158 Shares 1472 views

W kolorze mody piasku!

Teraz w modzie naturalne: od mebli do koloru włosów. A w tym ostatnim przypadku, trend zaczyna się nasilać. Coraz więcej kobiet decyduje się dzisiaj naturalne odcienie brązowe przebarwienia, takie jak kolor piasku, zdjęcie z których można teraz znaleźć na każdej stronie każdego magazynu poświęconego Farbowanie włosów w najmodniejszych kolorach sezonu. Istnieje kilka powodów.


Po pierwsze, jasnobrązowy odcień najbliżej naturalnych kolorach słowiańskiego włosy. Po drugie, to najlepiej nadaje się do farbowania włosów, który ukazał siwienie zamki. I wreszcie, po trzecie, kolor „młodych” dojrzałych kobiet, co cenią najbardziej. Istnieje kilka odcieni jasnobrązowego koloru. W tym artykule będziemy mówić o kolorze piaskowym, jak to miało teraz najbardziej popularne wśród odwiedzających salonach kosmetycznych.

Odpowiednie dla koloru piasku

A teraz pomówmy o co w tym kolorze. Reprezentuje barwy szeregu jasnobrązowy kolor. Można to określić jako światło jasnobrązowego popiołu. Wyobraźmy sobie słoneczną plażę z białym piaskiem. Jest to obraz unosi się przed moimi oczami, kiedy widzę kobietę z jej włosów farbowanych w tym wyjątkowym odcieniu. Miękkie i delikatne, kolor piaskowy jak ciepłym wiosennym słońcu. Dlatego nadaje się dziewczęta z ciepłym rodzaju wygląd. Z reguły są one brązowe, zielone lub niebieskie oczy, różowawe lub ciemna brzoskwinia kolorze skóry i brązowy, słoma, rude włosy. Włosy wygląda bardzo organiczne, naturalne. Nieodłącznym skutku „sun-bielone blond włosy.”

Plusy barwienie piaszczystą blond

W tym sezonie kolor piasku jest bardzo popularne. Kobiety są bardziej prawdopodobne, aby go wybrać do malowania. Istnieje kilka powodów:

  • Ten kolor – jeden z naturalnych odcieniach, dzięki czemu jest odpowiedni dla kobiet w każdym wieku.
  • Nie wymaga częstego retusz od regenerować korzenie nie są zbyt wyróżniać się na jej tle. Efekt „rozjaśnionych słońcem włosów„maskuje ciemne korzenie.
  • To nie wymaga wstępnej rozjaśniania włosów. Dlatego barwienia kolor piasku można uznać procedurę sparing do włosów.
  • Odcień przez długi czas utrzymuje się na włosach bez utraty jasności i indywidualność.
  • kolor piaskowy jest jaśniejszy odcień, a jak każdy lekkim tonem wizualnie „młodych” kobiety.

Pielęgnacja włosów po wybarwieniu

Po barwieniu na to napięcie, a po każdym farbowania włosów potrzebującemu dokarmiania i nawodnienie. Idealna baza do tego – specjalne maski z zawartością różnych olejków, a także zmniejszenie surowicy. Nie zapomnij użyć specjalne szampony i balsamy paszy dla włosów farbowanych z filtrem UV -. Będą one chronić włosy przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych i wypalenia.

Zatem, wielbłąd kolor włosów jest bardzo istotne w tym sezonie. Konieczne jest jedynie, aby wybrać odpowiedni odcień jego. Dbać o włosy, oddają swoje maski i witamin i mieć pewność, że przyćmić jej piękno, nawet najbardziej wykwintne piękno.