325 Shares 3137 views

Ślub bukiet z hortensji – jaki piękny!

Kłopot ślub dość niezwykłe. Są one popełnione na dużą uniesienia, z radosnym zgiełku, w których ważne jest, aby nie zapomnieć, aby zarezerwować z wyprzedzeniem, bukiet dla panny młodej i boutonniere dla rodziców pana młodego. I dobrze, jeśli jest ona postanowiła zorganizować ślub w białe i niebieskie lub białe i różowe, jak delikatny zefiru do głównego atrybutu był bukiet z hortensji.

wstępne kroki

Ale przed rozmową o bukiet, konieczne jest, aby powiedzieć kilka słów na temat sukni dla panny młodej. Jeśli zawiera niebieski, różowy lub inną taśmę lub festony, ich wykończenia jest to niezbędne do wprowadzenia w salonie, gdzie byłby skład. Te odcienie kwiaciarnie musi brać pod uwagę i wykorzystywane w pracach nad bukiet jest całkowicie w zgodzie z sukni. Dlatego zostanie przedłużone lub w ciepłych lub zimnych kolorach.

Bukiet zawsze uporządkowane około dwóch tygodni, około 10 dni przed ślubem, bo kwiaciarnia mistrz zdecydowanie wyszedł i przyniósł te kwiaty, które chcą młodej pary, a do ich realizacji będzie wymagało czasu. Jest to szczególnie ważne, jeśli chodzi o bukiet hortensji. Czas i datę otrzymania tego atrybutu oddzielnie negocjowane i zapisywane w specjalnym dzienniku, że nie było najmniejszego błędu. I kolejny mały szczegół. Może ktoś ma alergię na pewne zapachy. Doświadczony kwiaciarnia ostrzega z wyprzedzeniem, jakie kolory mogą znacząco zapach. Następnie obchody nie będą zepsute. Ale jeśli zdecydujesz bukiet hortensji, to niebezpieczeństwo nie zagraża nikomu.

Rodzaje bukietów ślubnych

  1. Mały okrągły bukiet – to klasyczny. To jest zwykle wykonane z tworzywa sztucznego na urządzeniu zwanym portbuketnitse. Wewnątrz znajduje się mokry Floral Foam – piaflor. Kwiaty nie blakną przez długi czas i po ślubie, jeśli nie zapomnimy o nich od czasu do czasu podlewać. Ślub bukiet z hortensji, a także możliwe będzie miało formę kuli. Wszystkie tworzywa bardzo starannie ozdobiony wstążkami, łuki, zieleni, więc nie można zobaczyć. Ten bukiet jest lekki, a dziewczyna jest bardzo wygodny do noszenia przez cały dzień. W Rosji ten typ bukietu jest w pierwszej kolejności popularności, ale w Europie moda na nim idzie.
  2. Bukiet kaskadowy wodospad w dół do rąbkiem sukni i doskonale podkreśla silny wzrost młodej.
  3. Uroczy i uporządkowany lub asymetryczny bukiet. Zazwyczaj jego centrum wznosi się trochę nad innymi kolorami, które są w ścisłym kontakcie z nim.
  4. Bukiet na „żywo nogi.” Może ona przybierać różne formy. On jest trochę tańsza niż wyżej bukietów, ale ma jedną wadę. Jeśli podstawa jest odpowiednio urządzone, wilgoć wychodząca z łodyg, może plamić młodej. W ciągu dnia nie dostanie się wilgoć, a zatem mogą szybko zanikać, zwłaszcza, jeśli w pomieszczeniu, w którym odbywa się wesele, duszno i gorąco. Trzon bukiet, z reguły bardzo starannie ozdobiony wstążkami, perełkami, cekinami, ale aby zachować jej wygodne. Ślub bukiet z hortensji tego rodzaju będzie bardzo efektywny wygląd.

Bukiet dla dziewczyn

Aby rzucić kilka dziewczyn, są zwykle wykonane dublerem. Jest bardzo podobny do bukietu panny młodej, ale jest wykonana z tańszych kwiatów w pełnej zgodności z odcienia koloru. On również łatwiejsze niż panny młodej. Taki warunek jest spełniony niekoniecznie. Odbywa się to, aby złapać swoją dziewczynę przypadkowo zranić siebie. Główny bukiet z hortensji nadal pozostaje w ręku.

Życząc oblubienicę – ćwiczyć na niektórych lekkich przedmiotów w wyrzucanie ich z powrotem na ramieniu. Następnie bukiet lot jest piękne.

Życzenia do przyjaciół i rodziny

Nie działają na zakup bukiet do ślubu w ostatniej chwili. Kwiaciarnia, nawet najbardziej zręczny, nie może nic zrobić przez 10 – 15 minut, a masz do wyboru co jest już dostępne. A może chcesz coś innego. Bukiet białych hortensji, na przykład, a nawet niezwykłe, z koralikami, serca i innych ozdób. Jest elegancki, ale bez celu jest takie piękno rzadkie.

Więc zamówić bukiet na wesele jest najlepiej na kilka dni przed imprezą. I jeszcze jedno życzenie – bukiet z hortensji nie powinno być przytłaczająca. Młoda dziewczyna i często kruche trudno będzie zachować. Sam bukiet powinien być mały, a może nawet średniej wielkości. Można zamówić kosz zamiast tradycyjnego bukietu. Jest to bardzo wygodne do podjęcia, i można go położyć na stole, a kwiaty nie są pomnutsya i pozostają świeże.

Z tego starannego podejścia zamówić i kupić kwiaty na ślub, gdzie żaden szczegół nie jest stracone, a sama impreza idzie gładko, zabawy i bardzo piękne. Narzeczona cały dzień będzie zobaczyć nie tylko narzeczonego, ale niebo w kielichu. Dzień będą latać jako jeden wspaniały moment.