402 Shares 923 views

Jak połączyć się z dostępem do rodzinnego parowa (łaźnia Sharing Family): ustawienia aktywacyjne

Bardzo często członkowie tej samej rodziny muszą dzielić nie tylko miejsce zamieszkania, ale także komputer. Szczególnie dotkliwy jest odczuwalne, że wśród nich nie ma ani jednego, ale dwa, a może więcej graczy. Decydować, kiedy i kto będzie spędzają wolny czas przed ekranem, nie jest łatwe. Jednocześnie, aby uniknąć konfliktów w oparciu o przejściu tej samej grze jest trudne. „Dlaczego dotknąć mojego uratować?”, „Musiałem przyzwyczaić się do tego osiągnięcia!” – oskarżają się wzajemnie członków rodziny. Twórcy światowej sławy miejscu sprzedaży gier komputerowych wymyślić sposób, aby pozbyć się konfliktu wiekowej – Steam Udostępnianie Family.


Co to jest?

Steam jest jednym z nowo wprowadzonych opcji – dostęp rodzinnego, jeśli zajmował się tłumaczeniem nazwy. Jak to działa? Udostępnianie parowa Rodzina oferuje użytkownikom jednego komputera – atrakcyjną możliwość dzielenia się grami z listy zakupów osobistych z przyjaciółmi lub członkami rodziny. Ponadto, każde konto upoważnionego posiada własną ochronę i osiągnięć, które są w jednym użytku jego właściciela.

Straż parowy

Przed podłączeniem dostęp rodzinę do Steam, użytkownik musi upewnić się, że jego konto jest chronione przez funkcję zapasowego. Idealnie powinno być zawarte w ogóle. Najprostszy poziom bezpieczeństwa jest uważany za hasło bez wprowadzenia których niemożliwe jest, aby wejść do konta. Ale jak wiadomo, przestępcy mogą zdobyć niego. Po uaktywnieniu Gwardię parowy , użytkownik może być pewien, że ludzie, którzy nie mają żadnego związku z jego konta, nie będzie w stanie tak łatwo go zabrać.

Gdy opcja jest włączona, wejście do danego rachunku nie zostaną przeprowadzone bez potwierdzenia autoryzacji. System generuje losowy zestaw liter i cyfr, które są natychmiast wysłać na adres e-mail podany podczas rejestracji. Lub pojawia się w dodatku specjalnym parowa, niedrogich właścicieli smartfonów. wymagane jest umieścić w specjalnym oknie za pomocą hasła i loginu to kod.

Jak włączyć Gwardię Steam?

Przed dokonaniem rodzina Dostęp parowa aktywny, konieczne jest, aby podjąć ten krok. Funkcja ta jest aktywowana automatycznie, gdy użytkownik potwierdził adres e-mail przypisany do konta. A potem ponownie uruchomiony dwukrotnie klienta Steam. Jednakże, jeśli użytkownik przypadkowo lub celowo wyłączył go i teraz chce powrócić, istnieją dwa sposoby:

  • Ponowne potwierdzenie adresu e-mail podany przy rejestracji konta. Sprawdź, czy odbywa się to, że jest to możliwe w ustawieniach klienta. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, adres e-mail zostanie wymieniony jako potwierdzony.
  • Aktywacja opcji w ustawieniach klienta. Po zalogowaniu się na swoje konto wystarczy wybrać opcję „Manage Settings Łaźnia Straży». Następnie rozważyć tę funkcję, można bezpiecznie obracać.

Ponadto, można dodatkowo zabezpieczyć swoje konto poprzez pobranie na telefon specjalną aplikację. Za każdym razem gdy użytkownik będzie uwierzytelnienia danych, generowanie kodu na swoim smartfonie. Bez niego, nie może wejść do sieci.

Krok pierwszy: Autoryzacja komputera

Ustawianie dostępu rodziny parowy zaczyna się operacji. Zatwierdzenie nowej instalacji do produkcji, przechodząc do konfiguracji klienta. W oknie, które chcesz znaleźć rodu i kliknij na nią kursorem myszki komputerowej. Kiedy ten etap się zakończy, otwiera się okno. Wyświetla listę autoryzowanych urządzeń. Z przedstawionej listy komputerów trzeba wybrać ten, z którym w danej chwili użytkownik siedzi, a następnie kliknij „Autoryzacja urządzenia”. W oknie pop-up prosi, aby podać nazwę nowej technologii tematu. Pożądane jest, aby przedstawić to tak, że w przyszłości nie zapomnieć dokładnie, kto ma dostęp do biblioteki gier. Po potwierdzeniu nazwy komputera będzie rejestrowane w Steam. Dostęp do niego rodzina będą uwzględniane.

Teraz każdy użytkownik, który zaloguje się jako autoryzowany komputer ma dostęp do pełnej biblioteki gier. będzie mógł spędzać czas w żadnym z nich, chyba że jest on używany przez kogoś innego. Gra jest dostępna tylko jeden użytkownik naraz. Jeśli przyjaciel udał się do gry, a jego właściciel decyduje również bawić się w nim, otrzyma ostrzeżenie. W nim będzie oferowane do zakupu gry lub podano kilka minut, starając się zachować i wyjść. Właściciel gra ma pierwszeństwo w dostępie do niej.

Krok drugi: wniosek o udostępnienie

Jak zrobić rodzinny dostępu Steama, jeżeli gość zdał autoryzację użytkownika z komputerem, zainstalowano grę, ale zapomnieli dać dostęp do tego urządzenia? Wprowadzanie już na swoim koncie, właściciel komputera może złożyć wniosek o pozwolenie na korzystanie z biblioteki. Każda gra, bez wyjątku, zainstalowany na komputerze poprzez Steam, będzie na liście z nazwą podpis właściciela.

Wystarczy wybrać z listy interesującą zabawę i starają się iść do niego. Pojawi się okno dialogowe. Użytkownik będzie musiał zapłacić za grę lub wysłać wniosek o pozwolenie na korzystanie z biblioteki do swojego właściciela. Następnym krokiem będzie wprowadzenie nazw komputerów do kolegów mógł znaleźć osobę, która wysłała mu żądania.

Po tej operacji zostanie powiadomiony osoba. I właściciel biblioteki na e-mail podanego podczas rejestracji otrzymasz list. Wyświetla tekst wniosku. właściciel komputera będzie miał pełny dostęp do biblioteki towarzysz, jak tylko potwierdza swoją zgodę, aby to zrobić. Użytkownik otwiera dostęp do swoich gier, ujrzy zakończenie listy autoryzowanych komputerów. Po tym, dostęp rodzina pary zostaną włączone.

urządzeń cofnąć autoryzację

Jak tylko właściciel obszernej biblioteki sobie sprawę, że dla konkretnego urządzenia w parze dostępu rodzina najlepiej zamknąć, to nie ma problemu, aby to zrobić. Wystarczy przejść do listy autoryzowanych urządzeń, wybierz jedną lub więcej i kliknij „Wyłącz”. Po tym, właściciele wykluczonych z listy urządzeń w komputerze stracą możliwość otrzymania bezpłatnego dostępu do biblioteki konkretnych gier użytkowników. Ale nie zawsze. Mogą one być również zezwolić na plecach.