207 Shares 9255 views

Natalia Gromushkina – znany rosyjski aktor i producent

Gromushkina Natalya Valerevna – popularny aktor i producent. Widzowie znany z takich filmów jak szeregowych „skazane na stać się gwiazdą” i „Ondine”. Gromushkina aktywnie występował w serii telewizyjnych, filmów i gra w teatrze. Nie tak dawno temu, Natalia wzięła udział w show „Taniec z gwiazdami” i zdobył trzecie miejsce tam. W tym artykule zaprezentujemy jej krótką biografię.

dzieciństwo

Natalia Gromuszkina urodził się w 1975 roku w stolicy Rosji. Od dzieciństwa, dziewczyna udział w klub tańca, szkoły muzycznej i śpiewała w VIA. W 1986 roku Natasza wzięła udział w musicalu „Dziecko pokoju”. Był to pierwszy radziecki-amerykański projekt. A w 1989 roku zadebiutowała w filmie „Przed pierwszym krwi”, usuniętego Valeriem Fokinym. Dziewczyna była tylko trzynaście lat.

młodzież

Po szkole, Natalie Gromushkina złożył dokumenty w GITIS. Aspirującego aktorka dostał się do oczywiście słynne Leonida Heyfetsa. Natasha łączy studia z gry KVN (grupa „Eskadra husarii”).

W 1994 roku wzięła trupę z Mossovet teatralnej. W 1997 roku Natalia zdecydowała się wziąć udział w castingu do kręcenia filmu „Kasandry Brand” przez księgi czingiz ajtmatow. Reżyser Jurij Kara oferowane nakręcić film w przestrzeni na pokładzie stacji „Mir”, ale projekt nie został zrealizowany.

Od 1998 Gromushkina zaczęły pojawiać się na scenie Teatru na Malaya Bronnaya. W 2002 roku aktorka uczestniczyła w formułowaniu dwóch znanych musicalach „Chicago” i „Notre Dame de Paris”. Natasha wspierana także w organizacji musicalu „12 krzeseł”. Ale w 2004 roku wyprodukował Muzteatre w sztuce „Pamięci Prayer”.

dojrzałość

W 2005 roku został awansowany do Gromushkina producenta Art „Musical sercu Teatru” festiwalu. W 2008 roku aktorka wzięła udział w show „Taniec z gwiazdami”. Zabrała mu trzecie miejsce. Rok później, Natalia odegrał kluczową rolę w słynnym musicalu „Mata Hari”. Ona również produkowane musical „Cabaret” w tym samym czasie, urzeczywistniającym scenie wizerunek Salli Boulz.

Ze względu Gromushkinoy ponad 20 ról w filmach. Wśród nich – Catherine ( "Jestem szczęśliwy"), Larisa Maevskaya ( "Była miłość"), Olga ( "liczba 43-cia") i wiele innych. W 2011 roku aktorka grał genialnie Zvonareva ( "Dziki-2"), Larissa ( "Marry ogólne") i oryginalne ( "Moskwa Decameron"). Jego ostatnia praca była dziewczynki dramat społeczny „bliski kontakt”, wydany w 2016 roku

Natalia Gromushkina: miłość życia

Siedem lat, aktorka była żoną Aleksandra Domogarovym. Dla dobra żona Natalia tymczasowo opuszczony karierę i zająć się kwestiami administracyjnymi artysty. W 2005 roku para miała syna dumny, ale nie uratować związek. Aleksandra i Natalia rozwiedziony zanim się urodził. Mówiono, że małżeństwo rozpadło się z powodu zaangażowania tego artykułu bohaterki w musicalu „Chicago”. Ambitny i ambitny Domogarov nikt nie chciał dzielić uwagę żony.

Po tym artysta przez długi czas był sam, że jest zaangażowany w edukację Gordey. Wkrótce Natalia Gromushkina spotkał aktora Iley Obolonkovym. W 2012 roku młody mężczyzna oświadczył się jej na festiwalu filmowym w „Orlonke”. Zawahała się przez długi czas, ponieważ wybór był znacznie młodszy od jej wieku. Natalia wątpliwości rozwiane syna dumny. matka chłopca powiedział, że jeśli ona nie zgadza się, pójdzie z tym żyć Obolonkova. Te słowa są ustalone. Zakochany potajemnie ożenił. A w 2013 roku, urodziła Gromushkina Obolonkova córki. Dziewczyna dała rzadką nazwę – Iliana.