653 Shares 4092 views

Gdzie we wrześniu reszta za granicą? Gdzie lepiej odpocząć za granicą we wrześniu

Lato minęło, a wraz z nim dni są gorące, jasny słoneczny. Puste plaże miejskie. Moje serce było smutne. Jesień przyszła …

Ale nie smuć się. Lato może być rozszerzony na cały rok, jeśli chcesz. Jeśli pojawi się urlop we wrześniu, powinieneś być szczęśliwy! Po tym wszystkim, to najlepszy czas na wakacje nad morzem nie znaleziono. Nie wiem, gdzie we wrześniu reszta za granicą? Dzisiaj mówimy o tym.

Wybór trasy

Na Ziemi istnieje wiele wspaniałych zakątkach, gdzie można odpocząć od miejskiego zgiełku, cieszyć się piękną przyrodę i zapomnieć o wietrznej jesieni i grząski lub ostrej zimy. W niektórych krajach, w oczekiwaniu na ich gości i jesienią, będziemy zwiedzać dziś. Więc …

Indonezja

Piękna przyroda, wiele unikalnych atrakcji, wspaniałych plaż – wszystkie Indonezji. Rosyjscy turyści znają wyspie Bali. Gdzie infrastruktura jest dobrze rozwinięta, z gośćmi przyjemność spotkać się z wielu atrakcji wyspy. Relaks na koniec września w Bali – znaczy połączyć wypoczynek na plaży ze zwiedzaniem.

W Indonezji, średnia temperatura w ciągu dnia wynosi 30 stopni. We wrześniu, wciąż trwa pora sucha, więc reszta ma żadnych przeszkód.

Zjednoczone Emiraty Arabskie

Jeśli nie wiesz, gdzie odpocząć za granicą we wrześniu do ulewne deszcze i błotniste plaże nie są pojęciami wakacje, zalecamy ZEA. Jeśli celem wizyty – wakacje na plaży, to nie ma sensu, aby pobyt w stolicy – Dubai. Należy zwrócić uwagę na emiratu Sharjah. Tutaj jest dużo niższe ceny, a hotel znajduje się w bezpośredniej bliskości morza. To nie ma znaczenia, czy wieczorem planujecie odwiedzić kawiarnie, dyskoteki i sklepy. Okazje w Sharjah do Dubaju będzie dostarczać bezpłatne autobusy. Odwrotnie jednak musiał wrócić taksówką. Dobrym rozwiązaniem byłoby wakacje plaża i Emirat Fujairah, położony na wschodzie kraju, nad brzegiem Zatoki Omanu.

Września w Arabskie – wciąż bardzo gorący miesiąc. Po południu temperatura powietrza dochodzi do 38-40 stopni Celsjusza, a wody odpowiadającej – 30 ° C, ale upał nie czuje się tak, ponieważ wszystkie pokoje w hotelach są wyposażone w wydajne klimatyzatory.

Turcja

Nasi rodacy od dawna i, najwyraźniej, wybrana przez długi czas tureckich kurortach. Istnieje dość przystępne ceny, Morza Śródziemnego jest spokojny i bezpieczny, ma doskonałą obsługę. Ponadto, lot trwa trochę czasu. Terytorium kraju jest myte przez czterech mórz – Śródziemnego, Morza Egejskiego, Marmara i czerni. Większość znanych ośrodków znajdują się na Morzu Śródziemnym, w regionie Antalya. Jesienią plaża sezon wciąż trwa. Pod koniec września, ukończył tylko w kurortach Morza Egejskiego.

We wrześniu w Turcji nawet w gorące lato. Dziennej temperatury w zakresie od + 25 … + 30 °, woda nie jest zbyt niższe masy powietrza i ogrzano do +26.

Hiszpania

Gdzie indziej iść do reszty we wrześniu? Świetnym rozwiązaniem – Hiszpania! Tutaj można łatwo wybrać ośrodek, który śniłeś, przeznaczony dla wszystkich gustów i pomyślności finansowej. Miliony turystów wybiera wypoczynek w tym wspaniałym kraju na doskonałą obsługę, pięknie wyposażony, zadbane plaże, piękną przyrodę. Ale pod koniec października plaży sezonu w wielu hiszpańskich ośrodków jest skończona.

Ale we wrześniu był jeszcze w pełnym rozkwicie. W pierwszej połowie miesiąca jest gorący (+ 30 ° C). Na plażach Costa Blanca i Costa Daurada wody nagrzewa się do 23 stopni i powyżej.

Francja

We wrześniu, wiele z nich stara się dostać na Cote d'Azur, aby uzyskać piękną opaleniznę brąz-złoty w promieniach słońca nie pali.

Doskonała Nicea temperatura w średnich 26 września stopni.

