792 Shares 5220 views

Jak dopasować drzwi szafy przez siebie?

Jeżeli fronty meblowe rozmieszczone nieregularnie w stosunku do siebie, to jest uderzająca. Takie problemy mogą być utworzone z różnych powodów, dla których warto wiedzieć, jak dopasować drzwi szafy niezależnie od siebie. Przesunięcie fasady pochodzą od takich czynników jak:


 • Przegrupowanie mebli do innego miejsca lub w czasie ruchu;
 • efekt nierównej podłogi;
 • wysoka wilgotność w pomieszczeniu;
 • ze względu na długi okres użytkowania.

Zanim zaczniemy naprawiać mebli należy zwrócić uwagę na drzwi, czas osnowy, a może są one zainstalowane nieprawidłowo. W niektórych przypadkach, zespół konstrukcyjny może być prowadzone na obszarach, gdzie nie jest nierównym podłożu. Aby to zrobić, należy porównać wartość przekątnych szafki. Jeśli nie pasuje, to znaczy, że struktura jest zepsuty. Od tego działania będzie zależała od sposobu, aby dostosować drzwi szafy dowolnego typu.

Wskazówki

Przed podjęciem jakichkolwiek działań, a także zastanowić się, jak dopasować drzwi szafy, konieczne jest przeprowadzenie szczegółowej kontroli. Dopiero po tym punkcie będą znane przyczyny i rozwiązania. Jeżeli szczeliny między panelami drzwi szafy jest nierówna, oznacza to, że ustawienie powinno być przeprowadzane poprzez regulację prawo lub w lewo. W momencie gdy przednie panele nie są zamknięte, dlatego że zwisają znacznie poniżej lub powyżej otworu znajduje, jest to niezbędne do przeprowadzenia regulację pionową. Panele drzwi szafy może mieć dwa typy urządzeń:

 • w otworze ramy;
 • wewnątrz otworu.

W związku z tym różne opcje i montażowe, czyli same pętle. Jednak sposoby regulowania samo. Więc nie trzeba się martwić, jak obsługiwać różne rodzaje drzwi szafy. Dla naprawy otwarcie panelu przedniego za pomocą śrub nastawczych umieszczonych na ościeżnicy montażu.

drzwi regulacji

Większość ludzi, którzy mają do czynienia z naruszenia prawidłowego otwierania i zamykania drzwiczek meblowych, denerwuję i panika. W związku z tym pojawia się pytanie: „Jak dostosować coupe drzwi szafy bez powodowania mu zaszkodzić?”. Odpowiedź jest bardzo prosta: należy zidentyfikować przyczynę usterki pojawił. Dopiero po tym należy podejmować żadnych decyzji, które wpływają napraw. Pod koniec procesu regulacyjnego drzwi zewnętrzne będą znacznie lepsze, będą one wyglądać symetryczne.

Szafa wymaga nieco inną konfigurację, w przeciwieństwie do konwencjonalnych mebli. Zamiast zwykłych lamp umieszczony mechanizm chowany. Poprzez ten drzwiowej jest przedstawić we właściwym kierunku. Regulacja meble tego typu muszą być zgodne ze specjalnego klucza z sześciu aspektach.

Regulacja drzwi w pionie

Aby ustalić przyczynę rozbieżności mebli drzwi, otwórz je i patrzeć na pętli, które działają jako mechanizm. Przez zakręcania i odkręcania specjalne sworznie zawiasów można regulować żądaną wysokość płyty ślizgowej. Aby ułatwić określenie sposobu regulacji wysokości drzwi szafy, śruby po bokach szlufki na relaks. To sprawia, że można umieścić drzwi na fasadach pożądanego poziomu pionowy.

Po określeniu wysokości poziomu, śruby należy przykręcić przy niskich prędkościach, konieczne jest, aby zamontować bezpiecznie przechowywane. W przypadku wzmocnionej pętli śrub wkrętaki nie zostanie. Tam musi być świadomy: dla łączników powinna być wybrana wyłącznie śruby z cienkiej nici.

Tajemnice regulacji

Przed wyjazdem poza praktycznej pracy na regulacji drzwi jest konieczne do zapoznania się z podstawowymi zasadami. Po tym wszystkim, każdy powinien wiedzieć, jak prawidłowo dopasować drzwi szafy lub innego rodzaju mebli. Ogólne informacje, które powinny słuchać:

 • Pierwszą rzeczą, która jest wymagana do wykonania tej dopasowanie drzwi do pionowego odprawy na całej długości elewacji. Następnie przeprowadzono regulację wysokości.
 • Przed wykonaniem regulacji drzwi szafy, trzeba sprawdzić dokładnie stoi lub wisi strukturę. Ta czynność jest wykonywana przy użyciu małej wielkości poziom.
 • Jeśli poziom wszystkich stron, aby nie wydobyć, należy skupić się na wielkości luki. Optymalna ilość powinna wynosić nie więcej niż 5 milimetrów.
 • Musisz upewnić się, że panele drzwiowe lądowanie odbywa się prawidłowo. Jeśli istnieją odchylenia, a następnie za pomocą śrubokręta, można je naprawić.

W przypadku poprawnego wykonania terminie wyznaczonym do regulacji przepływu pracy będzie znacznie mniej.

Konfigurowanie frontów szafek

W naszych czasach, dla łatwego dostosowania paneli drzwi są wyposażone w nowoczesne maszyny. Wykorzystując je do regulacji drzwi szafy przed przypadkowym otwarciem lub zakłóceń mogą być łatwo. Wizualnie, sworzeń regulacji znajduje się nieco z dala od śrub montażowych. Drugą śrubę przeznaczony dla dodatkowej konfiguracji jest bliżej łączników.

W celu wykonania pełnego zakresu regulacji drzwi szafy muszą typ figury wkrętak i niewielką ilość cierpliwości. Zawiasy są mocowane do szyny za pomocą śruby, i posiada z kolei w ramie szafy.

Szafy coupe o rodzaju systemu montażowego oraz mechanizm, który pozwala otworzyć się elewacje, są znacząco różne.

ostrzeżenia

W czasie ustawiania regulować fronty szafek należy pamiętać o kilku rzeczach:

 • Staranne badanie.
 • W czasie regulacji jest konieczne, aby utrzymać drzwi szafy, tak aby mechanizm ten nie jest poruszany w przeciwnym kierunku.
 • Zabrania się ciągnąć śruby, które znajdują się na urządzeniu.

Jeśli te kroki są trudne do wykonania samodzielnie, lepiej jest poprosić o pomoc, jak dodatkowa para rąk nie byłaby zbędna.