741 Shares 4397 views

Tort "Żółwie Ninja": klasa mistrzowska

Twoje dziecko wkrótce ma urodziny lub po prostu chcesz, aby Twoje dziecko było szczęśliwe, a następnie spraw, że jest to niezwykły tort! Cieszymy się, że podzielimy się z Tobą wskazówkami dotyczącymi robienia tortów "Ninja Turtles".


Dzieci to duże słodyczy i gotowe do spożywania ciast 3 razy dziennie. Ale na pewno każdy jest już trochę podsycany najpopularniejszymi produktami ze śmietankowymi i różnymi proszkami w postaci pocieranych herbatników, czekolady lub orzechów.

Ale masz okazję zaskoczyć dziecko, a jednocześnie dowiedzieć się czegoś nowego, po przeczytaniu, jak zrobić tort "Żółw Ninja". Prowadzimy klasę mistrzowską w jej przygotowaniach.

Sponge ciastka

Jeśli wolisz ciasta gąbczaste, możesz robić takie ciasta na tort świąteczny. Dokonywanie ich jest bardzo proste, a okazuje się być miękka i soczysta.

Aby przygotować ciasta gąbkowe , musisz:

 • Jaja (2 sztuki);
 • Cukier (5 łyżek);
 • Śmietana (250 g);
 • Mąka (1 szklanka).

Najpierw musisz pokonać jajko z cukrem. Kiedy tworzy się grube pianki, rozprowadza się kwaśny śmietanę. Jeśli chcesz ciasta być czekoladą, możesz dodać trochę kakao. Kiedy wszystkie te składniki są połączone, trzeba stopniowo wlać szklankę mąki i delikatnie wymieszać łyżką. Następnie umieścić zawartość w smarowanym kształcie okrągłym i włożyć do piekarnika (200 ° С). Piec powinien wynosić 15 minut.

Potem wyjmij kształt i ostudź ciasto. Teraz jeden tort można wyciąć na dwie lub trzy. Najważniejsze jest to, że nie są zbyt cienkie i nie rozpadają się. To pierwsza i bardzo prosta wersja tego, jak można zrobić tort "Żółwie Ninja".

Sand ciasta

Produkty biszkoptowe są wystarczająco miękkie, ponieważ są dobrze nasycone śmietaną. Dlatego wielu ludzi nie lubi tych ciastek i wolą ciastka z piasku.

Można je również ugotować, a tort "Ninja Turtles" może być właśnie taką bazą.

Skład ciastek zawiera:

 • Mąka (200 g);
 • Cynamon (1 łyżeczka);
 • Masło (200 g);
 • Cukier (50 g).

W przesiane mąki dodać cukier i cynamon. Masło musi być stopiony na ogień i dodać do mąki. Teraz wymieszaj ciasto i wyślij go przez kilka godzin w lodówce.

Następnie podziel je na kilka kawałków i wysuń. Im cieńsze ciasto, tym szybciej będzie gotować. Ale nie czynią ich zbyt cienkimi, natychmiast zerwną. Każdy kawałek jest zwijany i zaokrąglany. W zależności od grubości ciasta pieczone jest przez 15 do 25 minut.

Puff ciasta

Jeśli nie lubisz dwóch pierwszych sposobów przygotowania ciastek do tortu "Ninja Turtles", jest trzepotanie. Ich przygotowanie jest trochę bardziej skomplikowane, ale wyglądają mniej mniej apetycznie.

Więc, aby przygotować ciasta z ciasta, musisz:

 • Pakiet margaryny (400 g);
 • Mąka (4 łyżki);
 • Jaja (4 szt.);
 • Ocet (2 łyżki);
 • Woda (0,75 miska).

Margarynę posiekano i zmieszano z mąką. Gdy masa zaczyna się bardziej jednolita, dodajemy jaja, ocet i wodę i mieszamy. Ciasto powinno być miękkie i elastyczne.

Teraz podziel je na około 10 sztuk i włóż do lodówki. Kiedy ciasto się ochładza, delikatnie wysuń każdy kawałek, nadaj mu kształt okrągły i wyślij do piekarnika przez 10 minut.

To jest ostatnia wersja ciastek, która mieści się w tortu "Ninja Turtles".

Opcje wypełnień do ciast

Nadzienie na ciasto można dowolnie wybrać, co wolisz. Ktoś lubi krem, ktoś lubi czekoladę, a ktoś jest zwykłym białkiem. Jeśli nie zdecydujesz się na wybór wypełniacza na ciasto, oferujemy proste, ale bardzo smaczne opcje.

Krem z bitą śmietaną i truskawkami

Aby zrobić krem z owoców, musisz wziąć grubą śmietankę (0,25 l), cukier puder (1 łyżka) i 100 gramów truskawek. Najpierw trzeba wyciąć jagody i ugnieść je widelcem. Następnie zimną bitą śmietaną aż do grubości. Następnie można zalać cukier i kontynuować mieszanie. Kiedy wszystko zamieni się w jednorodną, bujną masę, dodaj truskawki do niej i wymieszaj.

