760 Shares 7437 views

manicure Marine. Manicure w stylu morskim

Wybierz przyzwoity nail design jest trudne. Zwłaszcza biorąc pod uwagę potrzeby współczesnych kobiet. Jednak manicure Marine może przyjść nawet bardzo wymagający i wymagających pań podoba. Wielu profesjonalnych mistrzami polecić takie wzory lato dla tych, którzy jedzie na wakacje do morza, lub nawet tylko uzyskanie dobrego odpoczynku. Manicure w marynistycznym naprawdę odświeżający i daje obraz oryginalności i przepychu.


Gdy zapotrzebowanie?

Najczęściej manicure Marine odbywa się w lecie lub na wakacje za granicą w zimie lub jesienią. Warto zauważyć, że każda dziewczyna na sobie decyduje, że chce zobaczyć czubki paznokci: palmy, morze, kotwic lub abstrakcyjne linie, które tworzą jedną kompozycję morskiego. Istnieje wiele opcji, ale jest szczególnie umiłowany przez panie z całego świata.

Koniecznosc fal …

Bardzo często kobiety wybierają manicure w marynistycznym, gdzie główny wzór służy wodę. Rodzaj charakterze morskim. A czy sam projekt jest dość prosta. Od narzędzi i materiałów potrzebnych:

 • niebieski i niebieski paznokci polski;
 • podstawa i górna;
 • cienki pędzelek do zdobienia paznokci (lub kolumny №00 strayper);
 • paznokci zmywacz polski.

Pre-paznokcie powinny być przygotowane. Po pierwsze, nie jest konieczne, aby nadać im piękną i odpowiednią postać: owalne, kwadratowe, migdałowy lub półkola. Po drugie, konieczne jest w celu usunięcia starej powłoki, a naskórek. Ten ostatni nie jest zalecane, aby cięcie nożycami i kleszczy i rozpuścić za pomocą specjalnych środków. Jest to o wiele bezpieczniejsze. Zwłaszcza w domu.

Kiedy paznokcie są przygotowane, są one stosowane do fundamentu. Niebieska farba działa jako główny kolor bazowy, który obejmował wszystkie płytki paznokci. Stosując pędzelkiem i niebieski lakier cienkie zakrzywione linie narysowane w poziomie lub w pionie. symulować one morze fermentacji. Gotowy projekt okładki top. Okazuje stylowy i modny manicure. motyw morski mogą być przedstawione w bardziej skomplikowanej konstrukcji. Jednakże, należy przygotować się do faktu, że po raz pierwszy wpadł na skład może lub nie może się zdarzyć.

naklejki

Istnieje wiele materiałów do zdobienia paznokci, zwłaszcza etykiet. W tym przypadku, można wybrać cokolwiek dusza zapragnie, z pojedynczych gwiazd, muszli i zakończeniu całości kompozycji na temat morza. Na przykład, duże zapotrzebowanie na żelazo na transfery, które są pod wpływem ciepła, wodoszczelna paznokcie montażu, tworząc trwałą, ale elastyczną konstrukcję. Z nich korzystać – przyjemność.

Warto zauważyć, że transfery do nadruków na koszulki są zazwyczaj już w pełni gotowy skład: plaża, palmy i morze. Lub inny obraz, w zależności od wyboru dziewcząt. Taki manicure w marynistycznym odbywa się w domu przez siebie w ciągu zaledwie kilku sekund.

Jak korzystać nadruków na koszulki

manicure Marine aby uzyskać czysty i schludny, a to nie ma nic do malowania ręcznie, wymaga minimalnego zestawu narzędzi :

 • naklejki;
 • pincety;
 • nożyczki;
 • Ciepła woda;
 • buff paznokci;
 • płatki kosmetyczne.

Pierwsze paznokcie oczyszczone ze starych powłok. Później mielenia polerować powierzchnia jest płaska i gładka. Marigold zanurza się w ciepłej kąpieli na kilka sekund, a następnie wyciągnąć. Do przeniesienia stosuje się na powierzchnię ściśle pokrywających płyt higienicznych, które poprzednio znajdowały się w gorącej wodzie. Po 2-3 minutach ich w czystości. Za pomocą pincety usunięte górne warstwy etykiet przezroczystych. Nożyczki ścinana nadmiar. Aby zaprojektować trwała dłużej pokrycie jej szczyt.

Dodatkowo, wcześniej mogą się różnić manicure. motyw morski z zadowoleniem przyjmuje te dodatki jak małymi kryształkami, cekinami, cekiny. Najważniejsze, że były naprawdę naklejki na odpowiednich tematów: woda, plaże, palmy, łodzie, życie morskie, podwodny świat. Ten ostatni, nawiasem mówiąc, jest szczególnie popytu wśród tych, którzy wyjeżdżają na wakacje na południe. Podkreśla właścicielowi manicure nastroju naprawdę dobry czas.

lakier malowanie

W rzeczywistości, aby stworzyć własną manicure morze, nic wielkiego. Na przykład, można pomalować lakier do paznokci w wybranym stylu. Najczęściej przedstawiają fale lub kotwic. Aby narysować swoje potrzeby:

 • kilka jezior kolorów (na przykład biały, niebieski i czerwony);
 • szczotek;
 • zmywacz do paznokci polski;
 • wykałaczka lub kropek.

Naturalnie, paznokcie najpierw wytwarza: odciąć, naskórek jest usuwany, powierzchnia jest polerowana, jeśli to konieczne. Nawet wtedy są one pokryte kolorowymi farbami. Na przykład, kilka gwoździ – w kolorze niebieskim, jeden lub dwa – w kolorze czerwonym, z drugiej – w kolorze białym. Gdy lakier do sucha przy użyciu szczotek falę wzory przedstawione. Najczęściej wydzielają francuskim strefę, jeśli paznokcie są długie, a cała powierzchnia – jeśli długość jest bardzo mała. Z pomocą punkty są rozmieszczane punkty, które następnie są podłączone do wciągania kotwicy. stoi zwykle tylko jedna paznokci na rękę, tak aby nie przeciążać elementów kompozycji. Z pomocą zmywacza usuwa nadmiar lakieru i gotowy projekt stałe szczyt.

Jak zrobić ścieżkę?

Do manicure Marine nie patrzeć bez smaku i brzydki, konieczne jest, aby wybrać odpowiedni wzór. Tak więc, na przykład, poziome pasy zrobić paznokcie szerokie i krótkie, więc powinny być one tak cienkie i schludny. Nadmierna ilość elementów dekoracyjnych zrobić manicure ciężkie i wulgarna. Dlatego mistrz jest zalecane w marynistycznym trzymać się jedną główną zasadę – nie szkodzić.

Pierwszy wybrany kompozycji kolorów, a następnie wzór. Pod dużym i bogatym rysunku przedstawiono tylko jeden gwóźdź. Na przykład kotwica jest zasysane na palcu i pasków i innych niewielkich dodatkowych elementów – wszystkich pozostałych. Ale są wyjątki. Na przykład, klasyczny manicure „morska fala”. Tam paski przedstawiono płynącej wody na wszystkich nagietki, a duży obraz jest umieszczony na górze: kotwica lub rozgwiazda są rysowane na falach, oczywiście, różni się kolorem od głównej. To daje oryginalność projektu i blask.