma działanie lecznicze chloramfenikol. Niszczy patogeny. Część prokaina środki uzyskuje się efekt przeciwbólowy. Wśród adiuwantów, – kwas sorbowy, olej rycynowy, etyloceluloza, emulgator i wodę oczyszczoną.

Zasada działania

Sintomitsinovaja maść trądzik (wiele opinii konsumentów potwierdzają jego rzecz) jest antybiotykiem o szerokim spektrum działania. Chloramfenikol łatwo przenika przez błonę komórkową bakterii patogennych i zapobiega ich rozmnażania. Lek zabija Staphylococcus, Streptococcus, meningokoki, gonococcus. Sintomitsinovaja trądzik maści (Opinie potwierdzić) praktycznie nie uzależnia, co jest dodatkowym atutem. To sprawia, że możliwe jest stosowanie leku przez długi czas jako wystąpieniu wysypki. Oprócz leczenia trądziku maści skutecznie stosowany na ropiejące rany, uszkodzenia, owrzodzenia, czyraki, Carbuncles, oparzenia i chorób błon śluzowych.

Stosowane sintomitsinovaja maść trądzik

Opinie mówią, że był z powodzeniem stosowany przez osoby w różnym wieku, z różnym stopniem zaawansowania choroby. W leczeniu trądziku stosuje się go 10% maść. Ją nałożyć cienką warstwę na obszarach dotkniętych dwa do trzech razy dziennie. Jeśli pryszcze bit, a następnie zastosować maść może być przerywana. Jeśli zmiany skórne są na tyle poważne, maść jest stosowany do kawałka gazy i stosuje się do niego na górze pasty tynku. Czas trwania leczenia wynosi około jeden-dwóch tygodni.

Salicylowy trądzik maści

Informacje zwrotne od tych, którzy cierpią z powodu chorób skóry, wskazują, że salicylowy maść jest wystarczająco skuteczny przeciwko wielu dolegliwości. Substancja czynna jest w tym przypadku kwas salicylowy. Można go używać na krótki czas, aby pozbyć się trądziku i wyprysków. Może być stosowany zarówno na całą powierzchnię twarzy i na obszarach dotkniętych. Wystarczy, aby zrobić go rano i wieczorem, a tydzień później wynik będzie zauważalne. Maść jest sprzedawany w wielu aptekach bez recepty. Ponadto, salicylowy maść jest często dodawany do kremów do twarzy.

Erytromycyna maść na trądzik

Sugerują, że ten lek działa bardzo szybko. Składa się on z antybiotykiem, który może być uzależniającej z długotrwałego stosowania. Dlatego też, nie należy używać go dłużej niż dwa tygodnie. Maść nakłada się na skórę dwa razy dziennie. Dostępne będą zauważalnie zmniejszyć stan zapalny po pierwszej aplikacji. Należy zauważyć, że maść może powodować wysuszanie skóry. Ludzie z normalnej i suchej skóry powinny stosować tego leku z ostrożnością.