611 Shares 8653 views

reklama audio w metrze

Każdy mieszkaniec północnej stolicy stale do czynienia z koniecznością podróżowania metrem. W takim dużym mieście jak Petersburg jest koniecznym środkiem, ponieważ Odległości są świetne, a jeśli nie dla podziemia, bardzo niewiele osób będzie mieć czas, aby, na przykład, do pracy na czas.


Reklama w metrze – nie jest zjawiskiem nowym. Jedną z możliwości reklamy w metrze jest reklama dźwiękowa. słychać schodzili lub dzieje się na schody ruchome w metrze, lub (rzadko) w samych samochodów. Ożywiona debata na temat tego rodzaju reklamy były niedawno, a teraz nie ma jednej opinii w tej sprawie, jak uzasadnione i zgodne z prawem jest umieszczenie tego typu reklamy. Wydawałoby się, że zwykła reklama w metrze, nie tak proste, a teraz tłum niezadowolonych ludzi zazwyczaj zwracają się do władz do wyeliminowania obsesyjno narzędzie marketingowe.

W rosyjskim ustawodawstwem istnieje wzmianka o zakazie reklamy przy użyciu pojazdów. Ale co zrobić z ruchomych schodów, ponieważ nie stosuje się do pojazdów. Oczywiście, możliwe jest, przez długi czas, aby spierać się o to, ale sytuacja ta zmieni się niewiele, a jeśli chcieli niezadowolony reklamy niezadowolenia nie wystarczy, trzeba mieć określoną liczbę ludzi, którzy są w stanie wpływać na problem, ale tak wielu ludzi nie.

Być może jednym z powodów, dla ubogich stosunku do dźwięku jest słaba jakość dźwięku, spoty reklamowe umieszczane na schody? Jest to nie tylko nachalne głośny głos, ale sama treść może być zabawa drażnić ucho. Wcześniej sądzono, że najbardziej przekonujące reklamy – telewizja, ale stopniowo kwestia ta stała się rozwiązywalne ponieważ wszyscy mają biurka, które można wyłączyć dźwięk lub po prostu sprawiają, że objętość ciszej. Ta sztuczka nie przejdzie z reklamą dźwiękową – pasażerowie w metrze nie jest możliwe, aby pozbyć się natrętnych ofert reklamowych, które są dystrybuowane bezpośrednio pod uchem głośnika na schody, na przykład. Jest to szczególnie smutne, jeśli nie jest gadżet, który może zagłuszyć dźwięk reklamy. reklama audio na schody niebezpieczne dla dzieci i osób starszych, jak może odciągnąć od zejścia na schodach, powodując ludzie mogą doznać obrażeń.

O złe strony mówiono, teraz jest to możliwe i dobre wspominając. Tak więc, wysokiej jakości dźwięk reklama może być przydatna. Wszystko zależy od podejścia do wyboru agencji reklamowej, która zajmuje się projektowaniem reklamowym.

Wiadomym jest, że percepcja słuchowa rozwija od dzieciństwa, dzięki niemu możemy nauczyć się mówić. Okazało się, że 66% ludzi postrzega reklamę dźwiękową. Ale rozprawa może się pocić, jeśli nadal będzie wpływać na hałas lub wysokich dźwięków, jak ludzkie ucho jest w stanie przyzwyczaić się do pewnego dźwięku, więc reklama audio wymaga specjalnego podejścia do projektowania. Najlepiej jest postrzegana odmierzoną go (myślę o pietruszki – głos w reklamie musi mówić „z uczuciem, naprawdę, z układem”), prędkość dźwięku, słaba dykcja – to wszystko nie prowadzi do sukcesu kampanii reklamowej. Należy również zwrócić uwagę na różnice między przemienny brzmi – jeśli na początku jest trochę cicho i nagle staje się trochę ostrzejszy (do koniecznego stopnia), wówczas osoba nie może jedynie zwrócić uwagę na reklamy, ale również, aby go zapamiętać. Najprostszym przykładem chwytliwe reklamy dźwiękowej jest producentem reklamy Coca-Cola, melodia, która wie, zarówno dorosłych jak i dzieci na całym świecie.

Warunki należytego wykonania handlowej – 1-2 dni po otrzymaniu zlecenia. Cena będzie zależeć od stopnia pilności, jakość (wiele głosów, że wyrównanie podłoża muzyka) i liczba audycji (od 1000 rubli za jedną transmisji). Minimalne zamówienie Petersburgu, zwykle – 5 powtórzeń. reklama dźwięk nie jest nadawany na stacjach Awtowo Diewiatkino, wędkarstwo, Stara Wieś, Krestovsky Island, Chkalov, sport.