725 Shares 7501 views

Moduł paw układ elektroniczny Origami

Jeśli mają znaczący udział w cierpliwości i wytrwałości, każdy rzemieślnicze, w tym origami, cię po ramieniu. Tworzenie rzemiosła z papieru – Praca sięga setek lat. Kolebką origami jest uważany Japonii, który wiele wieków temu chińskich mnichów przyniósł papier. Dopiero w połowie XIX wieku, sztuka składania go do Europy z figurek z papieru.


origami modułowe

Jednym z najbardziej popularnych miejsc jest uważany origami modułowe. Pierwsze wzmianki o origami modułowego sięgają 1710 roku. Dowiedz się ta umiejętność nie jest tak trudne, jak się wydaje na pierwszy rzut oka. Najważniejsze tutaj – zrozumieć technikę dodawania pojedynczego modułu. A następnie, aby poszczególnych jednostek niezwykły kwiat papieru, eleganckie ptaki lub zwierzęta nie będą tak trudne.

Jeśli w normalnych origami postać składa się tylko z jednego liścia, modułowa „uczestniczy” wiele różnych kolorowych lub monochromatycznych arkusze ułożone w sposób szczególny.

Proponujemy zaopatrzyć się w kroplę cierpliwości i opanowania tej techniki. Tematem dzisiejszej Peacock modułów ". master class będzie składać się z nauki techniki składania pojedynczego modułu i schemat, który pomoże zebrać piękny kolorowy ptak. Oferujemy kilka fotovariantov jakie kolory i technologii do przestrzegania – wszyscy już będą decydować za siebie.

Zrób moduł

Po pierwsze, nauczmy się jak sprawić, by poszczególne składniki – moduły. Każda wartość w origami to właśnie ze względu na nich, będzie rozwijać i paw z modułów. Krok po kroku instrukcje przedstawione na zdjęciu, ale również dodać kilka słów wyjaśnienia.

Aby uczynić piękną postać w sztuce origami modułowego, trzeba kawałek papieru. Współczynnik kształtu koniecznie musi być jeden do dwóch. Oznacza to, że jedna strona musi być dokładnie dwa razy tak długo, jak inne. W zależności od wymiarów arkusza spowoduje zmianę wielkości modułu i większość rzemiosła w ogóle.

Pierwszą rzeczą do zrobienia – złożoną kartkę papieru na pół. Następnie, przedstawiając linii środkowej, zaginanie rogów papieru do środka. Zwracamy się nad naszą żniwa i dolnej krawędzi i załamań do podłoża modułu. Teraz zginać dolną część się całkowicie. Ostatnim krokiem – sumują się trójkąt na pół – i gotowe. Teraz, w wyniku „kieszeni” możemy wstawić jeden do drugiego trójkąta. I tak mamy piękne obwodów paw origami, która jest jasna i prosta.

Ile trzeba, aby trójkąty z kieszeni? Jak długo pusty? Paw Origami moduły programu, które zostaną przedstawione później, może składać się z maksymalnie tysiąc lub więcej z tych wykrojów. Określi gamy kolorów i wytwarzania szeregu modułów określonym kolorze, który jest konieczny dla każdego rzędu origami.

Wskazówka: jeśli stwierdzi się od kolorystyki, zrobić trochę więcej półfabrykatów każdego koloru. Czasami w modułach procesowych może złamać lub odkształcić, a następnie są one bezużyteczne. Stado powinno być zawsze. Zrobić więcej trójkątów mieć bezproblemowy i czasochłonne, aby uzyskać piękne modułów origami paw (schemat aby pomóc).

Co jest potrzebne

Zaproponujemy Ci schemat kolorów, ale może to być dość arbitralny. Jeśli planujesz, że z pawim moduły trójkątne origami „załatwić” w salonie lub przedszkola, a kolory mogą być wybrane tak, aby Hack był godnym elementy, w doskonałej harmonii z wnętrzem pomieszczeń. Jeśli robisz to jako dar, można wybrać dowolny kolor ma rozwiązania, które są po prostu „smak” i „dusza”.

  • 856 żółte wykroje;
  • 465 – zielony;
  • 114 małe białe modułów;
  • czerwony trójkąt do nosa;
  • jeden czarny trójkąt;
  • klej.