Krem Paris

Aby przygotować taki wypełniacz, uzupełnij czekoladę (200-250 g) i gęsty krem (0,25 l). Czekolada przetarł na tarty i wylał do miski ze śmietaną. Całość miesza się do ognia, aż się całkowicie rozpuści. Kiedy zacznie się gotować, odstaw i pozostaw do ostygnięcia. Krem należy pozostawić w chłodnym miejscu na noc, a następnego dnia należy wstrząsnąć smarem ciasta.

Krem z orzechami

Skład tego kremu zawiera następujące produkty: cukier (0,3 centów), mleko (0,5 cent.), Żółtka (1 szt.), Mąka i koniak (1 łyżeczka), szklanka posiekanych orzechów. Najpierw trzeba szlifować żółtko z mąką, cukrem i koniakiem. Następnie można dodać mleko i gotować aż do całkowitego zagęszczenia masy. Podczas gdy wszystko to nie jest schłodzone, wlej nakrętki i trzepaczkę, aż śmietanka stanie się bujna.

Przygotowanie ciasta do dekoracji z maty

Przygotuj tort dla dzieci "Żółwie Ninja" dla matyków jest bardzo trudne. Ale wynik usprawiedliwia zużyte siły.

Na początek trzeba wymieszać kremy kremy i dodać do siebie. Najwyższe ciasto nie powinno być smarowane, dlatego natychmiast rozprowadzić śmietankę na wszystkich innych ciastach. Kiedy to zrobisz, wyślij ciasto na kilka godzin pod prasą i do lodówki.

Po ochłodzeniu ciasta, powinno się to zrobić idealnie. Ponieważ ciasta są już dobrze przyklejone kremem, będzie to łatwe do wykonania, najważniejsze jest, aby ostrze ostrza i okrągłe krawędzie. Resztę ciastek można zmieszać w blenderze z pozostałym kremem i nałożyć na krawędzie ciasta. W ten sposób będziemy mieli doskonałe koło. Teraz ciasto jest wysyłane z powrotem do lodówki.

Następnym krokiem jest krem na bazie maty. Weź gram 200 masła i taką samą ilość skondensowanego mleka. Wszystko to musisz wstrząsnąć lub dobrze wymieszać. Bierzemy ciasto i przykryjmy taką mieszaniną i włożimy do lodówki.

Przygotowanie mastyli

Aby uczynić najbardziej podstawowym składnikiem – mastym – musisz wziąć 100-200 g marshmallow, łyżkę masła, gram 200 proszek cukru i barwniki żywności. Marshmallow jest wysyłany do kuchenki mikrofalowej przez 15-20 minut, aby zwiększyć rozmiar. Następnie wyjmujemy, dodajemy cukier i niezbędne barwniki. Wszystkie starannie wymieszać, aż będzie gładka.

Teraz od otrzymanego mastyksu można stworzyć podstawę ciasta i figur.

Ciasto w formie "Żółw Ninja"

Oferujemy na początek najprostszy wariant rejestracji. Ciasto "Żółwie Ninja" może być wykonane w formie głowy jednego z bohaterów.

W tym celu przetnij uzyskany mastyks w dużą warstwę o grubości kilku milimetrów. Teraz należy umieścić na naszym ciastku, a wszystkie krawędzie, które nie leżą płasko, rozłożone specjalnymi szpatułkami.

Następnie wykonujemy bandaż koloru, którego potrzebujemy i zastosujemy do podstawy. Przyciągamy na nie oczy, a potem wypust i usta.

Robienie figur

Jako podstawę, którą przykryjesz ciasto, możesz wziąć na życzenie żądaną warstwę mastyksu lub śmietany. Teraz obrót żółwia jest ninja. Placek z maty i figurki wykonany z maty będzie wyglądał znacznie bardziej harmonijnie.

Lepiej jest natychmiast wykonać 4 figury jednocześnie, więc będą takie same rozmiary. Mastyks zielonego koloru jest podzielony na 4 części. Z każdej części bierzemy kawałek i wysuwamy z niego pień, który zwęża się nieco do karku.

Następnie wykonaj 4 łzy z łezkami i szczeliny. Z długich kiełbasek są wykonane nogi z cięciem (2 palce). Nogi są przymocowane do nóg. Aby utrzymać dobrą głowę, można umieścić ją na wykazie.

Teraz możesz robić długopisy z trzema palcami i muszelkami. Podłączamy je do ręki w niezbędnym miejscu. Z brązowej maty, zrób tylną powłokę i przymocuj.

Ostatnią rzeczą do zrobienia jest przyklejenie barwnych bandaży i przyciąganie wzroku.

To gotowe ciasto "Żółwie Ninja". Klasa wzorcowa została opracowana w sposób prosty i szczegółowy. Mamy nadzieję, że pomogliśmy Ci stworzyć swoje dzieło!