582 Shares 1122 views

„Hyleys” – herbata z bogatym smaku

Chińczycy mówią: „Będziesz pić herbatę i uspokoić, a nie pić – chorują.” Dziś taki napój jak herbata, mieć wszystkich na stole. Jest pijany przez dorosłych i dzieci w okresie letnim i zimowym. Bez ulubiony kubek herbaty nie będzie duchowe rozmowy z przyjaciółmi, wakacje lub po prostu miły koniec dnia.

producent

Prawdziwa miłość rodzi piękne. Że miłość herbaty zainspirowało firmę „Hyleys”, aby tworzyć różne rodzaje tego napoju, który włączono brytyjskie zaangażowanie w jakość i starożytnej tradycji ceremonii herbaty. dom handlowy „Hyleys” zajmuje wiodącą pozycję wśród udanych marek rynku sprzedaży herbaty.

Firma „Regency Tees” – największym eksporterem herbaty. Ona uprawia, produkuje i dostarcza wszystkie zakątki świata jednej z najlepszych odmian napoju – „Hyleys”. Herbata od dawna zyskał wielbicieli dobrym drinku.

Gdzie herbata jest uprawiana?

Na wyspie Cejlon, w górach, w wilgotnym klimacie, sprzyjających rosnących krzewów herbacianych. Stały się one podstawą produktu. Najcenniejsze są aromatyczne i dwóch górnych liści i delikatny pączek nimi. Zbierz je ręcznie, a podczas transportu do liści nie straciły smak, świeżość i smak, są one przetwarzane i pakowane bezpośrednio na wyspie Cejlon.

Wysoka góra herbata „Hyleys” ekologiczne i ma bardziej delikatny smak i aromat niż ten, który wychował się w dolinie. Na wielu półkach sklepowych jest przedstawiony jako ostatni. Ale „Hyleys” – specjalny herbata. Nawet uprawianych w dolinie, różni zrównoważony smak, bogaty smak i wspaniały kolor bursztynowy.

Od kwitnienia doliny – na stole

Którędy są liście herbaty, zanim znajdą się na stole dla prawdziwych miłośników herbaty?

„Hyleys” (herbata) jest wykonana w kilku etapach. Pierwszy zebrane liście są suszone na słońcu powstały nadmiar wilgoci. Następnie skręcone mechanicznie w sposób szczególny. W tym kroku maksymalnie zachowane właściwości smakowe roślin. Zwolnione olejki eteryczne, które dają specjalne cierpkość napój. Następnie liście przechodzą etap fermentacji. To właśnie na tym etapie przygotowania zielonej lub czarnej herbaty.

Całe liście herbaty otrzymany przesiewa przez specjalny ekran, który jest klasyfikowane według wielkości (o dużych liściach, kupiony nośnik i łamany-li) i kształtu. W końcowym etapie gotowych liści herbaty pakowane są w specjalną folią do pakowania, który utrzymuje smak i aromat produktu, i wysłał do wszystkich krajów świata.

Zielona i czarna herbata „Hyleys”

Zielona herbata – herbata liście krzewów, które przeszły krótki okres fermentacji (utleniania). W reakcji z tlenem wytwarza się z substancji, które nadają mu unikalny kolor i smak napoju bogatego. Zielona herbata „Hyleys” Wysoka jakość w preparacie nie będzie gorzki smak. Smak napoju jest tarta z „ziołowej” noty.

Black „Hyleys” fermentowane dłużej, więc herbaciane liście stają się ciemniejsze, a warzone napój będzie mieć jasny kolor, bardziej złożone, lekko cierpki smak i bogaty aromat.

W jaki sposób prawo do warzenia i służyć ten boski napój?

Każdy wie, że Chińczycy po angielsku – największy pijących herbatę. Używają tego napoju sześć razy dziennie. To był brytyjski, a nie Chińczycy zrobili tradycję tea party, rodzaj rytuału, który ma kilka zasad.

Głównym sekret wspaniałego parzenia herbaty: 1 łyżeczka herbaty dla każdej osoby, plus łyżka w imbryku. Czajniczek muszą być ciepłe. Domagaj napój nie powinien być mniejszy niż 3-5 minut. Konieczne jest, aby zwrócić uwagę na dekorację stołu. Znaczna estetycznej przyjemności przyniesie specjalnej tabeli z spodki, dzbanek mleka lub śmietany (jak im się podoba w języku angielskim), sitko i pozostawić na nim miskę z cukru rafinowanego cukru, atrybut i nowoczesnej – stojak do worków używanych. Po herbacie „Hyleys”, który recenzje Tylko pozytywne i dobre torby i luźne. Ze względu na fakt, że znak towarowy „Hyleys” reprezentowany szeroki asortyment herbat, aby zadowolić wszystkie gusta, każdy będzie mógł, jak prawdziwy Anglik, spróbuj kilka sposobów przygotowywania napoju.

Wiele uwagi w brytyjskim tea party trochę czasu dnia. Silny tonik lepiej jest pić rano. Na przykład, „angielskie śniadanie” z ekskluzywnej kolekcji „Hyleys”. dzień herbata obejmuje harmonijne połączenie siły i delikatności, takich jak „King specjalnej mieszanki”. Dla tych, którzy prowadzą zdrowy tryb życia, seria herbata „Harmonii natury” – źródło energii i nastroju. Wieczorem nie ma nic lepszego po ciężkim dniu niż filiżankę herbaty „Earl Grey” o zapachu tropikalnej rośliny o nazwie bergamotki.

„White Series” – produkcja najwyższego segmentu. Łączy liści herbaty i ziół, witamin i minerałów, zawiera minimum taniny i wolno jeść u pacjentów z nadciśnieniem tętniczym i dzieci.

warzenia recepty

Anglicy rzadko pić parzonej herbaty – to banalne i nudne. Oni są przyciągane przez różnych smakach w tym napoju. Dodać świeżo zaparzonej czarnej herbaty trochę cynamon, goździki i skórkę z cytryny, a dostać filiżankę herbaty w języku angielskim. Podczas długich zimowych wieczorów, napój ten ogrzeje nie tylko ciało, ale również duszę. Jeśli chcesz wypróbować wariant Szkotów, dodać łyżkę liści herbaty w filiżance gorącej przegotowanej mleka i umieścić miodu zamiast cukru.

Kasterd – tak herbata jajko. Oprócz zwykłej czarnej herbaty , dodać wrzącą śmietanę i nadać napojowi napar na 10 minut. Rozłożone żółtka z cukrem i wlać mieszaninę mieszając z łyżką. Najważniejsze, że żółtko się nie zwija. Rano pić z kromką chleba i masła – jest to dobre śniadanie i pobudzać cały dzień.

Jest udowodnione, że to wysokiej jakości herbata stanie oczyścić organizm z toksyn, wzmocnić naczynia krwionośne, stymulując przemianę materii.
Recenzje pijących herbaty powiedzieć, że znak towarowy „Hyleys” (herbata) – jest nie tylko smaczne orzeźwiający napój zdrowe, ale także symbolem komfortu, ciepła i jędrności tradycji.