550 Shares 5243 views

Forte glicyny (Evalar)

„Glicyna forte” – przygotowanie sprzedawane w postaci podjęzykowej tabletki, główny składnik czynny, który jest glicyna. Substancje pomocnicze: stearynian magnezu, celulozy rozpuszczalnej w wodzie. Tabletki sam słodki smak sam tablet z białym marmurkowym odcieniem.


Lek jest stosowany:

– zmniejszania sprawności umysłowej;

– pod wpływem stresu psycho-emocjonalne;

– ze stresem, które pojawiają się, na przykład, w sytuacji konfliktu lub w trakcie sesji egzaminacyjnej;

– z zachowań dewiacyjnych młodzieży i dzieci;

– w różnych chorób czynnościowych i organicznych układu nerwowego, którym towarzyszy zwiększona drażliwość, zaburzenia snu, niestabilnych emocji, nerwic;

– w okołoporodowym, innymi formami encefalopatia i niedokrwienia mózgu.

Lekarze zalecają stosowanie preparatów spożywczych w postaci biologicznie czynnego dodatku – dodatkowe źródło witamin.

Potrzeba przygotowania

Głównym dowodem skuteczności „Glycine Forte” leku – referencje od ludzi, którzy mieli z niego korzystać. Nie jest tajemnicą, że współczesne życie jest pełne stresu, emocjonalnego i stresu psychicznego. Że tylko jest sesja egzaminacyjna na uczelni? Wystąpienie na konferencji lub spotkania jest odpowiedzialny? Wszystko to może być bezpiecznie nadana przyczyn napięcia nerwowego i zmęczenia psychicznego. Rozważyć bardziej szczegółowo, co dzieje się z osobą z długotrwałym obciążeniem nerwowego.

Tak więc, w większości przypadków, osoba wpływa na przywspółczulnego układu nerwowego, a on jest w stanie spokoju. Kiedy nerwowy przeciążenia równowaga zostaje zakłócona i panuje współczulny układ nerwowy , gdy dana osoba jest w stanie aktywnym. W rezultacie, aktywność którym dana osoba używa w kontaktach z wszelkimi wyzwaniami, przekształcając przewlekłego podniecenia, które nie jest podatne na zarządzanie i kontrolę. W tym przypadku, koncentracja uwagi jest zmniejszona, problemy są szczelne, zaburzenia snu, a człowiek zaczyna odczuwać depresję. Zgadzam się, że jest to bardzo trudne do radzenia sobie z natrętnych myśli, niezdolność do snu i wypoczynku. Wyczerpywanie układu nerwowego – głównym wskazaniem do leku „Glycine Forte”.

Tabletka zawiera więcej zwiększoną ilość głównego składnika aktywnego. Jest to zgodne z procesów wzbudzenia i eliminuje hamowanie depresji i drażliwość, zwiększa wydajność.

Działanie glicyny wzmocnione witaminami B wysokiej dawki, które są uznawane za dobre i antydepresanty mają korzystny wpływ na układ nerwowy, eliminuje stres. Na przykład, witamina B1 optymalizuje sprawność umysłową i poznawczych, B6 – wspomaga prawidłowe funkcjonowanie mózgu i absorpcji witaminy B12, która z kolei odbudowę tkanki nerwowej, zmniejsza podrażnienie, polepsza pamięć i koncentracji, jak również bierze udział w produkcji acetylocholiny – główny regulator procesów związane z nauką.

Przeciwwskazania i skutki uboczne

„Glycine Forte” jest przeciwwskazane u indywidualnej nietolerancji któregoś ze składników leku, ciąży i laktacji. Niekorzystne reakcje alergiczne przyrodzie powstają to nadwrażliwości glicynie i witaminy z grupy B. W celu uniknięcia takiego zanim lek skonsultować specjalisty.

"Glycine forte" (Evalar): Opinie

Według opinii, zaledwie dwie tabletki leku pomoże zmienić stan emocjonalny w pozytywny sposób, aby poprawić sprawność umysłową, aby przezwyciężyć nadmiernego stresu i radzenia sobie z bezsennością.