212 Shares 3114 views

Co jest szkoda? Jak rozpoznać i podjąć

Co jest szkoda? Ten przesąd, opiera się na przekonaniu niektórych ludzi w złośliwych (śmierć, choroba, deformacji, zaburzeń psychicznych, rozwiązania umów, niezgoda dobre relacje i sprawy) Wpływ Witching zaprzysiężonych wrogów z wrogim spojrzeniem (złe oko) lub za pomocą magicznego rytuału (Hex, rytuał) poprzez rzeczy, żywność, wiatr, woda, drewno. Mity i przesądy o istnieniu korupcji, a także prawdopodobieństwa jego zniszczenia są znane wielu ludziom.


wyjaśnienia

Zjawiska przypisywane szkody może być przypisana do naturalnego przebiegu wydarzeń, a nie są uważane za wątpliwe. Bardzo często, korupcja wyjaśnić incydent, który nie wydaje się mieć rozsądnego wyjaśnienia i wyraźnego powodu.

Tworzenie psucie

najczęściej w nowoczesnym społeczeństwie są:

 • mit uszkodzenia wykonany przez nauza (Poklad) – świadomie wytworzonej utworzyć przekleństwo magicznych rzeczy (wiele powiedzieć nauz jest wiązka włosów, przeplecione gwint i jest połączona z kości ptaki lub zwierzęta, lub pierścienia z piór ptaków i zszywane w pierzynę lub poduszkę);
 • mit o możliwości ubiegania się o stworzenie uszkodzenia krwi, paznokcie, włosy, rzeczy osobiste (ubrania, etc.), obrazy, utwory Human Target;
 • fikcja o uszkodzenie indukowane przy użyciu wody używanej do prania zmarłego;
 • uszkodzenie poradnictwo użyciem lalek (Voodoo religii), co stanowi cel.

Wyeliminowanie korupcji

Mówią, że korupcja zniknie, jeżeli osoba rozwikłać tajemnicę rytuału, wierzyć w Boga, będzie czytać modlitwę, zwracają się do kapłana. Ci, którzy wierzą w klątwę, często z prośbą o pomoc od tradycyjnych uzdrowicieli, wróżki. Twierdzą oni, że czarownice i czarodzieje mogą również pomóc pozbyć magicznego wpływu.

Aby zabezpieczyć krowy przed uszkodzeniem w nocy z Ivana Kupały w łóżeczku umieścić świecę czwartek (spalanie na męki), lub umieścić kosę. Było wiele innych wdzięki. Tak, niektórzy ludzie do krowich rogów wkręca Remezov gniazdo.

Chrześcijaństwo i uszkodzenie

W prawosławiu, wiara w zło uszkodzenia oczu i jest uważany za grzech zabobonu i odwołać się do czarownicy, wróżki i babcia – odniesienie grzech diabła, czary.

Bardziej znany rosyjski uczony A. I. Osipov powiedział, że skruszony w ich łamania, szczerego wierzącego, i chcą żyć według przykazań Boga, chrześcijanin nie może uwierzyć w istnienie korupcji. Twierdził, że magiczna moc wyprzedza jedyną osobą, która jest przesądny, to pogański.

Archidiakon, prawosławny teolog A. V. Kuraev informuje, że czarna magia jest bezużyteczna theomachy, a pojęcie „szkody”, „złego oka”, „wróżby”, „spisek” – szkodliwych uprzedzeń.

uszkodzenie

I jeszcze, jakie szkody? Weźmy pod uwagę to zjawisko z punktu widzenia siły wyższej. Korupcja zwany negatywny celowe działanie mające na celu uszkodzenie biznesu, życia osobistego i zdrowia. Ten destrukcyjny program energetyczny, który „paluszki” do pola energetycznego człowieka. Funkcjonuje on jako drone, blokując możliwość odzysku energii i zmieniając energię świetlną do ich negatywności.

Rodzaje uszkodzeń i oznak

Istnieje wiele rodzajów szkód, które są przeznaczone wyłącznie do zniszczenia. Ale będziemy notować najważniejsze z nich:

 • uszczerbek na zdrowiu;
 • działalności gospodarczej;
 • stosunki;
 • na alkoholizm;
 • samotności;
 • obawiać;
 • Dom (Pokład w domu);
 • niepłodność;
 • pieniądze (w ubóstwie);
 • do nierządu (utworzony na ślubie, tak że młody zmieniły się nawzajem).

