621 Shares 4722 views

Cechy i wielkość cegły krzemionkowym

Krzemian biały cegła – najpopularniejszy na rynku rosyjskim budowy materiał jest przeznaczony do budowy ścian budynków dla różnych celów: budynków mieszkalnych, biur, warsztatów, pomieszczeń przemysłowych i innych.

Surowce do produkcji jest wapno, piasku kwarcowego i dodatków. Przyłączone tworzą na sucho prasowania pod ciśnieniem i w wysokich temperaturach. Jest to doskonały materiał izolujący dźwiękowo, zatrzymuje ciepło dobrze. Posiada wysoką wytrzymałość, odporność na mróz i trwałość, a dom z niego przez długi czas zachowują dobry wygląd. Główną wadą tego materiału budowlanych specjalistów znaczy nie za wysokiej wilgotności, na przykład w porównaniu do ceramicznych (czerwony) cegły. To z tego powodu, że nie nadaje się do budowy fundamentu, i jest używany tylko do ścian konstrukcji. Ponadto, nie należy go używać do murowanych pieców, kominków, rur, zawieszonych struktur.

Jedną z najważniejszych cech jest rozmiar materiału cegły krzemionkowym. Dziś wykorzystuje trzy rodzaje cegły, różne w tym parametrze. Ten jeden mocny krzemian cegła, wymiary , które składają się w mm: długość – 250, szerokość – 120, wysokość – 65. To właśnie cegła, beton z niej – podłużny poprzecznego. Początkowo cały materiał budowlany miał tylko rozmiar, a produkty z innych wymiarów pojawiła się później.

Ponadto, istnieje inny rodzaj Single – Bastard. Wielkość tej postaci cegły krzemionki jest: długość – 250, szerokość – 120 88 wysokość (w milimetrach). On jest pełne, porowate i perforowane. Do tej pory jest to najbardziej zakupione rodzaj cegły.

I trzeci typ – podwójnie. Wielkość krzemian cegła podwójne ilości: długość – 250, szerokość – 120, wysokość – 103 (w milimetrach). Cegła nie jest pełne, ale tylko porowate i puste. Jest on używany do lekkiego murze.

Ważną cechą charakterystyczną cegle krzemianu rozważyć jego wytrzymałość. Wydany klas kilku produktów, które decydują o jakości tego. Mark oznaczone literą „M”, a stojący obok numerów – jest to poziom bezpieczeństwa. Na przykład, znak cegły M-125 w stanie wytrzymać obciążenie 125 kg na centymetr kwadratowy. Nie cegły ruggedized – M-150, M-200.

Mróz rezystancja materiału F określa się, na przykład: F-25, F-35, i tak dalej. Liczba obok listu wskazuje liczbę mrozu / odwilży, która może wytrzymać cegły.

Ponadto, materiał ten wyróżnia się do zamierzonego celu. Oprócz budowy, istnieje Cegła i specjalnego przeznaczenia. Wymiary cegły silikatowej dekoracyjne pokrywają się z wymiarów konstrukcji. Wykańczania formy muszą być idealnie płaskie powierzchnie i krawędzie, a także prawidłową postać. Cegły pokrywającymi mogą być kształtowane (różnić się kształtem) ramą (kolor), teksturą (odciążenie powierzchni).

A dla specjalnych celów cegieł, odnosi się do tego typu, gatunków odpornych na działanie kwasów i innych ognioodpornych. Zadanie cegła krzemionka rozmiar jest standardem.