334 Shares 3927 views

Najciekawsze cytaty o zachodzie słońca

Jeśli kiedykolwiek spotkałem słońca, pewnie pamiętają niezrównaną grę kolorów i jasne słońce, które o tej porze dnia i może być żółty i pomarańczowy i jaskrawoczerwone. W tym artykule, będziemy Ci najbardziej znane i piękne cytaty o zachodzie słońca.


Na niezapomniane piękno słońca

Oczywiście, wszyscy widzieli słońce. Poniżej zebraliśmy dla Was najciekawsze cytaty o zachodzie słońca.

 1. Jak tylko zajdzie słońce, przychodzi czas, kiedy światła i odcienie kolorów sprawia, że jest niezwykle piękna. Zaledwie kilka sekund, efekt ten trwa, gdy słońce właśnie ustawiony za horyzontem, a jego długie promienie nadal obejmować planety (Robert Waller).
 2. Sunset błysnął i zgasł. I jego każda chwila wydawała się wiecznością, pomimo faktu, że przejście z jasnoczerwony do Ashy trwała nie więcej niż kilka sekund demonicznej (Mervik Peak).
 3. Wiesz, że ostatnio zauważyłem? W Moskwie, słońce ustawia jakby ponieść chłodzony samowar. W Petersburgu, jak ramieniu Piotra ukryte monety. W Odessie – jak bęben basowy na podwójnej czubaty przejażdżkę … I w Astrachaniu, na przykład, zachód słońca jest tak piękny, jak grillowanego łososia na niego. W Archangielsk – jakby ryba leczono, ale nadal prowadzone przez ciebie. Riazań – jak małe mrówki poedennaya pokład. Ryga – jak tabletka umieszczona pod językiem (tak mówi heros nowatorskiego „rezydent” Z. Prilepina).
 4. We wszystkich światów jest niesamowitym zjawiskiem naturalnym prawie zawsze krew, fioletowy i kąpała się w pięknej stopionego złota. Nie ma słońca, że coś niepokojącego i dramatyczne … Kilka bogaty pogrzeb poprzedniego dnia przez wszystkie kanony klasyki. Ale narodziny nowego dnia miękko i cicho. Ledwie zauważalne różowawe, niemal namacalny złocenia. W morzu bieli w świetle poranka i delikatny, wszystkie inspirować nadzieję i radość, odpędza ciemność, bez stresu i presji. I rzadko obserwowane sakrament: podczas zachodu słońca, nie spać, jak sowa, a nad ranem widzimy sny. Prawdopodobnie z tego powodu, białe światło jest znacznie mniej optymistyczne niż pesymistyczne (Max Dallina).

O smutku i minionej chwili

Sunset – jest przede wszystkim symbolem minionego dnia i godziny, że nie wróci. Poniżej znajdziesz cytaty o zachodzie słońca, które mówią o smutku i utraconego dnia.

 1. Wszystkie zachody słońca są przepojone smutkiem. I chcąc nie chcąc, myślisz, bez względu na to, ile porażek było w ostatni dzień, ten dzień będzie jeszcze moja, ale teraz już jest stracona na zawsze (Safarli Elchin).
 2. Wystarczy tylko przesunąć fotel kilka kroków i znów można oglądać zachód słońca. Wystarczy tylko chcieć (Antuan de Saint-Exupery).
 3. A potem, bądźmy szczerzy powie ile godzin można obejrzeć zachód słońca? Kto ma słońca było wieczne? A kto potrzebuje wieczne ciepło? Kto potrzebuje cały ten niekończący się smak? Po tym wszystkim, to nieuchronnie się przyzwyczaić, a potem po prostu przestać zauważać. Zachód słońca można cieszyć się kilka minut, a następnie pożądane byłoby coś się rozpraszać. Tak rozmieszczone ludzi, Leo. Nie można zapomnieć o tym? Ponieważ kochamy czasie zachodu słońca, zdarza się tylko raz dziennie (Rey Bredberi).
 4. Wstać o świcie i nigdy nie zapominać, że zachód słońca z pewnością przyjdzie, kiedy go nie oczekiwać ( „Tabor wędruje do nieba”).

Cytaty o wschodzie i zachodzie słońca

I pamiętaj, aby przyjść po zachodzie słońca nocy, a następnie długo oczekiwana świcie – symbol nowego początku, nowego dnia. Poniżej mamy cytaty, które mogą Cię zainteresować:

 1. Wszystko na świecie ma swój własny słońca. Ale tylko noc niechybnie kończy się o świcie (Grzegorczyk Vladislav).
 2. Ich oczy są pełne zmierzchem a świtem duszy (Iosif Brodski).
 3. Wschody i zachody słońca tylko tam, gdzie jesteś. Tutaj tylko nudny zmierzch (Tamara Kryukov).
 4. Grays słońca tak różni się od szarego zmierzchu, chociaż farba jak samo. Ale o świcie wszystko wydaje się aktywne, natomiast ciemniejsze odcienie są bierne. W godzinach wieczornych, bardziej aktywne rośnie ciemność i światło, a wręcz przeciwnie, pasywne (Tomas Gardi).
 5. Uzyskując miejsce dla nas, świt róży. Wstydzić naszej sunrise, sunset zaczerwieniona (Genri Oldi).

Cytaty o zachodzie słońca i miłości

Oczywiście, miłość – jest zapalonym i uczucie pieczenia. A poniżej mamy przedstawia Państwu ofertę o letniego słońca i miłości.

 1. Czy zauważyłeś, że im bardziej piękny zachód słońca, jeśli je podziwiać z ukochaną osobą? (Endzhela Czarnogóra).
 2. Serce zaczyna boleć podczas zachodu słońca, bez względu na to, jak piękne i piękne może być (Romen Gari).
 3. Ślub jak zachód słońca. Nie zauważy romans chwili? Małżeństwo – to jest jak morze, w którym nieuchronnie dostaje karmazynowy słońca ( „Lipna panna młoda”).
 4. Kiedy będzie można oglądać zachód słońca, będę też robić. Po tym wszystkim, o zachodzie słońca, spotkaliśmy się z wami. Wiem, że kiedyś będzie nas dołączyć jeszcze raz i na stałe ( „wyrok”).

Kto jeszcze pisał o zachodzie słońca

Oczywiście, my przynieśliśmy wam nie wszystkie cytaty o zachodzie słońca. Piękny wzmianka o tym wyjątkowym i pięknym zjawiskiem znajdą Państwo w takich pisarzy jak Irina Samarin Igor Guberman, Rozbitskaya Natalia, Millie Adel Władysława Grzegorczyk, Arina Shavel, Endryu Friz Igor Terekhin, Carl Gershelman, Robin Sharma, Aleksandra Veremeichik, Vladimir Zhang, Garri Simanovich, Valentine Samoth. Wielu autorów. Mamy nadzieję, że jak cytatów o zachodzie słońca, które daliśmy w tym artykule.