W świecie istnieje ogromna ilość sposobów tworząc klątwę. Oczywiście, można zrobić wiele krzywdy nikomu w żaden sposób. Ostatecznie, znacznie trudniej zbudować niż zniszczyć.

Spróbuj oszacować swoje życie. Jeśli to ma dużo strachu, gniewu, frustracji, złości, zmęczenia, jeśli ciągle uciska tęsknota, wszystko idzie źle, nie chęć do życia, więc jest chwila refleksji. Powszechnie wiadomo, że korupcja jest zarówno wrodzone i nabyte. Dlatego trzeba się go pozbyć, tak, że nie są przekazywane innym. Niezależnie rozwiązać ten problem jest bardzo trudne, ponieważ coś lepiej szukać profesjonalnej pomocy.

uszkodzenie akcja

Tak więc okazało się, że tego uszkodzenia. Rozważmy teraz swoje działanie. Korupcja, koncentruje się na osobie wpływa stopniowo. Po pierwsze, zakrzep z negatywnej energii obcej, dmuchanie korzenie w poszczególnych blokach energii terenowych dających witalność. Następnie spokojnie zniszczył cienką strukturę (są depresja długotrwałe, częste choroby, osoba traci zdolność do szybkiego podejmowania niezbędnych decyzji, nie może się skoncentrować i tak dalej). W rezultacie życie ofiary jest pełen negatywnych zdarzeń, zablokowany przepływów pieniężnych.

Odpowiadając na pytanie „Czym jest szkoda?”, Zwykle mówić o świadomym wyrazem złych pragnień. Raz w naszym życiu, program ten jest ujemny, to upadek harmonijnej wymiany energii. Opiera się ona na sam byt taki negatywny energii, a człowiek zaczyna światem zewnętrznym dać negatywny. Dlatego jest ona zniszczona przestrzeń życiową.

Największym zagrożeniem jest to, że taka „inkubacji” okres może trwać kilka miesięcy lub nawet lat.

Jajko i magia

Jajko jest symbolem cyklu życia, jego genezy, nieskończoność, a zatem czarowników i czarownic to jest często używane do tworzenia przekleństwem śmierci danej osoby, ciężką chorobę. Takie destrukcyjne działanie jest opóźnione w czasie. W procesie kierowania zepsucie tego rodzaju do komórki jajowej za pomocą magii wiąże ciało fizyczne obiektu: jak błędne produkt będzie pogarszać, a ludzie będą gnić, chory, umierający boleśnie powoli.

Obrażenia na jajku

Obrażenia na jaja przywiązuje się do celu po włosach. Że są i przechowywania informacji, a osobisty dyrygent energii. Na nich i rekord …

Jak przywrócić szkody poprzez jaja? Najpierw trzeba uzyskać kilka włosków swojego wroga. Konieczne jest, aby upewnić się, że należały one do niego, inaczej magia hit niewłaściwą osobę. Następnie wziąć białe jajko i przebić jego powłokę. Skręcać włosy wroga, umieść jajo wewnątrz i jest uszczelniony szarości.

Następnie trzeba szlifować czterdzieści ziarna żyta. Melita je przed słońcem udaru, do ciemnej strony. Rozcieńczyć kruszonego nasiona proste mąkę i wodę święconą, zagnieść ciasto i Speck czterdzieści małe koloboks.

Następnie, z jednym uderzeniem topora podzielić zrębki osika talię. Na to trzeba ciąg wszelkie pieczone kulki. Po tym, idź na zachód słońca do lasu mrowiska i pochować go w jaja. Szaszłyki z frytkami aspen umieszczone na gałęziach drzew, który stoi obok: Piłki muszą być umieszczone na mrowisku. Teraz trzeba czterdzieści razy, aby powiedzieć: „Wzywam was, duch O (nazwa od kogoś, kto nie jest naturalną śmierć zmarł), przez moc Boga Wszechmogącego, a wam przykazuję nazwami Pavmahiya, Baldahiensisa, Baralamensisa, Apolorosedesa i potężny książę Liahida i Genio, słudzy Tronu Tartaru i Najwyższego książęta Tron Przeprosiny dziewiąty kula”.

