274 Shares 4382 views

Whisky Lauders – obecny szkocki jakości.

Scotch whisky Lauders wykonane od 1836 roku. Ta marka napoju mieszanego – jedna z najstarszych marek Celtów.


Ma piękny złoty odcień z bursztynowymi refleksami. Jej głównym smak uwaga – suszone owoce i chleb. Ponadto istnieje aromat jabłek i gruszek. Ta whisky zaleca się stosować jako składnik do koktajli. Oczywiście, jest on stosowany w czystej postaci.

Historia marki Lauders

Przepis Lauders whisky został opracowany przez szkockiego przedsiębiorcy Archibald Lauder. Napój – klasyczna mieszanka szkockiej whisky. Przy jego produkcji zajęło dwa lata. Przez cały czas spędzony w Szkot był degustacji i różne ich mieszaniny, do wytworzenia prawdziwie unikalny produkt.

To właśnie w tym dążeniu, a urodził się w świetle jasnym i bogatym napoju. Składa się on z odmian słodu i ziarna. Ich bilans doprowadził do tego, co pojawiło się w napoju z miękkim smaku. Od tego czasu Lauder zdecydował, że jego produkt musi spełniać najwyższe parametry jakościowe.

Szkocki przedsiębiorca jest całkowicie skupiony na badaniu gusta zwykłych fanów whisky. Zachęcał ich do wyrażania swoich opinii na temat produktu. Zrobił to, aby dowiedzieć się, co jeszcze można poprawić w produkcji mieszanki słodu.

Z biegiem czasu, jego praca doceniana. We wszystkich rozgrywkach, w których marka ta była stroną, mógłby otrzymać wysokie nagrody.

Whisky Lauders – najstarsza marka napoju mieszanego ze Szkocji. Ze względu na jego jakość i smak niesamowity zdobyła uznanie na całym świecie.

Główne rodzaje whisky

Zadając whisky produkcja jest podzielony na trzy główne rodzaje:

  • Pojedyncze napój słodowy (Malt) – czysty słód jęczmienny bez jakichkolwiek zanieczyszczeń. To z kolei dzieli się na gatunki innych odmianach: kadziowane słód – słód różni się od różnych gorzelniach; Single malt – jedna gorzelnia, ale jest możliwe dodanie mieszanki słodu z różnych lat; Single cask – słód "jedna beczka". To bardzo rzadko jest rozcieńczany do standardowego twierdzy. To może być wyższa niż innych whisky.
  • Zboża (ziarna) – służy do wytworzenia mieszanki napoju. Tylko niewielka część tego typu jest sprzedawany jako czystego ziarna solidnym produktem.
  • Mieszana (blended) – jest produkowane ze słodu zboża i paszy przez zmieszanie.

Blended whisky Lauders wykonane kosztem słodu i ziarna. Elementy połączone oddzielnie: wiele rodzajów słodu (50 gatunków) i kukurydzy (około 4). Wyodrębnić wszystkie rodzaje whisky do mieszania musi wynosić co najmniej 3 lata.

Istotą mieszaniny jest użycie niedrogich whisky ziarna, usunąć produkt z wysoką wydajnością, a jednocześnie połączenie najlepszych właściwości produktów słodowych. Istnieją dwa rodzaje technologii mieszania:

  • Odmiany ziarna i whisky łączenia gniazd i inkubowano dzień. Preparat umieszczono następnie w pojemniku wykonanym z drewna dębowego, a po pewnym czasie mieszaninę napełnia butelek. Zatem napój niedrogie.
  • Dla lepszego i droższego whisky słodowej rodzaje produktu zmieszanego z ziarnem w naczyniach, które są przeznaczone do tego celu. Mieszaninę poddaje się starzeniu w beczkach dębowych przez co najmniej 6-8 miesięcy.

Przed napełnieniem butelki whisky przesączono, a temperatura czyszczenia – od +2 do + 10 ° C Do czasu koniecznego alkoholu twierdzy rozcieńczonej wody źródlanej. Jeżeli statek zawiera fragment, to jest wiek najmłodszego produktu.

produkcja whisky „Lauders”

Dawno, dawno otwarte szkocki biznesmen firma stała się ogromnym problemem z nową nazwą Macduff Międzynarodowego, ale to w żaden sposób nie wpływa na jakość produktów.

Proces produkcji rozpoczyna się od słodowania: skrining, czyszczenia, suszenia ziaren. Zostały one następnie moczone przez kiełkowania. To trwa około 10 dni. Kiedy kiełkujących trochę jęczmień, osuszono specjalny dym.

Słód miele się na mąkę i łączy się z gorącej wody ze źródła. Mieszaninę utrzymuje się w ciągu około 12 godzin, i dodaje się do drożdży. Kompozycję lewo na dwa dni.

Następnie destylację prowadzi się w kostki. Dodano również kilka odmian słodowy napój. Po tym wszystkim whisky jest butelkowane w oryginalnej formie. Unikalne naczynia szklane są również cechą tego szkockiego napoju.

Liczba a cena whisky „Lauders”

Celtic napój życia jest najbardziej pochwalnych opinii. I jest to uzasadnione. Dominujące kolory smaku – suszone owoce i kwiatowe nuty z ziaren zbóż. Blended Drink jest doskonałym digestif.

Doskonała kombinacja kosztów i jakości – marki produktu Lauders, whisky. jego cena nie jest zbyt wysoka. różni się on od 1,000 rubli lub więcej w przypadku butelki 700 g.

Takie wykorzystanie whisky w czystej postaci. Również oceni, że nie rozcieńcza się niewielką ilością wody lub dwóch kostek lodu. Napój jest po prostu idealny jako główny składnik do koktajli.

Wiele osób zgadza się, że najlepszym mieszane Malt Liquor – to Lauders, whisky. Odpowiedzi o nim więcej niż przychylny. Jeśli przechowuje się w temperaturze + 18-20 ° C, jest jego użycie ujawnia wszystkie jego dodatkowy smak.