623 Shares 1812 views

Katherine Hiklend: Biografia, kariera, życie osobiste

Jedna z najjaśniejszych postaci w Stanach Zjednoczonych, z powodzeniem w wielu dziedzinach kobiety jest ketrin Hiklend – aktorka, piosenkarka, autorka i kobiety biznesu (dyrektor firmy kosmetycznej).


biografia

Katherine Hiklend urodzony 11 lutego 1956 w miejscowości Fort Lauderdale na Florydzie. Jej ojciec pracował jako dentysta Artur Hiklend Mary Hiklend matka również pracowała w dziedzinie stomatologii. Katherine ma brata i siostrę.

Ukończyła liceum w Fort Lauderdale w 1974 roku i został przyjęty do Florida Atlantic University. Ale po przeanalizowaniu przez okres dwóch lat, zdecydowała się opuścić uniwersytet i pracować stewardesę w narodowej linii lotniczej. Sześć miesięcy później Hiklend lewo od linii lotniczych, dzięki czemu film promocyjny dla niego. Ona zdecydowała się na karierę aktorską.

kariera

ukazał się w 1980 roku po raz pierwszy na ekranie było. Grała rolę w serialu. Pierwsza rola była gra w serialu „Texas”, a później jeszcze w „Capitol”.

W 1987 roku zastąpił aktorka Ketrin Leng w serialu „Moda na sukces”, grał w serialu „Love” i „City”. Zyskał sławę dzięki powstańca „Wojskowy robot” oraz horrorze „Witchcraft”, który w Rosji jest lepiej znany jako „Haunted House”.

Jako gość ketrin Hiklend pojawił się w serialu „Law & Order”.

I, oczywiście, grałem w teatrze. Brała udział w 1986 roku w produkcji Broadway muzycznego spektaklu „Les Miserables”. Dziesięć lat później występował z Narodową Orkiestrą Symfoniczną we Francji w roku 2000, wydała płytę z muzyką, a jednocześnie uruchomił linię kosmetyków.

W 2008 roku amerykański wydawnictwo wydało książkę aktorki 30-dniowym okresie out „a w zimie w 2014 roku została opublikowana druga książka Katherine” Doskonałe boska przygoda z Cat & Fern”.

Pomimo niewielkiej karierę aktorską, była w stanie zdobyć sympatię publiczności. Filmy z ketrin Hiklend dość znane i należą do różnych gatunków: akcja, kryminał, horror, dramat.

życie osobiste

Kathryn została trzykrotnie żonaty. W marcu 1984 roku poślubiła amerykański aktor i wokalista David Hasselhoff. Pięć lat później, para rozwiodła się. W 1992 roku aktorka poślubiła ponownie. Tym razem jej mąż aktor Maykl Nayt, z którymi mieszkała w Nowym Jorku. Para mieszkała razem aż do 2006 roku.

2012th ketrin Hiklend przeniósł się do życia w Las Vegas, gdzie spotkała Todd Fischer producenta filmowego, którego poślubiła później. Wiadomo również, że para ma dom w Las Vegas i Rancza (Homestead, gruntów, gospodarstwo) w Kalifornii. Katherine jest chrześcijaninem.