558 Shares 4647 views

Jak zrobić aerograf? Tuning samochodów

Airbrush – jest to bardzo skuteczny sposób strojenia. A jeśli różne zestawy plastikowe ciała stały się powszechne w samochodach, a następnie przy użyciu unikalną kombinację kolorów może przyciągnąć uwagę wielu kierowców i pieszych spacerach blisko. Jednak zrobić airbrushing na samochód nie jest tak łatwy w rzeczywistości. Proces malowania jest bardzo poważna, więc wielu właścicieli samochodów, aby szukać profesjonalnej pomocy. Ale jak pokazuje praktyka, niezależnie zrobić rysunek na samochód jest całkiem możliwe. Więc przyjrzyjmy się, jak zrobić airbrushing swoje ręce.

instrumenty

Do wykonywania pracy wymagany jest następujący sprzęt:

  • spryskać sprężarki z wbudowanym przekaźniki;
  • zestaw kolorów w zależności od rodzaju i koloru rysunku;
  • zewnętrzna igły aerografu.

Potrzebny będzie również do lejka, wąż, łącznik oraz szereg akcesoriów do czyszczenia aerografu. Zazwyczaj są one już uwzględnione ostatniego narzędzia.

wybierz zdjęcie

Odnosząc się do kwestii, jak zrobić aerograf, pierwszym krokiem jest, aby dowiedzieć się dokładnie, co można umieścić na samochodzie. A figura nie powinna być tylko w wyobraźni, ale także na komputerze, a następnie nie były niedokładne, gdy stosowane. Wskazane jest użycie specjalnego programu do tworzenia takich rzeczy. W nim można zrobić dokładną kopię airbrushing, które w przyszłości będą stosowane do samochodu. Należy również zauważyć, że jeśli w tym obszarze podczas pracy po raz pierwszy, nie należy używać więcej niż trzy odcienie kolorów, a to znacznie utrudnia ich stosowanie.

szablon

Po pierwsze, jak to zrobić aerograf na samochodach, trzeba nie tylko zaprogramować następny rysunek na komputerze. Nadal musi zrobić to szablon. Zazwyczaj jest to stosowane z grubego papieru lub folii. Niektórzy projektanci użyć specjalnego filmu tekturowe. Przed dokonania airbrushing, należy zastosować do zaznaczonego konturu powierzchni obrazu, który został zaprojektowany z góry na komputerze. Po tym następuje rysowanie w nacięcie na linii wewnętrznych.

Jak zrobić aerograf? Przygotowanie ciała do stosowania

Teraz czyszczenia powierzchni urządzenia, a jest to miejsce, w którym masz zamiar zastosować wzór. Aby to zrobić, należy dokładnie umyć, odtłuścić i przykryć ziemią. Rdzy jest nie do przyjęcia, w przeciwnym razie wszystkie airbrushing szybko pokryte krosty i będzie kruszyć się z każdym dniem coraz (oczywiście wraz z metalu, który nie może być dostępna). Gdy organ ten będzie żadnych śladów korozji i zanieczyszczeń powoduje, że na ziemię (korzystnie trzy warstwy). Teraz trzeba naprawić za pomocą taśmy klejącej na powierzchni obrazu samochód wzornik i przystąpić do jego kolor konturów. Ważne jest, aby uważnie obserwować w celu nie zacieków. Sam proces malowania powinna być przeprowadzona w ciągu dnia, z dobrym oświetleniem i korzystniej od zapylonych.

Na tym etapie, na pytanie jak zrobić aerograf można uznać za zamknięty. Ponadto dopuszcza się traktować powierzchnię ciała polskim i angielskim.