880 Shares 6895 views

Próbki oferty. Jak złożyć ofertę?

Głównym zadaniem na początku każdej firmy, a sama rozbudowa – do potencjalnych klientów świadomy faktu swojego istnienia w zasadzie i charakteru świadczonych pracuje usługi i tak dalej.

W tym przypadku jest to trudne do wykonania bez użycia ofert handlowych. Jak prawidłowo i skutecznie dokonać takiego odwołania, jak i kiedy ich używać – pytanie nie jest bezczynny.

Jak złożyć swoje możliwości klientów

Sekcja warunkowe rodzaje ofert handlowych na dwa rodzaje – podstawowe i ostateczne.

Wstępna propozycja – terminu ulega wątpliwości, że mówimy o pierwszym naborze do potencjalnego klienta. W zależności od wyników pierwotnego reprezentacji formułuje ostateczną ofertę. Oczywiście, fakt wysyłania takiego dokumentu zakłada pewną potencjalnego partnera reakcją pierwszego zastosowania. To może być aktywne rozmowy telefoniczne, spotkania twarzą w twarz lub pisemną odpowiedź na ofertę z ekspresji szczególnego zainteresowania w temacie komunikacji.

Początkowe odniesienie do potencjalnego klienta

W czasie mailing musi być przemyślane i opracowane próbek oferty handlowej dla każdej opcji leczenia. Wstępna propozycja jest napisane analogowy komunikacji podstawowej z potencjalnym klientem, kiedy o nim coś wiedzieć, a on zna swoje możliwości jest niczym. Wyzwaniem jest to, że w sposób zwięzły i dyskretny sposób zainteresowania potencjalnych użytkowników usług.

Oferta handlowa dla klientów – przedmiotem korespondencji masowej. listów biznesowych wysyłane są do szerokiej gamy spółki potencjalnych usługobiorców z podstawowych usług zastępstwa lub robót budowlanych.

Podstawowe zastosowania cechuje szereg zalet:

 • Opracowanie ofert handlowych dokonywanych na pojedynczej próbce, w przeliczeniu na grupy docelowej. Takie podejście zapewnia reklamę bez wysokich kosztów czasu i pieniędzy.
 • Szybko produkować szeroki zakres potencjalnych klientów – szybkie zawiadomienie o szerokim segmencie konsumentów o pochodzeniu nowej usługi lub nowego usługodawcy rynek.
 • Jest okazją do nawiązania bezpośrednich kontaktów z wielu klientów w jak najkrótszym czasie poprzez osobisty kontakt telefoniczny. Prawo do takiego kontaktu zapewnia wstępną obróbkę.

Jednak początkowa propozycja ma pewne wady:

 • Niemożność konkretną propozycją do klienta, które mogą być generowane tylko ze świadomością ich osobistych potrzeb i preferencji.
 • Większość wniosków wysłał nawet nie czytać klientów i iść do kosza. Jest na próżno spędzony czas i pieniądze.

Jeśli pięćdziesiąt wysłał listy zavyazhutsya związku z pięciu klientów – uważają ich działania udane. Prędzej czy później staną się one skuteczne.

Końcowy cytat

Propozycja ta różni się od pierwszego tym, że ma charakter ściśle określonym instrumentem do konkretnej osoby. Zazwyczaj, w kierunku drugiego podejścia jest poprzedzone:

 • Rozmowy osobiste jeden na jeden;
 • Podstawowym rozmowa telefoniczna.

To samo w sobie jest ważnym atutem. Staje się opcja „ogrzać” klient poszukuje dyskusji na temat konkretnych zagadnień i wyjaśnienia wzajemnego dalszych działań.

Opracowano kilka zasad, które mogą uczynić rejestrację ofercie najskuteczniejszym:

 1. Próbki oferty zostały opracowane na podstawie zebranych informacji na temat potencjalnego klienta, jego potrzeb w zakresie usług lub robót. Dlatego w pierwszej komunii powinny zostać poproszony przynajmniej w pierwszym przybliżeniu, w którym towary lub usługi przez klienta potrzeb, które go instrukcjami, aby zaakceptować ofertę współpracy, jakie cele to dąży, przyjmując ofertę, jakiego rodzaju informacje spodziewa się otrzymać.
 2. Wniosek tekście odwołania powinna mieć maksymalną określoną treść, to najlepiej wypracować kilka opcji do wyboru.

