772 Shares 8716 views

Jak nawijać włosy na żelazka do włosów? łatwy

Piękna elastyczna Vologne jest zawsze cena. Po pierwsze, wyglądają imponująco, a po drugie, będzie idealny na każdą okazję. Jeśli nie masz okrągłą lub stożkowy curling, ale tylko żelazo, pewny, to pomoże Ci dokonać piękną fryzurę z lokami! I te zamki nie będzie niczego przyznać, loki, zwinięty na kleszcze! Ale jak na wietrze włosy na żelazka do włosów?


Na początku trzeba przygotować wszystko, co możemy być użyteczne. Są to:

1. żelaza włosy.

2. Środki ochrony termicznej włosów.

3. mus lub strumień loki.

4. Grzebień do włosów (masa i dla przecinania smukły).

Przed rozpoczęciem należy przygotować sobie włosy. Aby to zrobić, trzeba umyć włosy szamponem i balsamem dla łatwego czesania. Jeśli czas na to pozwala, to można dokonać dowolną maskę na włosy. To daje im blask i witalność. Pamiętaj, aby wysuszyć włosy również tak, że są one całkowicie suche, ponieważ mokre więcej szans na oparzenia.

Gdy włosy są myte i suszone, konieczne jest, aby je rozdzielić. Aby to zrobić, należy użyć grzebień do przecinania – podzielić włosy w następujący sposób: zebrać włosy w wysoki kucyk, i wyciągać nici, które są najbliżej szyi. Ponadto, gdy włosy są zwinięte, wyciągnąć następną kondygnację, przenosząc się do góry.

Podczas gdy robisz te wszystkie zabiegi, lokówki ogrzewany. Przez czas przygotowania loki, ona rozgrzewa. Nałożyć na włosy pierwszym zabezpieczeniem termicznym, następnie piankę (można na ogół nie stosuje się, ale tylko na koniec posypać z lakierem). Następnie trzeba wziąć zamek (pamiętaj, że cieńsza nić, tym bardziej wspaniały jest cała fryzura), aby ustalić na curling jak najbliżej do korzeni i włącz go, przesuwając w dół, tak jak robi loki z nożyczkami na streamer. A więc pasmo po paśmie.

Po tym, gdy wszystkie włosy zakręcony, loki trzeba demontować swoje ręce (to daje naturalne włosy) i mżawka z wszystkimi lakieru mocnego utrwalenia. Jeśli twoje włosy nie jest łatwo perms, można użyć piankę i lakier wspólnie, tj, do curlingu musem i lakier muszą ustalić wynik.

Nie denerwuj się, jeśli pierwsza próba nie działa, to naprawdę nie jest tak prosta, tutaj jest to konieczne, jak mówią, aby uzyskać rękę. W rzeczywistości, gdy wiesz, jak nawijać włosy na żelazka do włosów, można zauważyć, że jest to bardzo wygodne! Mając tylko jeden żelaza włosów można robić różne fryzury.

Istnieje kilka tajemnic, które pomogą zrobić dokładnie te loki, które chcesz! Jeśli ślizgać włosy szybko, wtedy otrzymujemy bardziej bujne loki, jeśli wolno – bardziej elastyczna. Jeśli trzymać lokówkę poziomo, wtedy otrzymujemy romantyczne fale, a jeśli pionowy, a następnie – ośmielając spiralę.

Curling Curling jest całkowicie zależny od wyboru curling. Firma Gama produkuje różne modele, które są idealne dla każdego rodzaju loków. żelaza włosów do włosów Gama tytanu lub powłoki turmalin (powłoka turmalinu cząstek). Dzięki niemu nie będzie miał takich problemów jak nawijać włosy na żelazka do włosów. On radzi sobie z tym zadaniem!

Trochę cierpliwości i wysiłku, i piękne loki na imprezę lub randkę będzie gotowy. Mamy nadzieję, że artykuł dał odpowiedzi na pytanie, jak nawijać włosy na żelazka do włosów.