412 Shares 8357 views

Treść – co to jest? Znaczenie słowa „content”

Istnieje opinia, że termin oznacza zawartość zawartości tekstowej stron internetowych na miejscu, tj. E. przewoźnik główny ładunek informacji. Jednak pogląd ten nie jest do końca prawidłowe.


Pojęcie treści

W rzeczywistości, wszystkie z informacji zamieszczonych na stronie internetowej w Internecie jest treść. Zgodnie z tą definicją dostaje zasobów tekstowych treści, filmy, fotografie i rysunki, rekord. Wszystkie rodzaje reklamy i kontroli. W rezultacie pojęcie zawartości daje bardzo szeroką definicję.

Zatem zawartość – co to jest? Najprostsza odpowiedź na to pytanie jest – wypełnienie witryny. A potem jest jego oddzielenie różnych typów i rodzajów.

przypisanie zawartości

 • Informacja. Do tego rodzaju zawierają treści, które są przydatne dla użytkownika. Na przykład, opisy produktów, nowości, opinie, informacje o różnych tematycznych. Gatunek ten jest główną treść prawie każdym miejscu. I na jego jakość i przydatność zależy od lojalności klienta do zasobu, a jego popularność.
 • Handlowego lub treści marketingowych. Obejmuje to wszystkie komunikaty reklamowe o promocjach, rabatach i tekstów sprzedaży. I nie jest bardzo dobry, jeśli takie treści zajmuje większość witryn wypełniających. Jednak niektórzy producenci mają na celu możliwie najszybszego zysku z projektu. W efekcie uzyskuje się zasób z bandą szumu, pop-upy i bezużyteczne artykułów handlowych, w których czytelnicy są mało prawdopodobne, aby znaleźć.
 • Rozrywka. To może zawierać zdjęcia, śmieszne historie, żarty, ciekawostki – wszystko, co bawi gości, przyciąga uwagę.
 • Szkolenie. Doskonałe widoki z treścią, który pozwala, aby przyciągnąć uwagę użytkowników i zwiększenie „Utility” zasobu. Ale nie mylić treści nauczania z przedmiotów szkolnych, takich jak algebry lub geometrii. Są to korzyści, takie jak klasach mistrzowskich, krok po kroku instrukcje, filmy szkoleniowe, itd. D.

Harmonijne połączenie wszystkich tych rodzajów treści sprawia, że strona internetowa przydatna, informacyjne i popularny wśród internautów.

Treść – co to jest? Typy zawartości

Według typu zawartości wyświetlacza na miejscu można podzielić na statyczne i dynamiczne.

 • Statyczny jest częścią zawartości stron, które mogą być zmieniane tylko przez administratora zasobu. Na przykład, zawartość tekstu ze stron.
 • Dynamiczny. Także pod nazwą zawartości użytkownika, takich jak fora, komentarze, opinie. Istotną zaletą takiej treści jest okazja, aby otrzymać informacje zwrotne od użytkowników i pozwala im na wypełnienie ich własnych zasobów. Oczywiście, w tym przypadku, umiar jest konieczne. Na miejscu dynamicznego napełniania obejmuje również bloki informacji, których zawartość zmienia się w zależności od danych zewnętrznych. Na przykład, reklama treści, które zależy od wcześniej wprowadzonych żądania użytkownika.

Napełnianie zawartość jakościową – jest podstawą do stworzenia dowolnej witryny. Od tego zależy w dużej mierze od położenia zasobów w wynikach wyszukiwania, a także jego popularność wśród użytkowników. Aby być naprawdę dobry, zawartość musi spełniać szereg kryteriów.

Czasami można zobaczyć nazwę „treści SS”. PS oznacza wyszukiwarce, na przykład, „Yandex” lub każdy inny. Dlatego też zawartość Wyszukiwarki – to wszelkie informacje podane przez wyszukiwarki.

Wyjątkowość tego tekstu

Najważniejszą cechą, która powinna mieć treść witryny – jest unikalny. Odnosi się to przede wszystkim do zawartości tekstowej serwisu i oznacza, że w Internecie nie powinien być powtarzalny tekst. Wyjątkowość treści na stronie jest mile widziane nie tylko przez internautów, ale także przez wyszukiwarki. Wykorzystanie informacji skopiowanych z innych zasobów, ma negatywny wpływ na ranking witryny i, odpowiednio, do pozycji w wynikach wyszukiwania.