Początku. Oferujemy najprostszy zestaw kolorów, aby to wygodne, aby porozmawiać o tym, jak uczynić z pawich modułów. Ale próby kolorów była bogatsza, zwłaszcza w miejscu, gdzie ogon. Wtedy ptak będzie naprawdę elegancki i jasny.

Pierwszy krąg

Możemy określić wielkość i dokonać pierwszej rundzie, wkładając trójkąt w kieszeni „sąsiada”. Tak więc, żółty będziemy tworzyć trzy kręgi. Nasza wstępna runda będzie składał się z 31-tego trójkąta. musimy dodać inne odcienie „piór” w czwartej rundzie. Making następujący sposób: Po pierwsze – zielony, następny – żółty, a następnie – biały, żółty pięć, jeden biały, jeden zielony, pozostałe – żółty.

robimy odejmowanie

Muszę powiedzieć, że wszyscy mamy różne pomysły powinny wyglądać ins paw origami. Program może być zapożyczone z internetu lub sporządzone przez ciebie osobiście. Dlatego też, odejmowanie w obszarze brzucha zrobić tak, jak pokazano na swoim obwodzie. Zrobimy to po czwartym rzędzie i do ósmej.

Aby to zrobić, możemy przewracać modelu i włóż trójkąty tak, że kolejne rzędy stał się jednym detalu mniejsze. Nie zapomnij obserwować kolejność kolorów określonych w czwartym rzędzie. Ciało jest gotowy.

pierś

Teraz przyszła kolej na piersi. Paw Origami moduły systemu proponuje się nam, że ma taką samą kolorystykę w klatce piersiowej, jak w obszarze brzucha. Zatem z pierwszego wiersza w następujący sposób: najpierw trójkąt – zielone, trzy żółty, zielona, trzy żółte i zielona końcowy modułu. Teraz trzeba zrobić kolejne osiem rzędów, co odejmowanie w szyję.

szyja

Szyja – jeden z najbardziej eleganckich części, z których składa się żadnej ins paw origami. Prowadzenie pojazdów i konstrukcja neck dla wszystkich modeli jest podobna. Mamy będzie składać się z szeregu siedemnastu. Podzielić je w następujący sposób: parzystych i nieparzystych wierszy. Wszystko sam nawet będzie składał się z białych trójkątów, będą dwa. Ale nieparzyste wiersze składają się z trzech trójkątów żółty – pierwsza, a następnie – zielony, final – żółty. Ostatni wiersz – tylko białe moduły.

głowa

Pierwsze trzy wiersze robią dokładnie w taki sam sposób jak to zrobiono w szyję. 4-te składa się z dwóch zielonych półwyrobów, piąty – jednym zielonym trójkątem. Teraz naprawić nos pozostanie, która jest dodawana na końcu szyi czarno-biały modułów.

Ogon i skrzydła

Co do ogona i skrzydeł, radzimy zrobić to model kombinacja. Poświęć kilka opcji i połączyć je ze sobą. Ogon zaczyna się od ośmiu do dziewięciu modułów, a następnie wzrasta. Spróbuj dodać preformy stopniowo w celu uzyskania symetryczną konstrukcję.

Jak na skrzydłach, to sprawa będzie jeszcze łatwiejsze. Zazwyczaj zaczyna się jednym z dwóch trójkątów, wówczas nasadka jest dwa lub trzy w rzędzie. Zewnętrzna, puszysty skrzydła może zawierać piętnaście modułów. Tu i gotowe nasze moduły Peacock. Schemat jest prosty montaż, mam nadzieję, jest opisane jasno. Każdy poradzić sobie z zadaniem, nawet dla początkujących, którzy chcą ćwiczyć swój zapas cierpliwości.

wsparcie

To musi zrobić elegancką podstawkę, która będzie znajdować się moduły Peacock. Jazda utworzenie stoiska przypominający pierwszych rzędach ciała paw. Oznacza to, że możemy zrobić koło trzydziestu modułów, a następnie dodać kilka wierszy. Włóż pierwszą serię ciała w ostatnich stoiskach serii.