838 Shares 6132 views

Smartphone LG G3 Stylus: opinie klientów

LG G3 Stylus, których opinie rozsianych po całym Internecie, staje się bohaterem naszej dzisiejszej recenzji. Co można krótko powiedzieć o modelu smartfona? Flagowy projekt był dobry, ale farsz sprzętu i ocenić wydajność najwyższy wynik jest mało prawdopodobne, aby odnieść sukces. Możemy powiedzieć, że jest gdzieś na poziomie średnim, dobrze, lub nieco powyżej średniej, ale tylko w ten sposób, a nie inaczej. Platforma sprzętowa obsługuje użycie specjalnego urządzenia, zgodnie z którymi LG G3 rysik, która dokonuje przeglądu zostanie zapisany na końcu artykułów i otrzymał odpowiednią nazwę. Cóż, nadszedł czas, aby przejść od słów do czynów i na początku widzimy jakie cechy mogą nas (lub co najmniej proszę) to urządzenie zaskoczyć.


Dane skrócie

W przypadku, gdy urządzenie jest rodzina System operacyjny ukryty „Android” w wersji 4.4.2. Jest wśród publiczności Internet jest znany bardziej jako „Kitkata”. LG G3 Stylus D690, który już opuścił urządzenie opinie wielu nabywców należy do kategorii smartfonów. Aby korzystać z sieci komórkowej, trzeba budować na karcie SIM, wstępnej obróbce według standardu MicroSIM. Zgodnie z oczekiwaniami, istnieje możliwość pracy w pasmach GSM jak i UMTS. Do przesyłania danych z dużą prędkością są obecne standardy GPRS, EDGE, HSDPA. moduł LTE nie działa w sieciach komórkowych czwartej generacji jest nie możliwe. Urządzenie obsługuje korzystanie z dwóch kart SIM.

pamięć

Pojemność skokowa krótki (RAM), pamięć 1 Gb. Część z nich jest zarezerwowana dla utrzymania systemu operacyjnego. Jednakże, 1 GB wystarczająco często wystarczy, aby z powodzeniem używać smartfona nawet w multi-mode. Wszelkie problemy związane z funkcjonowaniem tego kryterium powinna powstać. LG G3 Stylus D690, opinie o urządzeniach, które pozostawiają fanów systemem „Android” system operacyjny jest wyposażony w osiem gigabajtów pamięci długotrwałej. Jest ona zarezerwowana dla przechowywania danych osobowych właściciela smartfona. Może to być informacja multimedialnych wszelkiego rodzaju, w tym wideo, muzyki, tekstu i zdjęć. Rozszerzyć pojemność pamięci może zostać osiągnięty za pomocą zewnętrznego formatu przechowywania microSD. Kompatybilny rozmiar karty pamięci o pojemności do 32 GB.

wymiary

W przestrzeni trójwymiarowej rozmiary telefoniczne są 149,3 (wysokość) przez 75,9 (szeroki) (10,2) mm grubości. Waga LG G3 Stylus Podwójny D690, opinie, których nie są bardzo różne, równej 163 gramów.

Bezpieczeństwo i autonomiczne działanie

Specjalne urządzenia zabezpieczające przewidziane w telefonie. Materiały wodoodporne, do wytworzenia urządzenia nie jest używana, to samo odnosi się do filtrów pyłowych. Jako źródło jednostkowej pojemności akumulatora wbudowanego akumulatora 3000 mA na godzinę. Producent nie ma konkretnych danych odnoszących się do czasu pracy nie powoduje w różnych trybach. Teraz nadszedł czas, aby mówić o ekranie urządzenia.

pokaz

Przekątna LG G3 Stylus Podwójny (przeglądy gadżet pozwala sprawiają, że pozytywna ocena) jest 5,5 cala. W tym przypadku obraz wyświetlany jest w rozdzielczości 950 przez 540 pikseli. Ekran Matryca utworzona na technologii IPS. Dzięki temu otrzymujemy urządzenie do odczytu tekstu, z którego będzie można w każdych warunkach, każda ilość czasu, właściciel urządzenie oczy będzie zmęczony na minimum.

