536 Shares 5899 views

Xerox 3250 – solidną drukarkę od wybitnego producenta

Przede wszystkim Xerox 3250 ma na celu stworzenie podsystemu drukowania w średnich i dużych grup pracowników komputerze. Innym obszarem, w którym można wykorzystać moc produktu druku – powiela ośrodków. Posiada opinie i szybkość drukarki laserowej będą dalej omawiane.

Nisza z drukarki

Xerox 3250 to przede wszystkim oferuje stały miesięczny wolumen stron do wydrukowania, maksymalną kwotę, która może być równa 50000. Jest to z pewnością wystarczy, aby zorganizować pełnoprawnym zarządzanie dokumentami w dużej grupie roboczej. Również ze stanowiskiem cenowym uzasadnione jest użycie takiego rozwiązania w środku grupy roboczej z liczby jednostek systemu komputerowego ponad 50.

Innym miejscem, gdzie bohater tego artykułu, może znaleźć swoje zastosowanie – kopia ośrodków. Jego druk środków wystarczy na pokrycie potrzeb w monochromatycznego drukowania takiej organizacji. We wszystkich innych przypadkach zastosowanie takiej drukarce laserowej całkowicie nieuzasadniony zarówno ze względów technicznych oraz z ekonomicznego punktu widzenia.

Technologia, wydajność, interfejsy, naboje

Xerox 3250, jak wcześniej wspomniano, jest oparty na laserowej technologii druku. Jego główną zaletą jest wysoka stopa stron wyjścia (28 stron A4 na minutę w trybie druku jednostronnego i 14 arkuszy dwustronny) oraz bardzo dużej ilości wydrukowanych stron na miesiąc (do 50000 stron). Mniej Również w tym przypadku, jedna – niższa rozdzielczość (od 1200×1200), i z tego powodu a dolne obrazy wyjściowe jakość w porównaniu z techniką drukowania jet.

Zalety produktu objętego przeglądem, drukowanie można przypisać, a lista interfejsów, który jest reprezentowany przez połączenie technologii dwuprzewodowej. Główną z nich – jest port RJ-45. On skrętka umożliwia podłączenie drukarki do sieci komputerowej i informatyki w ten sposób przekształcić go w serwerze druku. Zastrzegamy proces przełączania w tej sytuacji jest USB. W skardze jest rozwiązaniem drukowania przez drukarkę i wydrukować wszystkie pytania z organizacji nałożonej na komputerze, do którego jest podłączony.

Podstawowy model kasety, w tym przypadku – 106R01373. Jest ono zawarte w oryginalnym opakowaniu drukarki. Po zakupie można go zrealizować wyjście z 2500 stron, ale po następnym tankowaniu liczba ta wzrośnie do 3500. Również w tej drukarce można używać bardziej pojemny zasobnik 106R01374, które można wydrukować 5000 stron z pełnym paliwa.

papier

Maksymalny rozmiar drukowanej strony w tym przypadku jest 297H210mm. Oznacza to, że jest to zwykle najczęściej obecnie A4. Oprócz swoich Xerox 3250 dokumentów wyjściowych może i zdjęć w niemal każdym standardowym arkuszu papieru. Najwyższe dopuszczalne w tym przypadku, wartość gęstości 160 g / m2. Który jest uważany za laserowa drukarka może drukować, na przykład na papierze Whatman. Najmniejsza wartość gęstości papieru, które można drukować na tym urządzeniu – 60 g / m2.

Recenzje i rzeczywisty koszt

Jedyną wadą w tym przypadku – jest wysoki koszt drukarki Xerox 3250. Recenzje naprawdę skupić się na tym 12000 rubli – jest to dość wysoka cena dla takiego urządzenia. Ale to na pierwszy rzut oka. Jeśli przeanalizować w szczegółach specyfikacji technicznych, staje się oczywiste uzasadnienie dla takiej cenie. To urządzenie drukujące może dokumenty wyjściowe w dużych ilościach i przy dobrej wydajności, zestaw zaawansowany interfejs i może być z powodzeniem stosowane nawet w dużej grupie roboczej.

streszczenie

W świetle powyższych cech i zredukowanego kosztu doskonałe rozwiązanie dla podsystemu drukowania jest Xerox 3250. Jest to jedna z najlepszych drukarek laserowych w swojej klasie.