685 Shares 6615 views

Jak zorganizować ślub swoich marzeń?

Zaczyna się ślubem żagla razem na rzece życia. Jak organizować i spędzać swój ślub, więc w przyszłości będzie zorganizowany dla życia. To nie znaczy, że ślub powinien być pompatyczny i doroguschy przeprowadzone przez wszystkich kanoników. Mówi tylko, że od wersji wesele przyjdzie w dół, i jak to opcja do wykonania. Wesela mogą być organizowane w zamorskich wysp w strojach kąpielowych i kwiaty wokół szyi, może to być uroczystość w wąskim kręgu domu lub w małej jadalni, może być łatwo ożenić wysoko w niebo w balon. Najważniejsze, że było to wspólne pragnienie i rozwiązanie.


Jeśli chcesz zorganizować swój ślub bez obawy, można udać się do agencji ślubnej. Dajesz im pomysł i wizję tego, co chcesz, a oni w dalszym ciągu dbać o rzeczy sami. Wadą – to kosztuje i co jest możliwe, nie wszystkie szczegóły są brane pod uwagę. Nadal będą organizować swój ślub, a nie własne, więc nie może liczyć na wszystko. Jeśli masz wolny czas, a także kilka oryginalnych, ciekawych pomysłów, nie bój się wziąć na samej organizacji obchodów. Możemy zapewnić, że około 2 miesiące uroczystości masz czas.

Pierwszą rzeczą, którą trzeba zacząć – jest dokładnie określić, w jaki sposób chcesz to zrobić: w stylu klasycznym, panna młoda w bieli, oczyszczenie w czerni i kolację w restauracji lub w Modern: oblubienica w krótkiej sukni, pan młody w stylu casual, zarówno walcowanych na jeep miasto lub jeszcze lepiej na motocyklu, itp

Mnóstwo wyobraźni w tym przypadku jest nieograniczona. Po drugie, zrobić sobie szczegółowy plan triumfu i przygotowań do niego, gdzie wszystko będzie pomalowane na małe rzeczy, aby nie zapomnieć i nie stracić z oczu.

Teraz jest czas, aby rozpocząć natychmiastowe przygotowania. Pierwszą rzeczą, którą trzeba zrobić po wyznaczonym terminie, sekretarza i sali bankietowej rezerwacji – jest, aby wybrać zaproszenia. Zaproszenia można kupić gotowe, można wykonać samodzielnie. Ta ostatnia opcja będzie na pewno wyglądać interesująco.

Następnie, w przypadku zdjęć i filmów operatorów. Nie nakłada na zdjęcie i filmowania na ich krewnych lub przyjaciół, bez względu na to w jaki sposób odpowiedzialny mogą się one wydawać. Zatrudnić profesjonalnego fotografa ślubnego i operator, jeśli chcesz naprawdę opuścił dobrą pamięć na długie lata.

Następnym krokiem jest określenie, na którym będzie jechać do sekretarza urzędu stanu cywilnego na spacer a potem do sali balowej. Będzie limuzyny, rocznika samochodu lub bryczką – ty decydujesz. Po rejestracji, para zwykle iść na wesele na spacer po pamiętnych miejscach. W tym przypadku można wyrazić kreatywności i iść tam, gdzie normalnie nie występuje jeździć wszystko. Na przykład, stajni czy w zoo, w metrze lub w dużym centrum handlowym. Wystarczy wyobrazić sobie, jak oryginał zostanie swoje zdjęcia zrobione w tak niezwykłym miejscu. Wreszcie, należy wziąć pod uwagę, jak dobrze paszy i wody dla gości, jak również do ich dopingować. Zrobić ciekawy program rozrywkowy i należy zwrócić uwagę w tym kontyngencie gości, ich wiek, preferencje itp