213 Shares 7512 views

Starsze modele Nokia: Legends of Our Time

Jest mało prawdopodobne, że dziś nie jest człowiekiem, który nigdy nie słyszał o Nokia. Marka jest już od dziesięcioleci. Udało mu się przetrwać wzloty i upadki. Nokia telefony komórkowe są pielęgnowane wokół niego rodzaj kultu, który rozprzestrzenił się na całym świecie. Niestety, na rynku doszło do bardzo niebezpiecznego konkurenta, że Nokia nie mógł się oprzeć, bo ich konserwatyzmu.


Pokazaliśmy światu iPhone, jak i po to się zaczęło urządzenia z systemem Android ubijaniu. Nie mając czasu na reakcję w czasie firma pierwszy sprzedawany w firmie Microsoft, a następnie zrobił „martwy”. Mimo to, wielu ludzi nadal wierzy, że telefony Finowie najlepsze w swoim rodzaju i nadal karmić specjalną sympatię do niego. W celu ogrzania nostalgię i przypomnieć, że stanowił jeden z najbardziej udanych firm dzisiejszy lista została sporządzona, która obejmowała starszych modeli Nokia, które stały się legendą w swoim czasie.

Nokia 3210 – pierwsza jaskółka

Model ten został wydany w 1999 roku. Urządzenie nie może pochwalić się bogatym wyposażeniem technicznym, ale potężny kampania reklamowa i dostępność dokonały biznesu. To był jeden z pierwszych aparatów, antena, która została ukryta wewnątrz ciała. Później takich próbek, że wszystkie urządzenia. Również telefon jest głównym artefakty z przeszłości: gra „wąż”, a automatyczna korekcja narzędzia T9.

Nokia 3220 – kontynuacja słynnej linii

Starsze modele Nokia były głównie skierowane do młodych odbiorców. Model pod kodem 3220 ma bardzo przyzwoitą wydajność za dany okres. Telefon został wyposażony w wbudowany odbiornik radiowy, port podczerwieni do wymiany informacji. Było też zdejmowany panel w celu dywersyfikacji wygląd telefonu i styl swojego właściciela.

Nokia N-Gage – czy telefonu lub konsoli do gier

Przychodzę 2003. W tym czasie rozpoczęliśmy eksperymenty z Nokia. Starsze modele telefonów są często pod wrażeniem niezwykłych kształtach. Na przykład, N-Gage – mieszanina telefonu i konsoli do gier. Można grać przez Bluetooth. Telefon został stworzony na obraz i podobieństwo joysticki, co było bardzo niewygodne dla telefonu. N-Gage nie był bardzo interesujący jako konsoli przenośnej konsoli od tego czasu były znacznie bardziej wydajne i mogą pochwalić obecność wyłącznych ciekawych gier. W rezultacie, a telefon wyszedł kiepski, i grać na nim można było w coś kolorowe i twórcze.

Nokia 7280 – Phone "rura"

Jednym z najbardziej kontrowersyjnych formach, które kiedykolwiek istniały w branży telefonii komórkowej. Wielu wciąż zastanawiam się: jak zarządzać te starsze modele z Nokia? W rzeczywistości, wszystko jest bardzo proste. Wszystko kontrola prowadzona jest za pomocą pokrętła i przycisków (w tym czasie nie istniał Siri). Model ten został zaprojektowany jako urządzenie dla płci pięknej – mianowicie dziewczynki miały być grupy docelowej. Telefon więcej niż grał rolę elementu konstrukcji obrazu, zamiast komunikacji.

Nokia 7600 – dla tych, którzy cenią sobie styl

Innym przykładem „szaleństwo” Nokia, stary model jest często zmuszony być zaskoczony, a nawet złość. Maszyna ta została wydana w 2003 roku w ramach kampanii mody Nokia Series jako model „rurki”. Jednak, był postrzegany jako rodzaj obiektu sztuki. W przeciwieństwie do modelu 7280, telefon został wyposażony w klawiaturę, która, nawiasem mówiąc, nie jest dużo łatwiejsze do pracy z urządzeniem. To dlatego, że wszystkie przyciski znajdujące się po wyświetlaczu (wprowadzić tekst mógł być tylko dwie ręce).

Nokia 7370, 7380, 7390 – znakomity, pełen wdzięku

Starsze modele Nokia są często produkowane całą serię. Konkretnie, ten gadżet stał się jednym z braci (dwa pozostałe – 7380 i 7390). Pierwszy aparat ma współczynnik kształtu suwaka, ale mianowanego niezwykły sposób (rozłożyć ruch kołowy o 180 stopni). Drugi był podobny do pierwszego, ale nie ma klawiaturę (zamiast użyć kółka). Trzeci miał dwa wyświetlacze w tym czasie jest naprawdę imponująca.