Wiadomo, że IPS matrycy zmniejsza zmęczenie oczu, dzięki czemu prawie bez psucia wizji. Maksymalny efekt takiego składnika jest widoczna w nocy czytania ekranie telefonu komórkowego. Gęstość – 200 pikseli na cal. Czujnik światła w trybie offline. Sugeruje to, że funkcja automatycznej regulacji poziomu jasności ekranu nie działa. Ekran dotykowy typu pojemnościowego obsługuje możliwość skalowania obrazu z wykorzystaniem „multi-touch” i wyświetla 16 milionów kolorów.

„Iron”, a aparat

Jako wypełnienie sprzęt wbudowany w chipset telefonu inteligentnego z czterema rdzeniami, które działają z częstotliwością zegara 1,3 GHz z. Jeśli mówimy o module kamery, główny ma rozdzielczość 13 megapikseli.

Smartphone LG G3 Stylus, które pojawiły się opinie wkrótce po premierze urządzenia na arenie międzynarodowej urządzeń mobilnych sprawia wspaniałe obrazy w tym dzięki ostrości auto na obiekcie. Dla właściciela telefonu dostępnego wideo i można używać lampy błyskowej przy słabym oświetleniu LED.

Z przodu kamera wypadła gorzej. Jej rozdzielczość – 1.3 megapikseli. Aby być uczciwym, smartfon LG G3 Stylus D690, których opinie są dostępne na oficjalnej stronie producenta, w związku z tym będzie słabszy niż w tym samym „Lyumii 640”. Firma nie miała odwagi, aby zadowolić miłośników selfie potężne strzały modułów. Moglibyśmy podnieść co najmniej do 2 megapikseli, ale jakoś tego nie zrobił. Zestaw funkcji jest dość standardowe dla kamer. Istnieje, jak się spodziewano, cyfrowy zoom, znaczniki geograficzne, ale stabilizacja optyczna całej listy Chciałbym podkreślić szczególnie.

Komunikacja i interfejsy

Telefon LG G3 Stylus (komentarze o nim zostanie lewej świetle powyższych cech) ma dobry zestaw modułów komunikacyjnych. Wśród nich są, na przykład, Wi-Fi, pracujący w trzech zakresach (b, g, n), i "Bluetooth" czwartej wersji. Nawigacja w przestrzeni odbywa się za pomocą technologii GPS.

port podczerwieni, zgodnie z oczekiwaniami, nie. Z pomocą standardowego portu MicroUSB Smartphone można synchronizować z komputerem PC lub laptopem. Do słuchania muzyki w słuchawkach lub komputer podłączony zestaw słuchawkowy stereo posiada specjalne złącze o rozmiarze 3,5 mm.

reszta

Oprogramowanie zawiera zainstalowanego odtwarzacza multimedialnego dla poszczególnych plików, radio analogowe. przedstawiony obudowa form factor „monoblok”, klawiaturę – typ ekranu. Można go używać z rysika. Zestaw czujników zawiera akcelerometr oraz żyroskop. Cena tego telefonu wynosi 13000 lub więcej (w zależności od wersji).

wygląd

Jednym z modelu bestsellerowej było kolory smartphone LG G3 Stylus D690 Czarny, opinie tylko potwierdzić ten fakt. Ale co to urządzenie w ogóle, bez względu na kolor? Na pierwszy rzut oka to absolutną kopią poprzedniego lidera, G3. Tak, to jest z myślą obsługiwane inżynierów i projektantów, choć pewne różnice między tymi dwoma modelami są dostępne. Do najnowszej generacji pojazdów koreańskich charakterystyka pokrywy przedniego panelu poprzez zastosowanie szkła bezpiecznego. Wkładanie samo z logo firmy jest dostępna tylko w dolnej części.

Powiedzieliśmy, że istnieją pewne różnice pomiędzy modelem LG G3 i G3 rysika. Jeśli mówimy o nich szczegółowo, możliwe jest, aby zwrócić uwagę na tylnej pokrywie urządzenia. Przedmiotem naszej dzisiejszej przeglądu, nie znajdzie się okno, które jest zgodne z poprzedniego flagowego dla użyciem autofokusa laserowej. Ponadto, jeśli spojrzeć na blok klawiszy nawigacyjnych uważnie, można znaleźć pewne różnice istnieją.

