791 Shares 8282 views

Ciastko z różowym łososiem. przepis

Niestety, dzisiaj ryba nie jest obecny przy stole w ilości (i jakości), jak to było wcześniej. Ryby spożywane w Rosji od niepamiętnych czasów. Nawet historycy, opisujące życie i tradycje Słowian w najwcześniejszych etapach tworzenia państwa rosyjskiego, wprowadzają wiele dowodów, że ryba była tradycyjna potrawa na rosyjskim stole.


Od tego czasu, zajęło dużo czasu, zainteresowanie dań rybnych wzrósł, a nieco spadła, jak, na przykład, w naszych czasach. Oraz z kilku powodów.
Po pierwsze, liczba ludności ma zaufanie do supermarketów, która dostarcza ryby do naszego stolika. Wszelkie zanieczyszczenia wody wpływa na jej jakość, gdyż ryba jest w stanie wchłonąć i ołowiu, a nawet arszenik. Po drugie, wzrost populacji wpływa również fakt, że zasoby rybne są niewielkie, choć niektórzy tego problemu rozwiązać sztuczne stawy, gdzie ryby są hodowane na skalę przemysłową.

Jednym z najbardziej użytecznych pozostaje łosoś dzisiaj. W tym mięso rybie zawierają witaminy, pierwiastki użyteczne, na przykład, fluoru, jodu i kwasu (omega-3), co jest niemożliwe bez normalnego funkcjonowania organizmu śladowych.

Co można zrobić z nim? Spróbuj ciasto z różowego łososia, który jest przygotowany nie jest zbyt trudne i siły nawet niedoświadczony gospodyni. Aby to zrobić musimy jedno jajko, jedną paczkę drożdży, soli – 2 łyżeczki cukru, ale można zrobić i więcej – 2 łyżki. Ponadto, 100 g margaryny, 500 g mąki oraz szkła mlecznego, około 250 ml. Jest to w większości ciasta. Jeśli gotować ciasto z różowego łososia, należy pamiętać, że na nadzienie, a raczej jakość ryb zależy od wielu rzeczy. Dlatego ryby muszą być świeże i zdrowe. Łosoś, potrzebujemy jednego kilograma. Dodamy do naszej listy gotowanie cebula rzepa – 3 głowice są średniej wielkości, masła, jednego żółtka, koperek, olej roślinny.

Wracając do głównego działania. spread margaryna w naczyniu, jajka, mleko i sól i cukier. Posypać mąką i drożdżami. Ciasto można zrobić z maszyny do chleba. Jest to konieczne, aby wyrośnięciu do krawędzi, czyli „wzrosła”. Następnie można rozgnieść je w misce. Zamknij płytkę ręcznikiem lub folii i umieszczono w zimnym miejscu przez około 1,5 -2 godzin. Znowu rozgnieść i pozostawić na kilka godzin, najlepiej na noc, jeśli czas na to pozwala.

Mylone z różowego łososia. Należy płukano w zimnej wodzie, pędzla z olejem i posypać przypraw i owinięte w folię, a więc nie traci soczystość i w stanie suchym. Piecz w piekarniku. Optymalna temperatura, przy której ten placek z łososia nie będzie suchy i nie tracą zapach – 200 stopni, nie więcej.

Piec około pół godziny. W międzyczasie można wyciąć cebulę, smażyć na patelni i dodać koperek. Gdy ryba jest miękki, delikatnie oddzielania mięsa i kości, a usunięcie skóry. Tniemy je drobno i wymieszać z cebulą, masło i sól.

Teraz dzielimy ciasto na dwie części. Będzie to górna i dolna część tortu. Smarowania podajnika oleju i rozprzestrzeniania się ciasto. Nie zapomnij, aby „zderzaki” do wszystkich stron torcie była zamknięta. Zostaw to na surowo przez godzinę, a następnie łatwo przesłać je do piekarnika i piec w temperaturze 170 stopni, aż gotowane.

To ciasto z różowego łososia, przepis której jest przedstawiona powyżej jest podawany ze świeżymi warzywami i ziołami. On będzie zdobić każdą tabelę, w tym wypoczynku.

Nawiasem mówiąc, czy wiesz, że placek rybny z łososia może być wykonane nie tylko z surowym tuszy, ale także, na przykład, konserwy rybne do gotowania. Następnie gotować będzie jeszcze łatwiej, bo nie trzeba oddzielić mięso i kości, usunąć skórę. Podawać ciasto z różowego łososia na stole ciepły z surówką i innych zielonych. Blisko będzie zadowolony. I, być może, ciastko z różowym łososiem się jedną z ulubionych potraw.

Bon appetit!