246 Shares 5927 views

Harbour Island, Bahamy: zdjęcia i opinie

Harbour Island znajduje się na północno-wschodnim wybrzeżu Eleuthera. Możemy śmiało powiedzieć, że jest to perła Bahamów. Ponadto była zamieszkana przez port jeden z pierwszych. Tutaj można w pełni zanurzyć się w świecie tropiku i dźwięk na Morzu Karaibskim. Chociaż ta część Bahamów zostało opanowane przez długi czas, na Harbor nadal szybko się rozwija przemysł turystyczny. Gdzie można znaleźć wiele atrakcyjnych hoteli, restauracji, atrakcji turystycznych i innych miejsc do rekreacji.

miejsc

Koniecznie odwiedź Dunmore Town – to małe miasteczko na Harbour Island, które mogą zostać pominięte w mniej niż godzinę, i cieszyć się spektakularne widoki. Większość turystów podziwiać Loyalist dom, który został zbudowany w 1797 roku, jeden imigrant ze Stanów Zjednoczonych. Zaleca się również, aby odwiedzić świątynię St. John i Kościół Metodystyczny Wesley, którzy od setek lat są wiernie zarówno turystów i mieszkańców. Można również udać się do rynku słomy, podziwiać niezwykłe pamiątki z lokalnych artystów i zyskać niezwykle smaczne owoce i owoce morza.

Harbour Island (Bahamy) słynie z różowych plaż. Dzięki maleńkich cząstek otwornic, piasek staje się ładny fioletowy fala. Te małe małże znajdują się w dużych ilościach w wodach przybrzeżnych.

Port – jest to również popularne miejsce na świecie do nurkowania i snorkelingu.

plaże

Odwiedź Bahamas – marzenie każdej osoby, zwłaszcza wśród dziewcząt. To miejsce jest bardzo często odwiedzanym przez nowożeńców. Jest cichy, wygodny, cichy i bardzo miły. Przyroda na wyspach jest naprawdę wspaniałe. A dla fanów sportu rekreacji jest najczystszym miejscem do nurkowania. Jednak szczególną uwagę należy różowy plaża na Harbour Island (Bahamy). W niektórych źródłach nazywany jest plaża Różowe Piaski.

Ten tytuł przyszedł dzięki pokruszonych muszli, muszle, które mają jasny różowy lub czerwony kolor. Te pociski są nazywane otwornice. Tak duża koncentracja organizmów jednokomórkowych na dnie rafy i jaskiniach na dnie oceanu. Także w pobliżu wybrzeża można zobaczyć ogromną ilość czerwonego korala. Cząstki otwornic raf i mieszane z piaskiem. Z tego obszaru plaży dostaje niezwykły odcień. Harbour Island (Bahamy) z tego powodu jest najbardziej popularne wśród turystów. Ale reszta nie można nazwać tutaj tani. Ale powody, które są również dostępne.

Plaża jest zawsze w idealnym stanie. Dzięki raf koralowych, które chronią wybrzeże z najazdami fale na wybrzeżu Atlantyku, nie ma odpadów. Piasek jest zawsze czysta, gładka i miękka. On jest wygodne do opalania, biegać, skakać, i można bezpiecznie pływać. Na plaży rośnie ogromną liczbę drzew palmowych, z uwagi na to zawsze jest miejsce, gdzie można ukryć się przed palącym słońcem. Nurkowie są bardzo szczęśliwy jako Harbour Island (Bahamy) jest uważane za idealne do nurkowania. Woda w tej dziedzinie jest bardzo czyste, można zobaczyć każdy zakątek dna morskiego.

Specjalistów i miłośników zanurzenie w wodzie z całego świata specjalnie tu w poszukiwaniu przygody. Plaża zyskuje taką popularnością, że wiele gwiazd show-biznesu idą do Harbour Island (Bahamy), aby odpocząć, cieszyć się pięknem tropikach. Niektóre gwiazdy są tak podziwiał te plaże nawet zakup nieruchomości tutaj. Spacerując po mieście można zobaczyć domy Keith Richards, Robina Uillyamsa, Syuzan Serendon. Na łamach magazynów mody często mogą zobaczyć piękne modele na tle słonecznej plaży. W większości przypadków są one fotografowane go na plaży Różowy Sands Beach.

Turysta na notatki

Jeśli zdecydujesz się na odpoczynek na Bahamach, a następnie rozważyć, że korzystny okres w tych miejscach – od września do maja. Ponieważ Harbour Island (Bahamy) jest coraz bardziej popularny, biznes hotel i ośrodek rozwija się bardzo szybko. Ogromny wybór hoteli, dzięki czemu można łatwo wybrać, co lubisz najbardziej. Kupujący na pewno trzeba zajrzeć do lokalnych sklepów, w celu uzyskania najbardziej niesamowite pamiątki. Na Harbour Island, lokalne władze ściśle monitorować jego rozwój gospodarczy. Oni ustalać własne ceny tu i ściśle je kontrolować. W związku z tym, wartość drobne upominki i inne prezenty są dość niskie. Pamiątki przywiezione z Bahamów, znany z jego niezwykłe magiczne. To natychmiast przynosi swego rodzaju „morza” nastrój w domu.

