434 Shares 5804 views

Romanowa Elena: gwiazda kina radzieckiego

Romanowa Elena – aktorka radzieckiego kina i teatru. Zawód odbyła się Elena, w swojej pracy wiele ciekawych ról, artysta zawsze był popyt. Ale jej życie prywatne opracował tylko 20 lat, a potem nastąpiła przerwa z mężem. Ale wszystko po kolei.


działających genów

Wprowadź Instytut Teatralny Romanowa Elena postanowiła nie szansa. Pod koniec szkoły miała już doświadczenie bycia na scenie, a działalność ta przyniosła jej wielką przyjemność. Lena dokładnie wiedział gdzie przyjść, mimo że jej matka nie była szczególnie zadowoleniem decyzję zostania aktorką. Matka córka chciała inny los chciał, żeby pójść w jej ślady i nauczyć się zawodu tłumacza.

Dziewczyna nawet Studiował w szkole specjalnej, gdzie studiowała w kilku językach i znaczny postęp w tej dziedzinie, ale nie da się oszukać los. Szkoła językowa pracowała grupa teatralna, która mówi Romanowa Elena. Ona świetnie grał kilka ról i sztuki były wystawiane w językach obcych. Czując się jak prawdziwy aktorka, dziewczyna nie mogła zrezygnować z marzeń. Szczególnie dlatego, że jej ojciec powiedział jej, że w swoim starym Romanova Elena jest następcą hrabiny-aktorki, który poświęcił swoje życie do teatru. Tutaj geny Babkiny i pokazał się w dziewczynie.

Idąc do szkoły i pracy

Spróbuj swoich sił w kilku uczelniach teatralnych Moskwy, Elena zobaczyła, że ona jest naprawdę talent – to trwa wszędzie. Mogła wybrać do których instytucja, aby przejść do badania. Jej wybór padł na Shchukin School, którą z powodzeniem podziałką i rozpoczął pracę w zawodzie.

Elena Romanowa – aktorka teatru Moskwa satyry w swoim czasie przyjął główną rolę w spektaklu „Mad Money” co stawia Andriej Mironow. W tej roli twierdzi wielu znanego artysty, ale żona nawet reżysera została odrzucona. Elena talent położyć kres podziału ról.

rodzina

W życiu Elena Romanowa miał dwa wielkie powieści. Pierwsza trwała od kilku lat. Podczas studiów w instytucie poznała z amerykańskiego wydawcy, który szaleńczo zakochany w pięknej młodej aktorki. On już dawno ją zabiegali o nazwie małżeństwo, ale, niestety, swoje życie i nie działa. Ze względu na okoliczności amerykańskiego przyjaciela musiał opuścić Rosję. On ciągle pisał i nazwał dziewczynę, ale miłość na odległość nie mogła wytrzymać próbę, tym bardziej, że w życiu Elena ma nowego chłopaka.

Wiadomo już popularny artysta Igor Kostolevsky razu zdobył serce Lena. On sam zakochał, pięknie tendencję, złożyła wniosek, że Lena wziął bez wahania. Artyści stworzyć silną rodzinę. syn Alex urodził się w związku małżeńskim. Chłopiec rósł słaby, a matka często wybierać między jego zdrowia i pracy, więc musieli zrezygnować z roli bycia obok syna. Jeszcze czas, aby nadal działać w filmach Elena Romanowa. Aktorka filmografia obejmuje ponad 20 filmów, w których grała i główne i podrzędne role. To takie filmy jak „Leave bez wynagrodzenia”, „Kobiety, które są szczęście”, „Głuszec”, „Kwadrat”, „Czas to pieniądz -” „Moskwa Saga” i wiele innych.

Życie po rozwodzie

aktorzy małżeństwo trwało około 20 lat. Wtedy życie okazało wszystko na własną rękę. Igor spotkał inną kobietę i zostawił ją, rozwód z Elenoy Romanovoy. Jego nowi wybrańcy byli francuska aktorka Consuelo de Aviland. Przez sześć miesięcy była odzyskania od zdrady męża, ale nadal się pozbierała i poszedł do pełnej eksploatacji.

Elena zaczęła odgrywać ważną rolę w teatrze, w kinie ponownie. Aktorka niech jej talent błyszczeć na scenie po raz kolejny, pomimo faktu, że serce było bolesne. Nowe role w serialach telewizyjnych, filmów fabularnych, gra jak drugi oddech w życiu Elena Romanowa. Na scenie, ona nawet do gry wraz z jej byłym mężem, ale nie może stać się przeszkodą do prawdziwej aktorki. Ona idzie na scenie i dramatów, nie dając najmniejszego powodu, by podejrzewać ją w błąd lub urazy na męża.