168 Shares 6098 views

Omówienie i podsumowanie. „Dzieci Underground”

Teraz w modzie zwięzłości i dokładności, ponieważ wszystkie gdzieś w pośpiechu. Ktoś w pośpiechu do pracy, zarabiać pieniądze, a ktoś chce czytać książkę szybko, aby móc poprawnie odpowiedzieć na pytanie nauczyciela, nie zatrzymując się, aby spędzić wieczór z przyjaciółmi. W tym ostatnim przypadku, po prostu się to podsumowanie.


"Dzieci Underground" Korolenko. protagonista

Historia zaczyna się od opisu domu, gdzie mieszka Basil, główny bohater tej pracy. Wasia jest ojcem, który służył jako sędzia miasta i młodszą siostrą Sonią. Mama zmarła bohatera, a mój ojciec spędził więcej czasu z Sonią. I tak się stało, że dziecko został pozostawiony sam sobie.

„Dzieci Underground” Streszczenie. Miejsce wydarzenia

Mały bohater mieszka w małej wiosce Knyazhye-miasta. Wokół miasta wiele stawów i tam jest rzeka z wyspą, na której znajduje się prawdziwy stary zamek. Żyją w zamku ubogich, ale nie wszystkie. Kiedy starzec Janusz, dawny sługa właściciel, wyjechał z zamku, większość z nich przebywać tylko „arystokratów”. I tak się stało, że zamek osiadł nieprzyjemnych starych mężczyzn i kobiet. Reszta żebraków osiedlili się niedaleko starej kaplicy, gdzie jest podobno, że istnieje cała sieć jaskiń. Reputacja tych bezdomnych źle, a wszyscy mieszkańcy miasta wiedzieli, że w ich podejście jest konieczne, aby ukryć torebki. Ich przywódcą był Tyburcy Drab – czy zubożałej arystokratki lub byłego urzędnika bogatego studenta, podniósł trochę wiedzy, zamiast gospodarza. On często odczytywane z pamięci w tawernach fragmentów dawnych traktatów filozoficznych i łaciny, za który otrzymali napój i miedziaki. Tyburcy Mam syna i córkę. Pierwszy – wysoki siedmiu lat, a dziewczyna, w tym samym wieku, jak Sony, małe i słabe. Dzieci króla żebraków z jaskini i spotkała bazylia.

„Dzieci Underground”: podsumowanie. historia

Wasia, często chodząc po mieście, postanowiliśmy jakoś zbadać kaplicę. Na poddaszu poznał syn Walek Tyburcy i Marusa, z którego, według Draba, same kamienie Dungeons zasysane życie. Bob traktowane im jabłka, od czego zacząć swoją przyjaźń i społeczność. Bob często skarży się na ojca, nie zwracasz na to uwagi, ale Walek chwali, ponieważ każdy w mieście wie o sędziego sprawiedliwości. Miasto jest często omawiane jako ojciec Basil nie bał się spróbować tego wykresu. W trakcie opowieści o przyjaźni dzieci odkrywa się Tyburcy. On jest zły, ale pozwala im komunikować się ze stanem przestrzegania tajemnic lochu. Tymczasem Bob zaczyna rozumieć wiele rzeczy … Beggars dobry obiad jest tylko w jednym przypadku: uda się coś ukraść. Chłopiec na pewno kradzież – zły, ale małe, bolesne Marusyu mu tak przykro … jesień nadchodzi. Maroussia całkowicie ustąpił. Niewiele jest zawsze bardzo smutny. Pewnego dnia powiedział Basil Sonię o niej i dziewczyna, chcąc Marusyu wolno umieszczać własne rówieśnicy lalka, piękne i cenne. Naraz. Marusia przyszła z wiekiem prezent dla duszy: ona nawet zaczął się uśmiechać, zaczerwienił. Wasia było jej bardzo przykro. Jednak o zniknięciu lalki dowiedział pielęgniarka Sonia. Zaczęła podważyć jej, co się stało z lalką. Sonia powiedział, że lalka będzie wkrótce. To (lalka) spacery. Dowiedziałem się o tym ojciec dzieci. Poprosił Wasilij bezpośrednie pytanie:

– Zabrałeś jej lalkę?

Bob przyznał. Ojciec zaczął ganić go za przestępstwo, ponieważ jest to dar od zmarłej matki. Zastanawiał się, co stało się zabawką. Ale Bazyli milczał. Chłopak postanowił Walkiem, konieczne jest, aby powrócić do domu zabawka, ale widząc łzy Maroussi, za każdym razem nie odważył się wziąć lalkę. Ale … raz tam Tyburcy i wraca sędzia lalka. Opowiada historię o przyjaźni dzieci, a sędzia rozumie, że syn niesłusznie oskarżony o kradzież. Pyta przebaczenie Washi … smutna wiadomość. Maroussia zmarł. Ojciec Basil niech pożegnać Marusi i dał pieniądze Tyburcy.

Podsumowanie: "Dzieci Underground". epilog

Słabe w lochu zniknął, a Bob nigdy nie spotkał Válek i Tyburcy. Chłopiec często z ojcem i Sonia odwiedza grób Maroussi, gdzie komunikowania się, czytać. Przy grobie po ich wizyty są kwiaty, które uwielbiałam grać … Maroussia

wniosek

Jest to tylko podsumowanie. „Dzieci Underground” – dzieło, które należy czytać w całości. Akcja tej historii jest prosty. Nie ma żadnych założeń tajemnice czy kryminału, ale coś złapie! Streszczenie może również zachęcić wiele przeczytać całą historię. I to jest dobre. To warto.