Pozbycie się psucia jaj

Totalna magia oferuje następujące metody, aby pozbyć się uszkodzenia jaj. Kiedy księżyc iść na schyłku rano kupić świeże brązowy jaj. W tym samym dniu musi być ukryte w brązowej torbie i związać czarną wstążkę. Powstały zespół znajduje się pod tą częścią jego łóżka, gdzie spać.

Następnie trzeba dziewięć kolejnych dni w worek wieczorem odwiązać. Musisz wydostać się z jego jajkiem i zwinąć ją wokół ciała. Po każdej sesji musi płynąć kieszonki trzykrotnie rozdmuchiwania z niego choroby i jej goryczy składania jaj i powrócić z powrotem tie pod łóżkiem. Dziesiątego dnia, związany węzeł trzeba wyrzucić gdzieś z dala od domu.

kołek

Wiele osób pyta: „Co to jest czarny psucie?”. Ten rodzaj przekleństwa jest w stanie stworzyć dowolną osobę rzucanie lub wystający kołek w każdej rzeczy w domu. Od takiej szkody jest bardzo łatwo się pozbyć: szpilka wystarczy złamać i rzucić się w ogień.

Ale chodzi o to, że aby znaleźć taki drobiazg trudne. Może jedynie stwierdzić, że gospodyni, która w domu idealnym porządku, a każdy element jest na swoim miejscu. Został on następnie znajduje się na piętrze pin może przyciągnąć uwagę.

gypsy whammy

Złe oko, szkoda, czary – nie jest zła na ziemi za pomocą różnych metod. Na przykład, klątwa może pojawić się w związku z sglaza cygańskiej. W ogóle, Romowie są często szkodliwe dla ludzi, zwłaszcza tych, którzy są źle traktowani je i dobrze traktowane z tych, których uważają za szczery, miły i sprawiedliwe. To ludzie, których zdolność do Witching zaklęcie jest we krwi. Wiadomym jest, że nawet nieletni Roma Dziewczynka jest w stanie wywołać śmiertelne obrażenia.

Ludzie, którzy mieli do czynienia Romów powiedzieć, że są one niebezpieczne i tchórzliwy, ponieważ są one napędzane zewsząd. Panuje przekonanie, że przestrzeganie gypsy na rynku lub na ulicy dać dziesięć rubli, a to lepiej nie zwracać na nią uwagi. Jeśli nadal zwabił Ci wszystkie pieniądze, albo zegarek, pierścionek, to cholernie niemożliwe, i że będzie gorzej.

Z reguły przykre Roma dziedziczone. Szczególnie jest to niebezpieczne dla dzieci: nie za nic, że dzieci przeraził Cyganów. Co jeśli zło przedstawiciel oko pochodzenia romskiego? można opłacać w tym przypadku. Daje żadnej żebraczych gypsy samą ilość pieniędzy, dla których będzie ona dziękuję z serca (Roma tak hojnie rozdawać dzięki jak to jest przekleństwo). Po pewnym czasie, złe oko z dala.

Blight na zdjęcie

Poważne uszkodzenia mogą być wywołane na wiele sposobów, ale przekleństwo na zdjęciu jest jednym z najpoważniejszych form czary. Wiele osób uważa, negatywną formę szkody, które mogą pojawić się spontanicznie w miejscu, w którym osoba zmarła gwałtowną śmiercią. W rzeczywistości nie jest to do końca prawda. Po śmierci bez interwencji człowieka nie może stać się źródłem negatywnej energii. Inną rzeczą, jeśli umierających, czyniąc ostatni oddech, przeklęty jakiś przedmiot. Następnie pojawi się uszkodzenie, bez wątpienia, i będzie posiadał ogromną siłę niszczącą. Bardzo często negatywny na człowieka wywołanego celowo w związku z wystąpieniem złych uczuć, na przykład, przez zawiść lub zemsty.

Blight na zdjęcie ludzi uważanych za bardzo silna magia, z którego trudno się pozbyć. Witchcraft jest indukowana przez obraz obrazu, jest on zanurzony w organizmie ludzkim i planu energetycznego, tak aby w pełni oczyścić ludzie muszą iść do profesjonalnego czarowników kilka razy.

uszkodzenie wpływ na pośrednika

A teraz spójrz na skutki szkód, która jest chroniona przez maga. Każdy mag wie, że tworzenie się przekleństwem, może się przeciwstawić, którego siła zależy od techniki. W przypadku kierowania korupcji maga wykorzystuje swoją siłę, to na pewno do czynienia z odpowiedzi i nie będzie w stanie bronić. W rzeczywistości, po magicznym obrządku w subtelnej płaszczyźnie między czarownika i jego negatywnym skrzepu energii, wnikając w ciało ofiary, tworzy stabilne stosunki energii.

