651 Shares 6265 views

stroje karnawałowe dla dzieci własnymi rękami – Szybko, sporów, tanie, ale smaczne!

dzieciństwo urlop – spektakl kostiumowy, chwila zaskakują i prezenty, oczywiście, stroje dla dzieci. Niektórzy rodzice nie chcą oszukać głową, iść do sklepu i kupić to, czego potrzebujesz. Inni korzystają z Internetu, a także – kupić. Ale można tworzyć stroje dla dzieci własnymi rękami! To idzie znacznie taniej – kolejny tysiąc razy bardziej interesujące – dwa, wspólna praca z dzieckiem rozwija pracowitość i wytrwałość – trzy, przynosi – cztery, pomaga uświadomić sobie potencjał twórczy – Pięć. A to nie wszystkie pozytywne aspekty, które mają stroje karnawałowe dla dzieci, z stworzyły własne ręce rzeczy!

Odpowiadał Mushroom Amanita King lub Amanita 12

Przede wszystkim, trzeba wybrać się w rolę, że sny odgrywają dzieciaka piłki. Dość mały człowiek może ubierać się w grzyb – muchomor: kostium gotować bardzo prosto i prawie bez dodatkowych kosztów. A jeśli się fantazji, to zwykle trujące grzyby uzyskać status króla Mushroom Amanita 12. lub 13., cokolwiek.

Więc zrobimy kostiumy dla dzieci własnymi rękami. Najprostszym rozwiązaniem, jeśli presją czasu lub trudności finansowych – jest wykonana z papieru budowa kapelusz, czerwonym polka dot kapelusz – worek z kątem rozwartym z łańcuchami na szyi.

Może być stosowany do kapelusza raz papieru lub tektury budowlanej, które mogą być malowane po produkcji. Ale okazuje się w porządku, jeśli górnym płaszczu z kapturem kuli gliny. Czyżbyś zapomniał o tych rzeczach? To właśnie tworzy niepowtarzalny efekt naturalności i bajek w jednej butelce!

Pozostaje jeszcze trochę czasu? Potem niech robi magii na kołnierzu, ponieważ grzyb na łodydze jest grzywka. Kołnierz może być wykonana z materiału, na przykład z taśmy nylonowej zszywane jeden bok podłużny szew „przód”, a następnie igłę styanuv gwintu na obwodzie szyjki.

I można zrobić kołnierz papieru. Arkusze należy zwinąć w rurkę i przymocować za pomocą kleju, tak aby nie rozwinął. Następnie z tych rur do zbierania, ponownie używając klejącej kołnierz. Wydrążony otwór powinien zostać skierowany do obserwatora. To tworzy efekt tutu baleriny.

Tutaj, nawiasem mówiąc, jeszcze jedna rada jak zrobić oryginalne opakowanie baleriny wykonane z papieru! Generalnie, igły, woląc, aby kostiumy dla dzieci własnymi rękami, zawsze atrybuty z zeszłorocznego karnawału. Następnie przy wyborze akcesoriów do nowego koloru zawsze można dostosować coś ze starych rzeczy.

Jeśli jednak ma na celu obrócić dziecko w Mushroom King, należy również zadbać o płaszczu. Będzie ona służyć jako świetny kawałek materiału odbywa się na szyi do „kuliske” i ozdobiona jesiennych liści, gałązek i owoców zdjęć innych grzybów.

Kapelusz można zastąpić małym korony lub koronie umieszczonego na górnej nasadki grzyby. Korona, nawiasem mówiąc, oferują do tkania lub gazet rurki, sortowanie lukoshechko bez dna, która jest noszona na głowie dziecka. Kosz wypełniony grzybami – są łatwe do narysowania na stronach albumu, wyciąć i wkleić na kosz jakby wystawać z niego. Na koszu – koronę i tytuł można dopasować do znakowania lub dołączyć etykietę na płaszczu.

Suit "Babcia Yozhka – fashionistka"

stroje karnawałowe dla dzieci, ich ręce – to jest przede wszystkim, nawet pieniędzy i pracy, a także wyobraźni i fantazji. Na przykład, oto kombinezon i nie wymaga żadnych kosztów. Wystarczy wzburzyć włosy na jeden warkocz z boku wysokiej pigtail sznurka wiążącego go, a z drugiej strony na innym poziomie, aby kucyk użyciu rezinochki kolorów lub ukłucie „kraby”. Człowiek powinien nadrobić jak „make-up dla dzieci,” bezkształtna zamazane usta i jasne odcienie, każdego stulecia różne kolory. Po babci Yozhka dzisiaj po raz pierwszy od prihoroshilas na cześć zaproszeniem na wakacje!

Grube wełniane skarpety z łatami na piętach kontrastującym kolorze i buty bez obcasów, możliwe jest na niskim obcasie. Choć garnitur i trampki. Czy to w ogóle możliwe, aby zrobić z ogromnych butach!

Nie trzeba superfashionable odzieży może być, na przykład, mała czarna sukienka, krótka spódniczka „w oblipku” i tematu. I można iść do starego sposobu i granny sukni z długiej spódnicy z łat i wełniany sweter wyciągnął. Trendy dotykowy powinien służyć szeroki pas i jasne długie korale, duże klipy alyapistye lub kolczyki zwisające. Możesz też ozdobić błyszczącą chustę, związały narożniki, lub skorzystać z modnym obecnie Palatynie.

I tak, prawie bez żadnych kosztów, można zrobić oryginalne stroje dla dzieci własnymi rękami – dowcipny, unikalnych i bardzo praktyczne.