859 Shares 8067 views

Córka Bodrova Sergeya: imię i nazwisko, data urodzenia, hobby

I wiesz, kiedy córka Siergiej Bodrov Jr.? Jaki jest jej nazwa? Dziewczyna jest teraz zaangażowany? Jeśli nie, to należy sprawdzić zawartość tego artykułu.


szczęśliwa rodzina

W połowie 1990 Sergei Bodrov spotkał się z Svetlana urody. Ich romans był szybki kontynuacją. Aktor i reżyser sobie sprawę, że poznał swoją bratnią duszę. W 1997 roku Siergiej i Swietłana byli małżeństwem. Przyjaciele i krewni młodej pary byli przekonani, że ten sojusz będzie długa i trudna.

W 1998 roku urodziła córkę Siergiej Bodrov (patrz zdjęcie artykuł). Ona otrzymała piękną nazwę rosyjski – Olga. Młody ojciec doted w ich krovinochku. On swaddled dziecko, położyć ją spać, chodził z nią. Młody człowiek pracował ciężko, bo z tego, co było postrzegane z rodziny nie jest tak często, jak chciałby.

Jeśli uważasz, że żona Siergieja zaangażowane wyłącznie w domu i podnoszenie jej córkę, jesteś w błędzie. Wkrótce wyszedł z urlopu macierzyńskiego. Swietłana pracowała w telewizji. W tym czasie kobieta skierowany takie programy jak „Canon” i „rekinów pióra.” Jednak głównym żywicielem w rodzinie nadal pozostał męża. Jego filmy ( „Brat”, „Brat-2”, „Siostry”) był niespodziewany sukces. Znani reżyserzy i producenci oferowane Sergei Bodrov Jr. wzajemnie korzystnej współpracy. I to jest selektywnie stosowany do wyboru partnerów biznesowych.

Bodrova Sergeya córka – nie jest jedynym dzieckiem w rodzinie. Na kilka tygodni przed tragiczną śmiercią aktora w jego długo oczekiwany syn urodził. Chłopiec o imieniu Aleksandra.

tragedia

We wrześniu 2002, S. Bodrov Jr. jako część ekipy filmu „The Messenger” upadł na górach Władykaukaz. Nikt nie mógł sobie wyobrazić, że ta podróż byłaby śmiertelna dla aktora i jego współpracowników.

Że feralny dzień Sergey i inni ludzie z ekipy filmowej byli w Karmadon gardzieli. Nagle wszystko zaczęło iść lodowiec. To było dokąd uciekać. W sekundach ludzie pokryte warstwą 300-metrowy lodu i skał. Nikt nie mógł być zapisany. O tragedii stała się znana dopiero za kilka dni.

Poszukiwawczych i ratowniczych kontynuowane przez cały 2002-2003. Brak wyników one przyniosły.

Cięższy wszystko było Swietłana. Po jej dzieci były pod ręką. Żona nie chce wierzyć, że Siergiej ma więcej. Przyjaciele i krewni obsługiwane ją najlepiej jak mogliśmy.

Sergei Bodrov, Jr. jest wciąż na liście zaginionych. Jego ciało, jak organach innych członków załogi nie został znaleziony. I wiele osób uważa, że są one nadal żywe, właśnie stracił pamięć. Chociaż eksperci mówią: ucieczka była niemożliwa w tej sytuacji.

Córka Bodrova Sergeya ledwie pamięta ojca. Po tym wszystkim, w czasie jego zniknięcia, miała zaledwie 4 lata. Charakter i entuzjazm papieża dziewczyna zna tylko z opowieści matki.

obecny

Od tamtej pory, jako popularny aktor i reżyser, wraz z załogą zaginął pod lodem, zajęło 14 lat. Przez cały ten czas jego rodzina nic nie słyszał. I 2 lata temu żona Swietłana przerwać milczenie. Na swojej stronie na jednym z portali społecznościowych kobieta powiedziała o sukcesach Olechka. Bodrova Sergeya córka zawsze był doskonałym uczniem. Ukończyła gimnazjum ze złotym medalem. Przez cały ten czas, gdy rodzice pomagają aktorowi żoną i wnukami.

Teraz wyrosła dziewczyna Ola często przeglądu filmów z Papieżem patrzy na zdjęciach przechowywanych w albumie rodzinnym. Ona rozumie, że jej ojciec był utalentowany i niezwykła osobowość.

W 2016 roku ona złożyła dokumenty w VGIK, na wydziale budżetu. Olga nie mów nikomu o swoim słynnym ojcem. Nasza bohaterka wybrać specjalny „Artysta teatru dramatycznego i kina.” I udało jej się to zrobić. Ale konkurencja była ogromna – 1.000 osób w miejscu.

Olga Bodrov (córka Siergiej Bodrov) odpowiednio przeszedł wszystkie testy komisji selekcyjnej. Widzieliśmy przez nią dopiero w ostatniej scenie. Jeden z nauczycieli zapytał: „Czy jesteś córką samego Bodrov” Ona nieśmiało odpowiedział: „Tak.” Była zapisał się na uniwersytet. I to całkowicie jej zasługą.

Konkludując

Córka Bodrova Sergeya – prawdziwy mądry i piękny. To może być nazywany godnym kontynuatorem znanych nazwisk. Dziewczyna była w stanie spełnić marzenie ojca – przyszedł do VGIK. Teraz ona ma wszelkie szanse, aby budować karierę w filmie. Życzymy jej powodzenia we wszystkich przedsięwzięciach!