356 Shares 6057 views

Przystojny zając jednostki Origami – zabawki zabawy dla dzieci

Art „Origami” – najbardziej spektakularne i ekscytujące działania, które można sobie wyobrazić z arkusza papieru. Ona, papier, zostałbym wykonawca praktycznych potrzeb ludzkości, jeśli nie miłość Japończyków do doskonałości we wszystkich formach.


Trudno wyliczyć wszystkie kształty, które generują mistrza origami z jednego arkusza i integralność – co jest niezbędne w tej pracy. Choć praca jest trudno nazwać wspaniały transformacji samolotu w objętości. To jest naprawdę stworzenie, które nie tylko przynosi radość i spokój spokoju, ale również rozwija logiczne, pomysłowość, wyobraźnię i intelekt w ogóle.

Co byś zrobił coś takiego na wypoczynek spędzić czas i przyjemnie, a krewni podobać? Można tworzyć własne ręce niezwykły zając!

Hare moduły Origami – to uroczy prezent dla bliskiej osoby. Główną zaletą takiego prezentu nie jest jego niezaprzeczalną oryginalność i prostota wykonania, a miłość że Stwórca umieścić to dzieło w procesie jej tworzenia.

Origami „Zając” modułów trójkątnych

Dla origami modułowego odpowiedni papier biurowy notatek, ponieważ jest już gotowy materiał do pracy, do tej samej gamie kolorystycznej jest dość zróżnicowane. Ale jeśli ręka nie jest niczym innym, jak rozmiar papieru A4 i nożyczek, trzeba najpierw zostać przeszkoleni w zakresie zdolności do pokroić w prostokąty.

Moduły zając Origami składa się z 522 trójkątów. Mogą one wykonywać zarówno monofoniczne i wielobarwne, więc rozwój zdolności twórczych jest gwarantowana!

Origami moduł "Hare". schemat

Trójkąt.

1) Fold prostokątny arkusz papieru na pół.

2) Ustalić pola. Aby to zrobić, zginać i Wyprostuj składany w pół arkusza.

3) Włącz wypukłą blachy boczne.

4) zagiąć krawędzi w kierunku środka.

5) Obróć puste i krawędzie zakręt w górę.

6) doprowadzenia przedmiotu do trójkąta przez zaginanie krawędzi.

7) Po zagiętych krawędziach, aby wyprostować gięcia rdzeń.

8) Złożyć z powrotem na już istniejących linii zgięcia, biorąc pod uwagę fakt, że zagięte krawędzie pozostają wewnątrz.

9) wynikową złożone na pół

10) posiada dwa narożniki puste i dwie kieszenie.

Moduły zając Origami. Główny zestaw

1) Do zając toczonej koloru z trójkątów 522 120 musi być inny od koloru podstawy. Kolorowych trójkątów włączy pięć rzędów 24 modułów każdy. Od 48 szt. trójkąty modułowe pierwotny kolor będzie dwóch rzędach.

2) dwie sąsiednie narożniki hodowane moduły są umieszczone w kieszeni innego modułu. Okazuje się dwa wiersze. Następujące moduły są na tej samej zasadzie. W ten sposób cały moduł 24 połączony trójkątnej, tworząc pierścień.

3) naprzemienne ustawienie następnego rzędu trójkątów.

4) Teraz trzeba skręcić dostał pierścień, który będzie podobny do miski. Czwarty rząd modułów kolorów wykonuje się tuż powyżej, popychając dolną część do mocowania.

5) W pełni więc wypełnić całą czwartego rzędu.

6) W następnych czterech linii są podobne.

7) 24 podstawowy kolor trójkąt umieścić w poprzednim rzędzie, obracając krótkiego boku na zewnątrz.

8) Zbieranie liczbę do końca.

9) ustala moduły 2 na każdy moduł 4 do zwiększenia zakresu 6 modułów.

10) W tym samym celu zbierania 8 rzędów. Rezultatem jest głowa.

11) W ostatnim wierszu obniżonych trójkątów razem.

12) uszy są zbierane z sześciu modułów, a także w pierwszym rzędzie na głowę

13) Ostatnie trójkąty umieszczone na skrajnych rogach 2. i 1. serii, a w drugim rzędzie będzie pięć trójkąty modułowe, a trzeci – po raz kolejny sześciu. Uruchom 7 serii. Przez ósmy aby zwężenia: dwa trójkąty ekstremalne zużycie skrajnym końcu 3 wcześniej skonstruowanego serii. Ósmy rząd składa się z pięciu modułów. 9. seria umieścić moduł 4, 2 średniej wielkości wyciągnąć nad resztą.

14) Druga ucha odbywa się w jednym module podobnej wydajności.

15) Hare Origami moduły gotowe! Pozostaje pokazać wyobraźnię i wklejania oczy i inne atrybuty w celu zakończenia produkt.