Oferta handlowa mieszana

Jest to najdoskonalsza forma wstępnego odwołania się do potencjalnego klienta. To wymaga rygorystycznego podejścia i wymaga wstępnego przygotowania. Konieczne jest, aby zebrać podstawowe informacje o firmie klienta:

 • zidentyfikować osobę do leczenia (leczenie do pierwszej osobie organizacja nie zawsze jest skuteczne, konieczne jest, aby obliczyć osobę zainteresowaną we wnioskach swojego profilu działalności);
 • zbierać informacje na temat głównych obszarów działalności przedsiębiorstwa, aby było jasne, do zainteresowania klienta w ramach partnerstwa;
 • jeśli to możliwe – w celu identyfikacji problematycznych kwestii przyszłego klienta, sortowania do swojego profilu odpowiednia specjalizacja i pre-wypracować kilka opcji możliwej wzajemnej współpracy.

Rozwinięte oferty handlowe tego typu leczenia są losowe próbki, wykazać powagę i zainteresowanie. Dobrze jest myśleć z wyprzedzeniem i zrobić próbki ofert handlowych dla każdego typu.

Jak złożyć ofertę

Aby móc sprzedać produkt lub usługę – jest sztuką. Zdolność do sporządzenia oferty cenowej na wykonanie robót budowlanych lub usług – jest ocena dowolnym poziomie umiejętności zarządzania, aby odnieść sukces.

Należy pamiętać, że ludzki mózg jest w stanie utrzymać nie więcej niż jedną dziesiątą otrzymanych informacji w ciągu dnia. W tym dziesiątej części i jest szansa na zainteresowanie klienta. Źle przygotowany projekt firma będzie prowadzić do straty czasu, pieniędzy i klienta.

Dziesięć zasad przygotowania udanej propozycji biznesowej

 1. Brzmienie korzyści. Propozycje zmian musi zacząć wskazując na korzyści, jakie klient będzie dostać przy zakupie produktu lub usługi. Aby to zrobić, trzeba zrozumieć, jakie problemy klienta i zwracać uwagę na możliwość, aby usunąć lub wygładzić wpływ.
 2. Zidentyfikować korzyści, jakie otrzyma klient współpracować. 6-8 określić korzyści, nawet pozornie fantastyczna, i umieścić je w jednym zdaniu w kolejności przyznanego im znaczenia.
 3. Wskazanie wyjątkowości. Potencjalny klient musi natychmiast zrozumieć, że tylko oferta usług może rozwiązać wszystkie swoje problemy, zaproponowano usługę lub produkt unikatowy.
 4. Nie masz dla nas, a my jesteśmy dla Ciebie. Nie powinniśmy chwalić się, należy zwrócić uwagę klienta użytkowego – nie jest zainteresowany w swoich korzyści, a ich własnych problemów.
 5. Sprzedać pożądanego rezultatu. Relatywnie rzecz biorąc, sprzedaż nie jest wędka, a przyjemność wędkowania i rekreacji na świeżym powietrzu.
 6. Twój klient – najlepszy. Konieczne jest, aby przekonać partnera w jego wagi i znaczenia.
 7. Dowody. Najbardziej przekonująca reklama – pozytywne opinie od innych klientów.
 8. Budowanie sekwencji działań. Klient musi wiedzieć dokładnie sekwencję działań na zakup towarów i usług. Brak „męty” i niejasności.
 9. Wcisnąć. Trzy dni po tym jak twój klient rozmowa całkowicie zapomnieć o tobie, więc trzeba delikatnie zachęcić go do podjęcia natychmiastowych działań.
 10. Czytelność. Pomyśl o tym, jak złożyć ofertę, więc było krótkie, pouczające i bardzo specyficzny.

Próbki o ofercie

Ściśle mówiąc, aby podać konkretne przykłady bardziej szkodliwe niż pomocne. Nawiązując do potencjalnego klienta, trzeba wziąć pod uwagę swoje obawy i potrzeby, a ich możliwości.

Oferta handlowa dla realizacji robót lub świadczenia usług nie powinno być pewne wspólne błędy.

Błąd pierwszy – nie może być pewien, że klient nie będzie czytać długi list. Jeśli udało się go zainteresować w pierwszych kilku zdaniach – skończysz czytać. Pomoc i przypis „PS” na końcu tekstu, to, o dziwo, również przeczytać w pierwszej kolejności, a powinno być również interesująca.

Błąd drugi – niewolniczo przestrzegać reguł gramatycznych. Tekst listu najlepiej jest pisać w stylu konwersacyjnym, ale bez żargonu.

Błąd trzeci – dać odbiorcy powód nie czytać list. Potrzebne interesujący wejście aż szokujące.

Błąd czwarty – twierdząc, że dany produkt jest najlepszy, nie dostarczają dowodów na to w formie opinii i zaleceń.

wniosek

Jest to niemożliwe, aby lekceważyć znaczenia prawidłowo przygotowanie i prezentację ofert handlowych. Sukces organizacji zależy od tego kroku, szczególnie na początku. Próbki ofercie są łatwe do znalezienia, ale należy pamiętać, że muszą być zindywidualizowane i skonkretyzowana przez klienta. Powodzenia!