Cypr

Gdzie udać się za granicę na wakacje? Problem ten jest często zaniepokojeni tymi, których święto spadła w pierwszym miesiącu jesieni. Jeśli chcesz odpocząć na plaży, polecamy odwiedzić Cypr. Ta wyspa jest więcej niż jakikolwiek inny w tym hobby. Kiedy w Turcji, Hiszpanii jest już zimno i wilgotno, Cypr może być dużo pływać i opalać się. Poza tym jego ośrodków słyną z pięknymi i czystymi plażami.

Jeśli chcesz połączyć wypoczynek na plaży z zabawy rozrywki, to należy udać się do Ayia Napa i Limassol. W tych miastach, wiele nocnych klubów, dyskotek, kawiarni i restauracji. Zrelaksować się we wrześniu z dzieckiem najlepiej w miejscowości Larnaka i Pafos. Istnieje wiele komfortowych hoteli, gdzie wszystko jest przemyślane w najdrobniejszych szczegółach.

We wrześniu pogoda Cypr jest sucha. Powietrze ogrzewa się do 30 ° C, a woda – do 26 lat.

Egipt

We wrześniu, wycieczki w Egipcie są bardzo istotne. Pogoda śródziemnomorskie kurorty zaczyna się pogarszać, aw Egipcie pozostaje komfortowa. Popularne i odwiedzanych ośrodków w kraju – Safaga, Hurghada, Sharm el-Sheikh, Dahab.

Kiedy pojawia się pytanie: „Gdzie się we wrześniu, reszta za granicą”, wielu doświadczonych turystów pewnie odpowie: „Oczywiście, w Egipcie” Wielu z nich są w tych miejscach nie wiążą piramidy i słynne świątynie i cmentarze, nie! Obejmują one na Morze Czerwone. Tutaj uwielbiają relaks miłośników nurkowania. Podwodny świat u wybrzeży Egiptu fascynuje. Fani tego sportu wody konieczne jest, aby przejść do Dahab, El Quseir, Sharm el-Sheikh.

We wrześniu, Egipt nadal jest bardzo gorąca. Powietrze ogrzewa się do 32 ° lub więcej i woda – do 29 ° C.

Chiny

Wielu turystów często pytają touroperatorów na pytanie: „Gdzie do odpoczynku pod koniec września?” Aby odpowiedzieć na to wyzwanie. Dlaczego? Po pierwsze, takie propozycje – dużo, a po drugie, konieczne jest, aby wziąć pod uwagę wiele niuansów: niektórzy ludzie wolą pozostać ze ktoś jedzie na wycieczkę, jakie są możliwości finansowe, itp …

Zachęcamy do rozważenia, naszym zdaniem, ciekawą podróż – do Chin. Początek jesieni – to dobry czas, aby zbadać jego cuda. W północnej części kraju w tym czasie jest jeszcze dość ciepło, a na południe jest nawet możliwe, aby pływać.

W drugiej połowie września, można dostać się do wielkiego święta narodowego Chzhuntsyutsze (Mid-Autumn Festival). Jest obchodzony w całych Chinach. W tym kraju wielu wspaniałych parków narodowych i, oczywiście, wszyscy turyści marzą o obejrzeniu Wielki Mur Chiński.

Wakacje w Kubie

Jasny kraj, który nigdy nie opuszcza lecie – Kuba. Wakacje we wrześniu na tej ziemi przyniesie wiele niezapomnianych przeżyć i brązu tan.

Klimat jest tropikalny na Liberty Island – gorący i wilgotny. Średnia temperatura – 31 °. Września – jest to pora deszczowa, ale nie martw się. Deszcze na Kubie są często, ale są one krótkotrwałe. Po dwóch lub trzech minutach zatrzymuje opadów i w ciągu dwóch minut wszystkie odparowania wilgoci.

We wrześniu, na wyspie odbywają się różne festiwale. Większość z nich odbędzie się w Hawanie. To jasne, hałaśliwe, śmieszne pomysły kostiumów, które pozostają w pamięci na całe życie.

Wakacje w Bułgarii

Najlepszy czas na wakacje w Bułgarii niż we wrześniu, nie znaleźliśmy. W tym okresie, w środku babie lato. Od początku jesieni większość turystów wyjeżdżają, a tam jest okazją do wypoczynku w ciszy i spokoju nad brzegiem Morza Czarnego.

We wrześniu w Bułgarii nadal jest bardzo ciepły. Dopiero w połowie miesiąca zaczyna odczuwać chłód wieczoru i nocy.

W tym artykule staraliśmy się odpowiedzieć na pytanie: „Gdzie się we wrześniu, reszta za granicą” Oczywiście, nie możemy powiedzieć o wszystkich wspaniałych ośrodków, które czekają na początku jesieni. Ale mamy nadzieję, że Ci dokonać właściwego wyboru i można odpocząć.