Kiedy umiera obiekt, a następnie uszkodzenie umiera, przechodząc do kolejnego maga energii na świecie. Jeśli kreator wykorzystuje moc klienta lub zabiera go z innych źródeł (roślin, zwierząt), to praktycznie nie ponosi żadnej odpowiedzialności. W istocie, to jest w tym przypadku odgrywa rolę mediatora (mediatora). Tworzenie uszkodzenia przez czarownika energii klient skupia się i przenosi swoje negatywne w niezabezpieczonych miejscach ofiary.

Konsekwencje uszkodzenia do klienta

Practical Magic jest bardzo interesujące ćwiczenia, prawda? Teraz dowiadujemy się, w jaki sposób skutki uszkodzenia mogą mieć wpływ na klienta. W przypadku tworzenia się przekleństwem, mag wykorzystuje energię negatywną klienta, to koniecznie zmierzy odpowiedzi. odbicia energii może być znacznie silniejsze niż „wyrzucić” energię gniewu. Pomiędzy klientem a ofiarą jest formowana jest taka sama jak relacja między ofiarą a warlock w przypadku mag używa do tworzenia uszkodzenia ich osobistej mocy.

Jeśli mag korzysta z zewnętrznego źródła zasilania, w trakcie rytualnego klient musi przebaczyć swoją ofiarę. Wtedy wszelkie negatywne konsekwencje nie otrzyma. Aby kierować klątwa będzie wyglądać kara z nieba.

Jeśli ofiara nie wie, że przyczyną jej problemów jest uszkodzenie, a nie szukać pomocy u specjalisty, w tym przypadku energię odbicia, które może uzyskać klient będzie znacznie słabsza niż energia przekleństwa. Dlatego też, jeśli cel oddałby duszę do Boga, klient będzie czas, aby zadzwonić do profesjonalnej pomocy. Rzemieślnik czyści i zwiększyć jego moc i skok powrotny nie będzie zauważalne. Klient po prostu whacks.

Usuwanie szkód modlitwie

Teraz dowiadujemy się, jak usunąć modlitwę obrażeń. Bardzo często przeklinają zlikwidowany czytanie spisek, ale uniwersalnym sposobem wpływania na czarną magię jest uważany modlitwa świętego męczennika Cypriana. Zaleca się czytać codziennie o podejrzanej substancji nałożenie pasożyta. Dorosłych może go czytać na własną rękę, ale dla dziecka powyżej głowie czyta osobę modlitewne blisko niego. Można też recytować nad wodą, a potem dać to zepsute. Ta sesja może odbyć się w dowolnym momencie dnia. Ważne jest, aby trzymać się pewnego rytuału: modlitwa czytać trzy razy i po każdym recytacji trzeba kłaniać się na podłogę.

Wyeliminować negatywny wpływ mogą również korzystać z modlitwą „Ojcze Nasz”, który jest wymagany, aby przeczytać tylko w niedziele w kościele. W procesie realizacji rytuału trzymać zapaloną świecę woskową w prawej ręce. Po każdym modlitwa musi być ochrzczony lewą ręką trzy razy. Modlitwa jest odczytywany dziewięć razy. Pod koniec rytuału 12 razy trzeba wypowiedzieć zdanie: „szczęście, zdrowie, bogactwo, czystość, szczęście, miłość. Amen. " Oczywiście, jedno czytanie modlitw nie wystarcza, ważne jest, aby wierzyć w swoje siły i na ich wytrzymałość. Dopiero wtedy aniołowie odpowie i będzie spieszyć na ratunek.

Ustalenie, czy uszkodzenie

Aby dowiedzieć się, czy masz tam szkody, trzeba zapalić świeczkę, a nowy kościół w odległości 3-5 cm od ciała, aby doprowadzić ją powoli z dołu do góry. Jeśli świeca spali łatwo, więc nie ma negatywny. Jeśli to trzaski i pali, rozpyla wosk, wtedy uszkodzić.

Mamy nadzieję, że po przeczytaniu naszego artykułu, można uzyskać kompletny obraz negatywnej energii.