Dolny koniec

Załatwił złącza interfejsu. Jest to port microUSB, który służy do synchronizacji ze smartfonem lub przenośnego komputera osobistego, a do ładowania urządzenia. Również tutaj nie jest standardowym 3,5 mm jack, który jest niezbędny do podłączenia przewodowych słuchawek stereofonicznych lub komputera. Cel może być różny – od muzyki i ścieżek dźwiękowych w filmach i filmy aż do możliwości korzystania radio analogowe. W tym ostatnim przypadku, słuchawki będą odgrywać rolę anteny, bo bez nich odbiornik całkowicie odmawia pracy. Choć nie jest to zaskakujące.

Górny koniec

Bardzo interesujących projektantów przyszedł do tej części telefonu. Tutaj możemy znaleźć okno, że wielu użytkowników do podjęcia lokalizacji czujnika podczerwieni. Ale fakt, że ten telefon jest po prostu nieobecny. Oznacza to, że okno jest częstym elementem wystroju wnętrz, a także wszelkie obciążenia funkcjonalne nie powinno być. Jest położone w pobliżu gniazda, w których można wstawić rysika. Nawiasem mówiąc, na przeciwległych końcach znajdują się jeden mikrofon, przy czym znajdują się one w zasadzie na tej samej linii.

tylny panel

Jeśli zdjąć tylną obudowę, w której można znaleźć złącza do instalacji karty SIM. Jak wspomniano wcześniej, są zainstalowane dwa kawałki. Ponadto, znajduje się port do wkładania dysku zewnętrznego. Aby to zrobić, należy wyciągnąć akumulator nie jest konieczne, ale telefon nadal będą musiały ponownie uruchomić po transakcji. Dopiero po tym, że jednostka będzie działać stabilnie.

Nie raz w swoich opiniach z właścicieli telefon powiedział, że mimo tej wielkości ekranu, urządzenie jest bardzo wygodny w użyciu. Co jest powodem tego, bo wiemy, że smartfony wyposażone w wyświetlacz 5,5 cala, należy z jednej strony jest problematyczne? W rzeczywistości, wszystko jest bardzo proste. Inżynierowie i projektanci udało się znaleźć idealnego rozmiaru ciała, jasne jest, że przy pierwszym kontakcie dotykowej.

Podsumowanie i opinie

Według oficjalnych danych, jeden z najlepiej sprzedających się telefonów inteligentnych stała się LG G3 Stylus D690 Czarnego. Recenzje tego urządzenia stanowią znacznie 75 procent całości. To jest dokładnie to miejsce w przypadku, gdy klasyczny schemat kolorów jest naprawdę dobry, aby udowodnić sobie, na odwrócenie inne odmiany. Ale co to jest, że można zidentyfikować we wszystkich modelach? Co na ten temat mówią, kto dostał ten telefon?

Często można zauważyć, że słowo nic specjalnego pod względem charakterystyki technicznej urządzenia nie różni się od swoich najbliższych konkurentów. W związku z tym, jako takie, bez rodzynek. W tym samym czasie więcej niż jeden raz, stwierdzono, że w zwykłych cech smartphone był bardzo przyjemny w obsłudze.

Wśród głównych pozytywnych cech wydzielić, na przykład, wytwarzanie materiału obudowy, co jest charakterystyczne dla niniejszego flagowego. Choć tytuł najbardziej produktywnym urządzeniem smartphone i nie ma jej wypełnienie zapewnia sprawne działanie systemu operacyjnego i aplikacji open bez Fryzyjczycy nawet przy użyciu wielozadaniowość. To również powinno zawierać dobre i komorę główną. Jeśli dodać wsparcie dla dwóch kart SIM, dobra żywotność baterii, można bezpiecznie umieścić dobrą ocenę.

Sytuację komplikuje ekranie. Tak, 5,5 cala. Tak, IPS-matrycy. Ale jeden z tutejszych problemów jest rozwiązanie (chciałbym zobaczyć minimum HD, jako maksymalnej rozdzielczości Full HD, choć jest największym marzeniem). Druga wada – brakujący czujnik, który pozwala na dostosowanie jasności ekranu automatycznie. Jednak przypisana cena dobrego zestawu cech i dobra platforma sprzętowa z więcej niż zrekompensować te braki.