różowy cud

Z nieznanych powodów, największe stężenie otwornic można go znaleźć na Bahamach. Jednokomórkowe mieszka pod koralowców. Spośród wielu tysięcy gatunków tylko kilka przedstawiciele mają tak bogatą czerwonawo-różowy kolor. Na Bahamach, można w wielu miejscach tego żywego organizmu. Więc co jest tajemnicą dlaczego coquina ogromna liczba przypada dokładnie na Harbour Island (Bahamy)? Zdjęcia nie mogą jeszcze w pełni przekazać całą egzotykę tego miejsca. Faktem jest, że tutaj do brzegów otwornic lud przynosi specjalny kurs.

streszczenie

Ponad 700 wysp i raf koralowych w połączeniu Bahamach. Wiele miejsc nawet nie zapoznał. Spokojnej i zacisznej raj samotności może znaleźć nikogo. Od ośrodka staje się coraz bardziej popularne co roku. Karaiby plaże są coraz bardziej sfrustrowani i zamieni się w najbardziej pożądanych miejsc. Pierwsze miejsce w popularności, oczywiście, zajmują różowych plaż portu. Wielu podróżnych i koneserów piękna są skłonni wydać swoje oszczędności, po prostu cieszyć się tym egzotyczne. Wszyscy znani fotograficy i modele preferują zdjęcia do filmu tutaj, wśród luksusowych szmaragdowym Karaibach. Tysiące bogatych turystów rocznie odwiedzić Harbour Island (Bahamy). Wycieczki tutaj nie są tanie, ale wrażenie pozostaje na całe życie.

Jak się tam dostać

Wyspa różowy piasek w przybliżeniu o długości 5 km. Wykazy najlepszych plaż – Pink plaża jest prawie zawsze miejsce wiodącym. Oczywiście, po raz pierwszy to lepiej nie iść na Bahamy (port). Wycieczki oferowane są w tych miejscach dość często. Ta podróż będzie pouczające i zabawne. Najczęściej organizatorzy turystyczni przemyśleć trasach wycieczek. I na Harbour Island jest coś do zobaczenia. Po leżącego na piasku przez cały dzień, też, prędzej czy później się nudzić, nawet gdy piasek jest różowy. Aby dostać się do tych miejsc, trzeba najpierw lecieć do wysp Nassau. Stamtąd promem do portu. Tu można zatrzymać się w najlepszych hotelach, takich jak, na przykład, Różowy Piasków powierzchnię 8 hektarów. Ten hotel pozwoli Ci w pełni cieszyć się pięknem wakacje.

Porady i komentarze


Co zrobić, wczasowiczów, którzy są na tyle szczęścia, aby odwiedzić Harbour Island (Bahamy)? Opinie są bardzo ważne. Czytając je, z góry można dokonać obiektywnej widok na nadchodzące wakacje. Poniżej znajdują się wskazówki z patronów tych okręgach niebieskich.

Jako turyści zobaczyć każdy zakątek Bahamów, można pływać na promie i zatrzymują się na większości obszarów „dzikich” Bahamów. Oprócz plaży trzeba odwiedzić wyspę Eleuthera. Według turystów, a jego głównym duma jest „pudełko szkło”. Nazwa nadana skalistym pasie szerokości 10 metrów, która oddziela Morze Karaibskie i Ocean Atlantycki. Jeśli zdecydujesz się tam trzeba wziąć pod uwagę pogodę ostrożnie. Fale Atlantyku może być dramatycznie spieszyć i niesie ze sobą nie tylko ludzkie życie, ale także pojazdy. Ze względu na okresowe burze są często postrzegane zniszczonych dróg, które od czasu do czasu naprawy.

Turyści podziwiali o tym mówić na lewym brzegu jest naturalną depresję, z której woda podnosi się w czasie. Jest to szlagier.

Turichsty uwaga uwaga jest kolejnym niezapomnianym miejscem na wyspie Eleuthera – Cave Priest. Na początku 18 wieku, w tym miejscu ludzie osiedlili. Według legendy, był wrak, który uderzył europejskich marynarzy. Wśród ocalałych był ksiądz, który ofiarował modlitwy, a ponieważ to miejsce jest uważane za święte i czyste.

W Dunmore Town szczególnej uwagi, w opinii turystów następujące budynki zasługi – starym młynie cukru, starego więzienia, zbudowany w 18 wieku, stoczni i letnia rezydencja gubernatora Bahamów.

Harbour Island – idealne miejsce na miesiąc miodowy


Jeśli jesteś zmęczony od zgiełku miasta, lub lubisz spokojnej i zacisznej wakacje, Harbour Island – to jest to, czego potrzebujesz. Nie ma prawie żadnego miejsca dla głośnych stron. Można korzystać tylko jedność z morza i natury lub romantyczny pobyt z jego drugiej połowie. A dla tych, którzy jeszcze jedno, to wyjątkowa okazja, aby zrobić pyszne oświadczyny. Bardzo często można zaobserwować pary, którzy przyszli świętować kilkunastu latach życia razem. Wyspa zachęca swoich gości do życia zdrowego stylu życia, ćwiczenia, pływać w czystych wodach Morza Karaibskiego. To jest miejsce, gdzie można wypełnić swoje zdjęcia, niezapomniane obrazy.

Będziesz lewo z mnóstwem wrażeń po wakacjach na Bahamach. Miejscowi ludzie są bardzo przyjaźni i gościnni. Podczas wędrówki po okolicy, to na pewno znajdziesz coś wyjątkowego i niepowtarzalnego.