469 Shares 8853 views

Zgodność kolorów w ubraniach: jak wyglądają nieodparty i stworzyć własny styl

Dobór kolorów ubrań – to sztuka, której właścicielem jest przez profesjonalnych stylistów. Niektóre kobiety mają wrodzoną poczucie stylu i nie ma problemów z połączeniem ubrania w różnych kolorach. Ale nauczyć się łączyć różne odcienie pozwolić każdy stylista.


Zgodność kolorów: klasyczne wersje

pastelowe kolory są doskonale połączone ze sobą – jasnozielony, pastelowych różowy, indygo i mleko połączyć również ze sobą. Ale staram się nie używać więcej niż dwóch kolorów podstawowych (w tym wszystkie ich odcienie) w sposób, który nie ośmieszyć.

Najlepszym rozwiązaniem – połączenie neutralnych kolorach z jasnymi akcentami. Tak więc, na białą bluzkę lub sukienkę, można wybrać razy o jasnym kolorze, a szare lub granatowe dżinsy świetnie wyglądają w jasnych koszulach.

Twoje zamówienie może składać się z jednego podstawowego koloru półtonów różnym stopniu jasności. Nasycone i wyciszenie odcienie czerwone, brązowy beżowy mleka i śmietany kolorów daje doskonałą kompatybilność.

Innym sposobem korzystania z prawa kolorów na jego korzyść – to kombinacja szarych, białych i czarnych elementów odzieży z jasnymi akcesoriów. Czarny kolor powoduje, że zarys postać bardziej ostre, a za pomocą bieli może dać objętość i blask formy.

Dwa kontrastujące kolory w jednym obrazie i nadać mu świeżości i oryginalności. Zwane kontrastujące kolory znajdujące się naprzeciwko siebie na kole kolorów. W tym przypadku, zgodność z zasadą kontrastu kolorów nie zawsze jest krzykliwe wygląd i ekscentryczny. Wyciszony odcienie kontrastujące kolory dadzą obraz elegancji i powściągliwości. Przykłady dobrych kombinacji: czerwony + zielony + fioletowy żółty. Ich stonowane kolory – bordo i szmaragdowo zielony, złoty i fioletowy – i świetnie wyglądają razem.

Zgodność kolorów ubrań i swojej tsvetotip

Styliści używany do określenia optymalnej kombinacji teorii kolorów kolorystycznych czterech typów kolorystycznych. Według niej, każda dziewczyna typu kolor, który należy do jednej z czterech grup: zima, wiosna, lato, jesień. Tsvetotip jest określana przez kolor oczu, włosów i odcienia skóry.

  1. Zima tsvetotipa dziewczynki mają jasny wygląd, oparty na kontraście: białą skórę i czarne włosy. Zgodność kolorów na zimę: śnieżnobiały i chłodnych odcieniach różu, szmaragdu i akwamaryn.
  2. Wiosna tsvetotip – dziewczyna o złotych włosach, niebieskooki, ze skóry brzoskwini. Nadają się do ciepłych odcieniach złota, karmelu, czekolady mlecznej barwy.
  3. Etnocentryzm dziewczyny lato tsvetotipa: jasne oczy, brązowe włosy, ciemną skórę, lub brzoskwini. Łagodny i spokojny sposób, aby pomóc odświeżyć odcienie czerwieni: ciepłego różu, brzoskwini, maliny.
  4. Dziewczyny spadać tsvetotipa – rudowłosa bestię z jasnobrązowej do ciemnobrązowej skóry. Kolor oczu – zielony lub jasnobrązowy z plamkami na tęczówce. Ich sposób doskonale uzupełniają elementy odzieży w jesiennych kolorach: żółty, brązowy, fioletowy, odcienie miodu i musztardy.

Jeśli spróbujesz, zawsze można znaleźć optymalne połączenie.