361 Shares 9481 views

Metoda włosy brwi tatuażu – sprawiają, że obraz bardziej wyrazisty!

Tatuażu brwi – jest nadanie im kształtu idealnego przez wprowadzanie pod skórę pigmentów specjalnych. Nowoczesne technologie pozwalają, aby tatuaż najbardziej naturalnie, unikając codzienny makijaż od kilku lat. To, oczywiście, nie wszystkie korzyści wynikające z tej procedury. Metoda włosy brwi tatuażu jest w pełni potwierdzona. Ta metoda korekcji jest dosłownie zmienia oblicze, dzięki czemu jest bardziej wyraziste.


W salonach procedurą określoną w różny sposób: makijażu permanentnego, makijażu permanentnego, mikropigmentirovanie. W każdym przypadku, master wchodzi środek barwiący w górnych warstwach skóry. Wykorzystuje oraz instalacje wysokiej klasy barwników.

Istnieją dwa rodzaje takiej procedury:

1. Pióro.

2. Sposób włosów tatuowania brwi.

Drugi jest najbardziej trudne i czasochłonne, ale wynik uzasadnione. Włosy brwi metoda tatuowania symuluje każdy włos z osobna, więc nawet przy bliższym, wygląda bardzo naturalnie. Istnieje kilka technik tej metody, wśród których najbardziej popularne są Wschodniej i Europejczykiem.

Europa przewiduje rysunku włosy od nasady do czubka. Jest to bardzo piękne i bardzo naturalne brwi tatuażu. Metoda włosy, cena jest znacznie wyższa niż w normalnej korekty w salonie piękności, pozwala kobiecie zapomnieć o codziennych rysowanie linii.

technika wschodnia zapewnia dokładne przestrzeganie przyrost naturalny kierunek i przejściach włoskami. Prawdziwa wybrany odcień i dokładne badanie metodą rysowania sprawia, że włosy tatuaż brwi sposób rozwiązania wielu problemów, takich jak:

– blizny kamuflaż w tym obszarze;

– daje gęstość;

– korekcja asymetrii;

– zmiana kształtu i tworzenia naturalnych linii.

brwi Tatuaże zwalnia człowieka od lęku o wygląd morza, deszczu, na plaży. Stała nie spływa i nie wymaga korekty, która jest tak ważna w warunkach rosyjskiej pogody.

Technika metoda Voloskova jest następująca: najpierw mistrz zbadać brwi i oferują najbardziej odpowiednią formę dla osoby, aby być w zgodzie z rysów twarzy. On narysować szkic, który wskaże lokalizację włosy, a następnie uzgodnić wszystko z klientem. Następnie oczyścić skórę wokół brwi, czyści go zaznaczyć żądany wzór ołówek i zrobić kilka małych przebić do punktu docelowego. Najważniejszym punktem w tatuażu jest odpowiedni dobór kolorów farb, więc kreator może mieszać około dziesięciu różnych kolorach.

Kiedy wszystkie punkty są wyrównane, ekspert wchodzi znieczulenia i po około 10 minut, aby rozpocząć swoją pracę. On sprawi, że małe igły przebicie do głębokości nie mniejszej niż 0,8 mm, poruszając się w kierunku wzrostu brwi. Narzędzie jest wybrana w zależności od grubości włosa. życie zależy od jego długości i złożoności. Co do zasady, klient może mieć do oceny wyników w godzinę. W pierwszych dniach po trwałej ondulacji skórę może skąpane, ale to szybko mija. Wkrótce jasność obrazu trochę spadek, ale wynik będzie zadowolony z siebie. Wyczyść formularze, bogaty kolor i naturalny krzywa – wszystkie tatuażu brwi (metoda włosów). Moskwa – ogromna metropolia, jest to dość proste, aby znaleźć salon, który będzie wykonywał procedurę na najwyższym poziomie. Najważniejsze – aby zdecydować, na jakiej formie i cienia będzie wyglądać najlepiej na twarzy.