480 Shares 4546 views

Jak jest kruszarką do jabłek z rękami

Nie jest tajemnicą, że wszystkie soki owocowe zawierają składniki odżywcze. Ponadto, są one również bardzo smaczne, więc są szczególnie lubiący zarówno dorosłych jak i dzieci. Do tej pory najczęściej jest sok jabłkowy. Jabłka w naszym kraju rozwija się dużo, a sok z nich jako smaczne i zdrowe. Dlatego wiele osób zastanawia się, jak zrobić sok z ich rąk, bez konserwantów i aromatów. Po tym w sklepach, niestety, nie można kupić.

Aby rozwiązać ten problem, konieczne jest, po pierwsze, aby skorzystać z tzw chopper owoców, a po drugie, sokowirówka, który jest idealny dla jabłek. Przy pomocy wspomnianego kruszarki dla jabłek można uzyskać więcej soku. W tym wysiłku, aby jej przygotowania można umieścić wiele mniej.

W tym artykule przyjrzymy się, jak zrobić kruszarkę do jabłek z twoich rękach (dane można go również do wiadomości).

Przepływający własne ręce

Tak więc, musimy stworzyć tzw chopper z rękami. Przede wszystkim warto zauważyć, że samo urządzenie jest różnego rodzaju. Wszystko zależy od materiału, z którego jest wykonany. Wybór jest szeroki – od drewna z metalem. Ale to nie jest najważniejsze w kruszarki, jest bardzo ważne, gdyż wykonuje swoją pracę.

Uważamy kruszarki z dwóch rodzajów materiału – drewna i metalu. Trzeba rozpocząć blachy ze stali nierdzewnej o grubości nie większej niż 8 centymetrów. Od tego kawałka trzeba będzie zrobić krok po łożysk na wale wyjściowym. Ten etap prac niezbędnych do tokarki.

Proces tworzenia kruszarki

Obok tworzenia kruszarkę do jabłek, rysunek, który można zobaczyć w artykule, będziemy już konieczne frezarka. W nim, mamy zamiar stworzyć wałek zębaty. Jak widać na rysunku, co jest konieczne w celu usunięcia 8 aspektów. A żeby zmiażdżyć jabłka były wystarczająco skuteczne, nadal używając szlifierki na zębach, na całej ich długości, aby specjalny wycięcie z trójkątnym kształcie. To, co pomoże zerwać jabłko prosto i szybko.

Aby korpus urządzenia opisanego, wiele przypadków użycia ze starej pralki. Jednak warto zauważyć, że gdy wybrano istotne, że metalowa obudowa była stal nierdzewna, a maszyna sama będzie odnosi się do urządzenia i suszarek. Ściana powinna mieć grubość nie mniej niż dwa milimetry.

musi zostać pocięta na 4 równe części – dwóch końcowy i dwa boczne. Następnie należy dodać do siebie elementy i dostać pola, które muszą być spawane na krawędziach. Ale zanim w częściach bocznych procesu spawania jest w pełni kompletny, będziesz mieć trochę zgiąć metalu i pozostawić małą szczelinę. Ten luz niezbędny między wałem operacyjnego i ścianką helikoptera jest.

Kruszarka do jabłek wykonane własnymi rękami w ten sposób.

Dokonywanie obudowę kruszarki

Do kruszarki wałek jabłek jest dobrze zakorzenione, a tym samym będzie obracać się płynnie, można użyć zwykłych mieszkań, które są cały tarczowa. Od rogach będzie trzeba gotować ramę nośną, a jednostka bazowa może być wykonana z drewna. Podstawa deski powinny być umieszczone od dołu, jak będzie można umieścić zbiornik, w którym masa zamykania przerywacza spadnie.

Zrobiliśmy kruszarki fundament dla jabłek z ich rąk, Teraz mamy silnik.

kruszarka jednostka sterująca

Aby utworzyć jednostkę sterującą kruszarka do jabłek z własnych rąk, używamy zwykłego przycisku, który będzie odpowiedzialny za uruchomienie i wyłączenie urządzenia. Pasek, co widać na rysunku, jest napinany za pomocą specjalnych śrub do mocowania podczas ruchu wzdłuż korpusu prowadzącego.

Nie zapomnij zapiąć uchwyt, co zwiększy użyteczność kruszarki. Do rozpylania był miednicy mniejszej szerokie zastosowanie ramowe aby niski. Elektorodvigatel umieścić stronę, to nie zmoknąć.

wynik

Takie młyny do jabłek, które są produkowane wyłącznie przez ręce, nie są szczególnie różnią się od tych, które są produkowane w fabrykach i sprzedawane w sklepach. Warto zauważyć, że jeśli masz starą pralkę, silnik nie można kupić, bo można go zabrać z pralką. Zarówno pod względem technicznym i wygląda identycznie jak w drugim urządzeniu.

Należy również zauważyć, że chopper, który wykonuje swoją pracę na energię elektryczną, nie są wykorzystywane wyłącznie do produkcji soku, ale także do produkcji wina. Wykonany własnymi rękami kruszarki jabłek rysunków, które widzieliście w tym artykule, jest zawsze przydatny w gospodarstwie.