495 Shares 2225 views

Aktorzy „Statek” – rosyjski serial

„Statek” – serial telewizyjny, stworzony przez firmę rosyjskiego żółty, czarny i biały. Premiera pierwszego sezonu odbyła się 13.01.2014, w drugim – 23.03.2015 stawała się rosyjska wersja hiszpańskiego serialu „Arka”, oba sezony „statek” miał wielki sukces wśród publiczności w każdym wieku. Najprawdopodobniej trzeci sezon fani mogą spodziewać się w zimie i wiosną 2016 r.


historia

Co liczy się 20 młodych kadetów, dzieje dwumiesięcznym podróż edukacyjną na dużym statku szkoleniowym Running on Waves? Ich zdaniem – jest romantyczny, wakacje, morze, słońce, z przeplotem z różnych zawodów. Co może być lepiej? Rosnące faceci jachtu były gotowe do zabawy, ale ich oczekiwania się nie sprawdziły.

W wyniku potężnej eksplozji Zderzacz Hadronów była globalna katastrofa – wszystkie kontynenty ziemi zniknął pod wodą. Początkowo członkowie załogi nie mógł i nie chciał uwierzyć w Apokalipsie, w co ich krewni i przyjaciele zostali zabici. W końcu, incydent należy podjąć, nie ważne jak trudne, a żyć (lub przetrwać?) … więcej

Obsada Postacie

Utalentowani aktorzy „statek” mógł w pełni przekazać obawy widza swoich bohaterów przed apokalipsą i jej dalsze konsekwencje.

Rola kapitana „Running na falach” i ojca Valeria i Alyona Wiktor Gromow, udał się do rosyjskiego artysty Dmitri Pevtsov.

Obraz Ksenia Danilova (statku lekarz, naukowiec i badacz projektu „Alexandria”) wciela Julia Agafonov.

Inni aktorzy serialu „Statek”:

  • Władimir Winogradow (Yuri Rakita – starszy asystent nawigator i ojciec Maxa);
  • Ilya Lyubimov (niemiecki Vorozhtsov – Podstawy nauczyciel przetrwania, członek „Aleksandrii” tajny projekt);
  • Alexander Pugaczowa (Innocent Orłow, Orlusha – młodszy brat Solomatina Hope, asystent w kambuzie);
  • Agrypina Stiekłow (Nadieżda Solomatina – Orlushi siostra, ugotować);
  • Roman Kurtsyn (maks Grigorov – syn Rakita, członek "Alexandria" tajnego projektu);
  • Irina Antonenko (Alyona – najstarsza córka kapitana);
  • Jaroslav Bazaeva (Valeria – najmłodsza córka kapitana).

widzowie gości

Chciałbym powiedzieć od razu, że wiele różnych błędów i wad pokazać zawiera „statek”. Aktorzy również jego talent dla większości widzów były w stanie przyćmić wszystkie odcinki z dyrektorów. Uwikłanie we wszystkich wątków nie pozwalają nam przewidzieć, jak wydarzenia będą się dalej rozwijać, a nie pozwala się nudzić podczas oglądania.

Większość publiczności zgodzili się, że „statek” aktorzy doskonale dopasowane. Najbardziej znanym jest Alexander Pugaczowa z jąkania swojego bohatera. Można nawet powiedzieć, że jest to jedna z najtrudniejszych ról w serialu.

Chciałbym wspomnieć Ilya Lyubimov. Jego pierwszym bohaterem był kochający mąż i szczęśliwy ojciec. Po stracił całe jego życie rodzinne zostało wywrócone do góry nogami: Herman bo szantaż staje się mordercą, który nienawidzi samej duszy.

Seria jest niemożliwe do wyobrażenia bez exec Rakita. Był surowy, ale miły. Dzięki niezrównanej i niepowtarzalne zwroty typu „rozbić meduzy”, „skaluje cię na śniadanie” i „owinąć ośmiornicę” dać każdy cykl rozładowania, ponieważ w każdym odcinku widzimy inwazję wrony, to spadnie na środku oceanu …

ciekawostki

Zdjęcia do drugiego sezonu miała miejsce w pobliżu wyspy Korfu, pierwszy – na wyspie Kos. Aktorzy „statek” i część załogi mieszkał w łodzi pokładowego. W związku z tym twórcy byli w stanie zanurzyć się w procesie twórczym.

39. seria drugim sezonie Nadieżdy Solomatina żeni narzeczonego Valery. Ten odcinek został nakręcony na terenie posiadłości koło Moskwy „Kuskowo”, która należy do hrabiego Szeremietiewa.

Statek-widmo, którego załoga spotyka się z oceanem, był taki sam statek Running on Waves, tylko pozornie wieku i zamieszkania.

Aktorzy „statek” jest często zastępowane przez kaskaderów, ale wśród nich był odważny Roman Kurtsyn, który sam przeprowadzić wszystkie niebezpieczne akrobacje. Raz nawet złamał żebro. On również zaangażowany w walkach postoju i innych niebezpiecznych rzeczy.