861 Shares 5462 views

Jak wybrać fryzurę.

W każdej kobiety, niezależnie od wieku, mieszka aktorka, kto chce przymierzyć kilkunastu obrazów, zmieniając stale, ale w tym samym czasie pozostała taka sama. Oczywiście, aby osiągnąć ten efekt, gwałtowna zmiana wizerunku może być za pomocą różnych akcesoriów na ubrania, makijaż śmiałych i nietypowych. Ale nie każdy z nas może sobie pozwolić, aby zmienić ubranie w zależności od nastroju i jasny make-up i wszystko może zamienić się w uroczej trochę twarz ponurą i wulgarnej twarzy Indianina z farbą wojny.

W rzeczywistości nie są bardziej skuteczne, a co najważniejsze, bardziej przystępny sposób, aby zmienić obraz – wystarczy zmienić długość, kształt i kolor włosów. Ale przed podjęciem tej ważnej imprezy, trzeba dokładnie wiedzieć, jak wybrać fryzurę, która jest właśnie dla Ciebie. Aby to zrobić, trzeba dowiedzieć się, rodzaju włosów i kształtu twarzy, co jest czynnikiem decydującym o wyborze fryzury.

Jak dobrać fryzurę według kształtu twarzy.

  • Średnicy owalu twarzy. Forma ta jest uważana za blisko do ideału, a więc nadaje się do praktycznie każdej formie fryzury. Ale doświadczeni specjaliści ostrzegają, że nawet w tym przypadku konieczne jest, aby wziąć pod uwagę indywidualne cechy, jak samo nie dzieje owali. Analizować co tworzą bardziej podobne do Ciebie – wydłużony owal lub lekko spłaszczone, stojąc między koła i owalu. Do pierwszego typu owal twarzy główny problem – lekko „skracanie” nadmiernie wydłużone linie. Z tego zadania doskonale radzić sobie grzywkę. Jednak każda twarz wydłużona równoległe pasma w tym przypadku absolutnie iskolyucheny, jak dadzą mu długość nawet bardziej wizualny. Właściciele spłaszczonego owalu, a także zastanowić się, jak wybrać fryzurę, możemy polecić lekkie nici, lekko zakręcony ku twarzy i asymetryczne (ale w żaden sposób nie bezpośrednie) grzywka.
  • Ø trójkątna twarz. Głównym problemem w tym przypadku staje się zbyt wskazał dolną część twarzy i dość wysokie kości policzkowe i czoło. Aby zrównoważyć ich związek, mistrzowie polecają skośne grzywki pożegnanie nieznacznie malejącej w jednym oku lub asymetrycznej fryzury, które mogłyby odwrócić uwagę od proporcji twarzy.
  • Średnicy prostokątna powierzchnia. Podstawową zasadą dla tych dziewcząt, którzy chcą wiedzieć dokładnie, jak wybrać fryzurę dla kwadratowej twarzy kształtu – jak można z miękkimi liniami i jak najmniej strukturyzacji. Maksymalna możliwa wielkość w brodę, miękkie loki i wystarczające – to wszystko będzie wygładzić bardzo ostre rysy i pomaga nadać wygląd kobiecości. Nie rób Fryzura z prostych zamków wzdłuż twarzy, a także skrót, pozostawiając dużą część otwartej twarzy.
  • Ø okrągła twarz. Aby wybrać fryzurę, która jest odpowiednia dla tego typu osoby jest dość prosta. Pozostawić czoło miarę możliwości otwartej pokrywie dolnej twarzy z zamków lub zamków, należy maksymalną ilość górze, wyciągając głowę w ten sposób wizualnie – a efekt przekracza wszelkie oczekiwania.
  • Ø kwadratową twarz. Podstawowe wymagania dla właścicieli twarzy włosów tego typu – wygładzające nadmiernego „geometricity twarz”, unikając zbyt oczywiste zaokrąglenia. Aby osiągnąć ten efekt najłatwiej za pomocą falistych loki lub małe loki. Jeśli curl od natury proste włosy na codzień nie działa, można stworzyć trójwymiarowy wielowarstwową fryzurę.

Oczywiście, jest to najczęstsze zalecenia bardziej jako szczegółów na ten temat można uznać jedynie we współpracy z profesjonalnym pana, który udzieli wskazówek, jak wybrać fryzurę, opiera się nie tylko na kształt twarzy, ale także od specyfiki włosów (kręcone, proste cienkie lub grube).