195 Shares 8824 views

Baby Care "Byubhen": opis i cena

Kiedy na mama i tata pojawia się wielka odpowiedzialność dla jego zdrowia i rozwoju dziecka w rodzinie. Dlatego tak ważne jest, aby wybrać odpowiedni i najbardziej odpowiednią higienę. W tym artykule skupimy się na spółkę „Byubhen”. Baby Care ma tylko pozytywne opinie. Wiele rodziców nabywa towary tego konkretnego producenta dla swoich dzieci.

Baby Care "Byubhen"

Producent kosmetyków pojawił się kilka lat temu. Pomimo krótkiego okresu istnienia, produkt zdobył miłość i zaufanie większości mam, ojców i dziadków.

Produkty corocznie są testowane i certyfikaty potwierdzające wysoką jakość. Byubhen dziecięce „kosmetyki dla dzieci w każdym wieku. Wśród kobiet w ciąży prezentowane towary znajdzie coś dla siebie.

Towary dla niemowląt

Baby Care dla „Byubhen” noworodków wolno jeść od pierwszego dnia życia. Aby skorzystać z nabyciem było możliwe już w murach szpitala położniczego.

Ta kategoria dzieci dopasować specjalną piankę do pływania „od głowy do pięt.” A rodzice docenią miękkie hipoalergiczny szampon, który nie podrażnia oczu. Po zabiegach wodnych można użyć oleju do łagodzenia ciała. Produkt ten idealnie nadaje się do każdego rodzaju masażu. Wielu specjalistów używać go w takim pojeździe.

Ponadto, producent oferuje kupić proszek, który wysycha pieluszkowe i podrażnienie. Mama na pewno ucieszy napięty krem „pod pieluchą.” Ze względu na swoją konsystencję pozwala skóra będzie czysta i sucha. Jednocześnie ciało dziecka może oddychać.

Dla dzieci starszych

Dorastali dzieci nadaje się również „Byubhen” kosmetyki dla dzieci. Dla dziewcząt, można kupić specjalny szampon kolorowe w pięknym opakowaniu. Nie podrażnia oczy i powoduje łzy. Ponadto, producent oferuje specjalny krem do twarzy z nagietka. To łagodzi istniejące podrażnienia i leczy rany.

W wietrzne dni, można dojść do pomocy „atmosferyczne” śmietany. To narzędzie może być wykorzystywane dla dorosłych i dla członków rodziny. Krem szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy na twarzy. Na wietrze, takie dzieci „Byubhen” kosmetyki do ochrony skóry policzków i usta, nie pozwalając ogorzały.

Dodatkowe produkty

Oprócz prezentowanych wyrobów producent oferuje do zapoznania się z dodatkowymi funduszami. Children „kosmetyki” obejmują Byubhen hipoalergicznych kompozycje (szampony, żele do kąpieli i pianki). Ponadto, rodzice mogą wybrać te produkty z ekstraktów roślinnych i pożytecznych ziół (nagietek, rumianek i dziurawiec). Warto zauważyć, że wszystkie dodatki są wykonane z ekologicznych produktów uprawianych na łąkach Niemiec.

Możesz też kupić mydło firmy „Byubhen”. Może być stosowany od samego urodzenia. Przyszłe matki mogą kupić balsam nawilżający, który zmiękcza skórę i zapobiega powstawaniu rozstępów. W przeciwieństwie do podobnych produktów innych producentów, mleko nie ma negatywnego wpływu na zdrowie płodu.

Przedział cenowy przedstawiciele towarów dla dzieci

Tego rodzaju kosmetyków jest stosunkowo wysoki koszt. Wynika to z wykorzystaniem niezwykle przydatnych i hipoalergicznych składników. Więc, co jest w „Byubhen” (kosmetyki dla dzieci) cenę?

W zależności od regionu i przechowywać wartość produktu, mogą nieznacznie różnić. Wielu rodziców, którzy wykorzystują ten produkt powiedzieć, że apteki cena jest znacznie niższa niż w innych punktach sprzedaży.

Tak, to producent szampon kosztuje około 200 rubli. krem dla niemowląt jest w przedziale cenowym od 200 do 300 rubli. Proszek i krem „Pod pieluchy” ma kosztować 200-250 rubli. Olej „Byubhen” kosztuje około 250 rubli, ale tym bardziej opakowanie wybrane narzędzia, tym wyższa cena. Koszt chusteczki – 400-500 rubli. Jeden mydło kosztuje 120 rubli. Przy zakupie zestawu dla dziecka pod warunkiem jakieś zniżki. Wychodząc z tego daru będą tańsze niż zakup poszczególnych składników.

Wrap-up i zawieranie mała

Producent, który produkuje kosmetyki dla dzieci pod marką „Byubhen” Warranty alergii u dzieci. Dlatego można bezpiecznie kupić (duży) oszczędny opakowania produktu i nie bój się, że to wszystko będzie musiał zostać odrzucony.

Niedawno na półkach sklepów można znaleźć specjalne zestawy dla dzieci, które zawierają wszystkie niezbędne produkty dla dzieci są „Byubhen”. Taki dar zostanie doceniona przez rodziców i małego człowieka. Okres przechowywania towarów średnio o 2-3 lat.

Stosowanie kosmetyków dziecięcych „Byubhen” i być zdrowe!