735 Shares 6502 views

David Silveria – biografia i twórczość

Dziś pokażemy, kto jest David Silveria. Jego biografia zostaną omówione szczegółowo poniżej. Chodzi o perkusisty, który jest głównie znany jako były perkusista Korn. Z tej grupy, pracował od 1993 do 2006 roku. Nasz bohater urodził się w 1972 roku, 21 września, w Kalifornii (San Leandro). W 2012 roku muzyk został INFINIKA perkusista.


biografia

Nasz dzisiejszy bohater – David Silveria. Jego wysokość sięga 180 cm, ale z muzyką, spotkał się po raz pierwszy, kiedy był znacznie mniej – i wzrost, a na przestrzeni lat. Po raz pierwszy zainteresował się grać na perkusji w wieku dziewięciu lat. 13 lat, młody człowiek dowiedział się, że grupa LAPD poszukuje perkusisty. Zespół składał się z Reginald Arvizu, James Shaffer i Brian Welch. Po wysłuchaniu zajęło. Jednak zajęło pozwolenie od matki. Kiedy nasz bohater dołączył do zespołu, zespół zmienił nazwę na Korn. Arvizu, Shaffer i Welch zajęło im specjalnych aliasów. Jednak aliasy nie podoba, więc nadal nazywają je.

życie osobiste

W 2002 roku David Silveria rozwiódł się z żoną, jej imię było Shannon. Ma dwoje dzieci – Sofia Aurora i David Jr. Nasz bohater miał operację. W rezultacie, wyjął jedno żebro. Problemy z wyciągnięcie ręki. Jego nadgarstek został wyłączony z akcji podczas piosenkę „To będzie Go Away”. Stało się to w Fargo. Trasa muzyk reszta odbywa się z dala od ulubione bębnów. Ja zastępując ją Mayk Bordin. Muzyk powrócił do grupy podczas pracy na Nietykalni. Perkusista Sam wyjaśnił wypadek, którego ofiarą padł instrumentu zbyt dużo. W 2006 roku zespół Korn rozpoczął eksperymenty z występów akustycznych. Perkusista wziął urlop. Chciał odpocząć, a także koncentruje się na swojej sieci Amerykańska Restauracje Steakhouse & Lounge Tuna Town i Silvera za. Terry Bozzio i Brooks Vakerman objął obowiązki perkusisty podczas nagrywania ósmego studyjnego albumu Korn. Dzhoi Dzhordison z Slipknot, zespół występował jako perkusista w trasie między Europą, a także projektu lato „Family Values Tour”.

Dodatkowe fakty

David Silveria urodził się w ciągu jednego dnia z Liam Gallagher – piosenkarka zespołu Oasis. Partie stowarzyszenia Suicidal Tendencies i Infectious Grooves. Po upadku LAPD projektem pracował przez pewien czas w Pizza Hut. Przed utworzeniem grupy Korn wielkie znaczenie pasji prądem nie jest podłączony. Przyznał, że jego ulubiona piosenka z repertuaru grupy powiedział: „Blind”. Dzięki naszej Band Hero Orgy udało się podpisać kontrakt z wytwórnią Elementree Records, który jest własnością Korn. Muzyk jest różne linie odzieżowe, w tym Calvin Klein, Grind i 26 Red. Zadebiutował jako aktor w programie telewizyjnym o nazwie „Stan wojenny”. Nasz bohater zawsze była jedynym członkiem Korn z krótkimi włosami, a reszta sobie dredy czy warkoczyki. Muzyk był najmłodszy w zespole. Jako miejsce dla spektakli Detroit kocha najbardziej. Ma 5 zestawów perkusyjnych. Muzyk ma młodszego brata o imieniu Andy, i trzy starsze siostry – Kelly, Tracey i Darla. Ojciec Dawid pracował jako strażak na 27 lat.

First-person

David Silveria zauważa, że pierwszy koncert Korn grał zespół po nagraniu około pięciu piosenek. Po zespół dostał się do aktywnej pracy w studio. Również w ciągu najbliższych kilku lat pojawiło się wiele prób. W tym przypadku, perkusista zauważa, że koncerty w tym okresie rozegrał się zaledwie kilka. Jest to pierwsza piosenka wykonywana na żywo, personel udało się znaleźć swój własny, niepowtarzalny dźwięk. Nasz bohater podkreśla, że instrumentalne i wokalne kompozycje zawsze zapisywane razem. Takie podejście uważa perkusistę jeden z kluczowych punktów sukcesu. Niektóre fragmenty piosenek celowo zwolnił lub odwrotnie, w celu przyspieszenia. Lubił zmienić tempo bezpośrednio w środku wykonania. Charakterystyczną cechą zespołu muzycznego perkusisty uważa całkowity brak zasad. Perkusista zauważa, że w dużej mierze jest zgnieciony producenta, żądając, aby uprościć grę. W wyniku konfliktu z kierownictwem grupy. Jednak nasz bohater udał się do nalegać, że zespół traci tożsamość korporacyjną, a jego dźwięk zmienił się znacząco.

Korn

David Silveria wygrał najbardziej znanych nazwisk w tym zespole, więc należy mówić o tym więcej. Jest to multi-platynowy amerykański zespół rockowy z Bakersfield w Kalifornii. W rzeczywistości, zespół może być uznawany za twórcę gatunku nu-metal. Zespół fundamenty kierunku muzycznym, który jest mieszaniną rowka metalu zapalonych punk, grunge, które są często dodawane hip-hop i funk. Korn był jednym z najlepiej sprzedających się ciężkich zespołów w ciągu ostatniej dekady. Debiutancki album projektu został sprzedany na całym świecie sprzedano ponad 10 milionów egzemplarzy. Dyskografii zespołu dwunastu studyjnych płyt, projekt akustyczny, a także licznych kolekcjach, które zawierają niepublikowane nagrania koncertowe ani żadnych pokryw. Teraz, że wiesz, kim jest David Silveria. Zdjęcia dołączone go do tego materiału.