365 Shares 3790 views

Urodziny w stylu „Puppy patrol”: jak spędzić?

Co to jest "Puppy Patrol"? Jest to nowa, ale już zdobyła miłość milionów dzieci w wieku od trzech do dziesięciu lat serialu animowanego o pogodnym, złośliwy gawędziarza Syke Ryder, chłopca dziesięciu, którzy z jednej strony, bardzo podobne do swoich rówieśników, bo Zeke – i niespokojny awanturnika. Jednak Ryder jest bardzo niezależny i inteligentny chłopak, który był bardzo zainteresowany w technologii, która ma na co dzień, aby dowiedzieć się czegoś nowego i pomóc swoim znajomym. Poza tym, on jest liderem, w rzeczywistości, był w stanie zebrać zespół sześciu dzielnych szczenięta ratunek, nadając mu nazwę „Puppy Patrol”. Wraz z nieustraszonych ratowników Ryder pomaga każdemu – od kotek zdołał wspiąć się na drzewo, do ludzi, którzy polegli w pociągu osuwiska. Każde specjalne członek zespołu, każdy – unikalny charakter i unikalne zdolności, i szczeniąt i ich lidera – silny zespół, który natychmiast loty do pomocy w razie potrzeby. „Dzielni szczenięta wszystko wszystko w zęby” – to ich motto, i to jest świetne dla dzieci gier rozrywkowych. Spędzić imprezę w stylu „Puppy Patrolu”, urodziny dziecku zapamiętać.


Możliwe opcje do wypoczynku

Cóż, pomysł, aby uzasadnić, być może, okazało. Urodziny w stylu „Puppy patrol” – pomysł na kreatywnych rodziców i ich dzieci w miłości z kreskówek. Teraz konieczne jest, aby mówić o szczegółach nadchodzących świąt: jest to bardzo ważny punkt, ponieważ w atmosferze wypoczynkowego zależy od nastroju wszystkich uczestników. Oczywiście, dzieci na imprezie motyw chce dostać się w rolę swoich ulubionych bohaterów, a to oni potrzebują pomocy.

kostiumach

Stroje szczenięta szczeniak patrol – jest to idealne rozwiązanie: można zrobić je samodzielnie, patrząc na zdjęcia z filmu, i można zamówić w hotelu. Powinienem przepisać szczegółowo każdy z nich? Nie. Należy wziąć pod uwagę pewne części, a także wziąć pod uwagę fakt, że aktywne dzieci są mało prawdopodobne, aby być przydatne, na przykład, biegać i skakać w dusznych masek lub głowy, więc zamiast odtwarzając kopie kostiumów z filmu mogą być kolorowe kamizelki i insygnia (emblemat lub medaliony z nazwiskami szczenięta).

Akvagrim i kostiumy: przemyśleć wszystkie szczegóły

Innym oryginalne i funkcjonalne rozwiązanie akvagrim – popularnym miejscem rozrywki dla dzieci w ostatnim czasie. On kocham dzieci i byłoby to wygodne rozwiązanie dla osób dorosłych, które trudno znaleźć czas, aby wyciąć z tektury nieporęczne kagańce szczeniąt. Ale nie zapominajcie, że postacie w kreskówce sześciu, a goście mogą być bardziej. Zalecane jest, aby dbać o innych strojów, a także rozpowszechniać role, aby uniknąć kłótni i obelg. Nie zapominaj, że wspaniały zespół jest ratownik-girl, i jeśli wśród młodszych gości oczekuje się jeszcze dwie dziewczynki poczynić pewne stroje ulubioną bohaterką serialu animowanego – Skye. Niech każdy z nich będzie mógł wybrać strój do smaku. Zatem bez pomocy profesjonalnych dekoratorów, możemy stworzyć urodziny w stylu „Puppy Patrolu” własnymi rękami.

uroczystość atmosfera urodziny

Chociaż stroje dla dzieci, być może najważniejszym i zabawy, a także organizować prawdziwe urodziny w stylu „Puppy Patrolu”, należy stworzyć specjalną atmosferę tematycznego iz pomocą wystroju wnętrza. Dokonać logo, ten, który pokazuje się na budynku siedziby patrolu, powiesić drukowane kolorowe ramki z kreskówki, śmieszne girlandy formy, na przykład, kości, łapami i serwetki ze zdjęciami szczeniąt. Wszystko to splendor pomoże Ci również zrobić wiele niezapomnianych obrazów urodziny w stylu „Puppy Patrol”, poniżej zdjęcie pokazuje kilka ciekawych rozwiązań na wakacje.

Innym dobrym pomysłem – zrobić przekąski, ciasteczka w formie samej kości. Proces jedzenia te gadżety będą niezapomniane i zabawy. Wreszcie, najbardziej słodki upominek – ciasto. Z dzisiejszym różnorodnych technologii rozwoju i dość przystępnej cenie, można zrobić ciasto główną ozdobą święta. Tutaj też fantazja nie powinny ograniczać: będzie on z postaciami członków zespołu, z wizerunkiem godła lub całkowicie przybiera formę Zeke Ryder – każda twoja decyzja będzie udany.

