257 Shares 9421 views

Jeziora Aprelka (Kemerowo), w którym jest jako napęd

Jezioro Aprelka w dzielnicy Guryev regionu Kemerowo, 150 kilometrów od miasta Kemerowo. Jego nazwa do akwenu jest wymagane do wioski, w pobliżu której się znajduje.

Krótki opis rezerwuaru

Relaks na syberyjskich jezior jest zawsze wyjątkowy i nieporównywalny. Każda z tych akwenów daje unikalny zestaw doświadczeń dla turystów.

Dlaczego Lake Aprelka (Kemerowo) można uznać za wyjątkowy i niezapomniany? Każdy, kto odwiedził tutaj, odpowiedź jest niesamowity kolor wody, przypominający Gór Ałtaj i niesamowity turkusowy Katun. Ten unikalny i sprawia, że ten obszar punkt orientacyjny. Ten odcień po prostu nie ma odpowiednika w naszym rozległym świecie. Aby ocenić grę kolorów, lepiej jest spędzić dzień nad jeziorem, a następnie w pełni otwarte wody specjalną paletę kolorów zmienia się w zależności od pogody i położenia słońca. Jednak byłoby to samo, więc jest lekki odcień turkusu podstawowym. Pozwalając myśli o smutku i problemów do odpoczynku w tych miejscach nie występują nawet w pochmurny dzień.

unikalne fakty

Jeśli podchodzimy do problemu bez tekstu, Aprelka Lake – sztuczny zbiornik. Jest to zalany kamieniołom, który wcześniej wydobywano złoto. Już sam ten fakt świadczy. Po pierwsze, głębokość jeziora. Wydaje się, że na dole nie ma. Po drugie, złoto jest jak każdy metali szlachetnych, przyciąga ludzi nie tylko swoim pięknem, ale również energii. Staw na bazie których jest złoto, jest mnóstwo przydatnych funkcji.

turystyka

Celem turystów udających się do jeziora Aprelka, najczęściej jest to odzyskanie ciała. Woda przypisuje się wiele przydatnych właściwości. Ale co jest ważniejsze – cała część przybrzeżna jest magazyn z gliny, jest absolutnie wszystkie kolory, a zatem i właściwości. maseczki błotne mogą być wykonane bezpośrednio nad jeziorem, lub wybierania gliny domu. Żadne leczenie SPA salon nie można porównać z wynikami z wpływem wody i gliny Aprelka zbiornika. A najciekawsze jest to, że dla takich procedur nie trzeba płacić, ale wynik przekracza wszelkie oczekiwania.

Turystów odwiedzających jezioro, z reguły znajdują się wzdłuż brzegu campingu. Zauważ, że stromy brzeg stawu i gliny, liczba przyzwoity dostęp do wody jest ograniczona, w związku z tym, aby zająć miejsce swojego namiotu bliżej do łatwego zejścia do wody, należy iść wcześnie, jak to miejsce to cieszy się rosnącą popularnością.

wędkarstwo

Ostrzec raz – jezioro wędkarstwo Aprelka turystyczny nie zepsuć. Tak, można złapać średnich karp zbiornik lub okoń, ale miejsce ryb obszar ten nie może być nazwane. Jednakże zaliczka nie powinien rozpaczać. Jeśli wczasowicze wędkarstwo – wymaganym elementem spędzania czasu na łonie przyrody, a następnie w bezpośrednim sąsiedztwie (w promieniu 5 km) z jeziora znajdują się dwa więcej od zbiornika. To dla nich rybacy zaprezentuje przestrzeń.

Jezioro Aprelka – jazdy?

Aby dostać się do jeziora nie będzie trudne, zwłaszcza dla tych, którzy posiadają system nawigacji. Zbiornik Współrzędne N 54 ° 31.339 „; E85 ° 20,261”. Navigator utoruje najkrótszą drogę dla Ciebie i pomoże Ci poruszać się po terenie bez problemów.

Przez resztę turystów, którzy wolą podróżować w staromodny sposób opisać łatwe trasy: od jest konieczne, aby przejść na drodze w kierunku Promyshlennovsky narciarskich Tanai miasto Kemerowo, docieramy do rozwidlenia Lenińsk Kuźniecki – Nowosybirsk i skręcić w kierunku Lenińsk Kuźniecki. Po minięciu wsi czerwieni, z pominięciem miasta Arinchevo, Kokui Hrestinovku i znajdujemy się w ciągu kilku minut od wioski Aprelka. Jezioro znajduje się w bliskiej odległości od niego, tylko 50 metrów od drogi.