Sprawdzić dowolny tekst na wyjątkowość po prostu. Aby to zrobić, istnieje wiele usług – takich jak „ETXT-antiplagiat” lub „Advego Plagiatus”.

Brak błędów gramatycznych i stylistycznych

Po pierwsze, obecność w tekście żadnych błędów nie malować. Pomijając fakt, że użytkownicy po prostu nie będzie czytać taki tekst, wrażenie zasobu pozostają one bardzo negatywne. Po drugie, roboty już dawno nauczyli się, jak określić jakość tekstu i błędy negatywnie wpłynąć na pozycję witryny. Dlatego głupie myśleć, używając niskiej jakości treści, będzie korzystać z witryny.

Istnieją przypadki, gdy w dążeniu do unikalnych autorów celowo zniekształcają oferuje permutacji słów lub bezmyślnego stosowania synonimów. W rezultacie, nie jest wyjątkowa pod względem treści programów, jest nieczytelny i wypaczył znaczenie jeśli chodzi o gości.

zawartości informacyjnej

Brak tzw „woda” w tekstach. Wszystkie przykłady zawartości wystąpił w których wiele zostało napisane, bez błędów, może nawet dobry język, ale o niczym. Dzieje się tak, gdy autor powinien lub może naprawdę chcesz napisać pewną ilość tekstu, ale jego wiedza na ten temat nie ma siły na kilka sensownych wniosków.

Brak chęci do wypełnienia luki w swojej wiedzy plus chęć zrobienia wszystkiego w pośpiechu pchnął go do napisania tekst jest pusty. Rezultatem jest wypuszczą męty, po przeczytaniu, że osoba z pewnością nie znajdzie to, czego szukał. I oczywiście, przez długi czas w zasobie nie będzie marudzić.

Typy zawartości tekstowej

 • Copywriting. tekst wyjątkowy napisany przez autora w oparciu o własną wiedzę i doświadczenie, lub komunikuje się z innymi ludźmi.
 • Przepisywanie. Również unikalny tekst, ale w sercu jego powstania jest informacja pochodzi z kilku źródeł, a przepisany przez autora w jego własnych słów. Ci ludzie, którzy byli w liceum, nie tylko zaangażowany w przepisywanie. Istotą prezentacji tego samego – napisać własnymi słowami uslyshanoe zachowując sens.
 • Teksty SEO. Ten copywriting lub przepisywanie jest zoptymalizowany pod kątem wyszukiwarek i zawierać słowa kluczowe. Przy prawidłowej pisowni wyszukiwań organicznie wpisane w tekście i nie wpływać na jego znaczenie.
 • Plagiat. Czasami nazywa się to copy-paste. Jest po prostu skopiować informacje na stronie internetowej z różnych źródeł. Jednak tekst niczego nie zmienia w ogóle, czy podlega minimalnej korekty. Na przykład, zmiana nazwy firm, adresy, informacje osobiste i tak dalej. D.

Management Information Systems Online

Lub w skrócie CMS. Systemy te zapewniają wygodny i łatwy zarządzanie treścią, a mianowicie dodawanie nowych stron witryny i edytowanie istniejących.

Korzystanie z CMS przy tworzeniu stron internetowych ma wiele zalet:

 • Względna prostota tworzenia zasobów.
 • Nie potrzeba głębokiej znajomości programowania.
 • Różnorodność wzorów szablon, który można dostosować na własną rękę.
 • Łatwa rozbudowa projektu.
 • CMS dobra funkcjonalność, na przykład, na stronie można łatwo podłączyć moduł blogu, online czy galerii.
 • Tematem wielu CMS dla pewnych typów projektów. Na przykład, istnieją systemy do tworzenia blogów, witryn e-commerce, wizytówki, i tak dalej. D.

Tak więc, odpowiadając na pytanie: „Content – co to jest” – można stwierdzić, że termin, o którym mowa wszystkich rzeczy, które widzimy w Internecie. I na jego jakość i przydatność zależy od popularności jakiejkolwiek usługi internetowej.