"Puppy Patrol": urodziny. Ołów i nagrody

Organizatorzy zabawy kolejny ekscytujący dla dzieci, a jednocześnie, rodzice pytanie urodziny – urodziny w stylu szczeniąt patrolu, jak spędzić? Bardzo jasny, wesoły i tak uwielbiana przez dzieci w każdym wieku częścią każdej ze stron, w tym przyjęcie urodzinowe w stylu typu „Puppy Patrolu” – konkursy i nagrody.

Jeśli jeszcze nie udało się dać rolę Ryder urodzin, nie spiesz się, bo może to być bardzo użyteczne podejścia prowadzące. Jeśli host nie jest profesjonalny, a niektórzy z zaproszonych gości / krewnych / znajomych, należy zwrócić uwagę na to, jak on radzi sobie z dziećmi, a także improwizując, bo publiczność jest bardzo nieprzewidywalny, wymaga specjalnego podejścia, a nawet umiejętności rozwiązywania konfliktów. Będzie rozpowszechniać wiodącą rolę i kierować działania facetów jak Ryder zarządza operacjami szczenięta ratowniczych, a to przyzna nagrody za zwycięstwo i udział w niej, jeśli Zeke zachęca zespół do dobrej pracy. I dla nagród sami doskonale nadają się do standardowych notebooków, ołówki, albumy, breloczki, magnesy i inne niezbędne rzeczy.

Uratować budżet na drobiazgi

Jeśli idziesz do systemu, aby zachęcić bardziej uważnie, można kupić płyty z nowej serii „Szczeniak” Patrol tematycznych naklejki, kolorowanki. Nie zapominaj, że oprócz zwycięzców i uczestników należy zachęcać. Nie koniecznie kupić całą nagrodę – będzie wystarczającej liczby kulek, które są tak miłe dla dzieci. „Na zdrowie” może przejść systemu punktów (można go również w nazwie każdego) i wyniki wszystkich konkursów przy użyciu tego systemu możliwe jest zidentyfikowanie lidera wśród gości lub zwycięskiego zespołu.

Wykonujemy programy konkurencyjne

Co do programów konkurencyjnych siebie, nie ma też potrzeby, aby excel. Bez większego wysiłku można wybierać zawody, to idealnie pasuje do koncepcji festiwalu. Na przykład, można uczynić pojazdy dzieci, podobne do tych, które mają szczenięta w karton, po prostu drukowania swoich zdjęć i dołączone do małej obręczy. A potem – wyobraźnia i dostępna przestrzeń w pokoju: Umów wyścig w zespole lub poszczególnych klasyfikacji. Idź do sklepu zoologicznego do kości z tworzywa sztucznego, lub zająć trochę czasu rzeźba coś na kształt gęstej tektury. Te małe rzeczy staną się i wystrój, i, na przykład, część liny do ciągnięcia (można zatrzasnąć kość w środku).

Zrobić kilka drukuje klatki z kreskówki z wielkimi bohaterami malowane i dać dzieciom zadanie malować obrazy z zamkniętymi oczami, dając wcześniej okazję spojrzeć w ciągu zaledwie kilku sekund, lub wykonać jedną zagadkę, a chłopaki w zespołach lub indywidualnie będzie musiał zamontować obraz w czasie. Dla miłośników śpiewu można znaleźć minus utworu „Nasza drużyna” do facetów dokonał prawdziwego karaoke.

Zwracamy uwagę na wszystkich facetów: to jest ważne

Dla prawdziwych fanów serialu animowanego idealnym rozwiązaniem byłoby zrobić quiz, że pytania są w oparciu o zwroty szczeniąt i Ryder lub przedmiotów z najbardziej zaskakujących epizodów. Należy zwrócić uwagę na najbardziej nieśmiałych facetów. Jeśli w przypadku nie jest rodzicem, niech pomóc dziecku do udziału w konkursie, jeśli nie, pomoc może mieć sobie kapitana lub starszego faceta. Nawet najskromniejszy bardzo chce dostać rolę i zdobyć upragniony nagrody.

podsumować

Urodziny w stylu „Puppy” Patrol scenariuszu, które mogą być wykonane w różny sposób w zależności od wieku, lokalizacji i wielu innych czynników – świetny pomysł. Można wybrać inną kolejność złożoność i konkurencja w zależności od wieku dzieci, pewne akcenty, szczegóły podziału ról, ale jedno jest stałe – dla dzieci, które znają i kochają dobre dzieci wykazują podobne tematyce niezapomniane wakacje. I za takie zdarzenie nie musi robić też, jak mówią, pożywny tabeli – będzie tylko jedno danie główne i słodycze, ponieważ dzieci są zaniepokojeni aktywnych gier, tańców, piosenek, konkursy.